Keystone logo
Purdue University College of Science

Purdue University College of Science

Purdue University College of Science

مقدمه

دانشکده علوم دانشگاه پوردو متعهد به پیگیری مداوم دانش ریاضی و علمی است که پایه و اساس نوآوری را تشکیل می دهد. تقریباً 350 عضو هیئت علمی دوره تحقیقی تحقیقاتی در حال تغییر در جهان انجام می دهند و یک آموزش تحول آفرین را به بیش از 1200 دانشجوی تحصیلات تکمیلی و 4300 دانشجوی کارشناسی ارائه می دهند. ما یک جامعه یادگیرنده هستیم که با برنامه های مدرک در علوم زندگی ، علوم فیزیکی ، علوم محاسباتی ، ریاضیات و علوم داده راه حل های عملی سخت ترین چالش های امروز را توسعه می دهیم.

کالج علوم دانشگاه پوردو شامل علوم فیزیکی ، علوم زندگی ، علوم محاسباتی ، ریاضیات و علوم داده است. ما جامعه ای از مربیان ، فراگیران و رهبران پیگیرانه پیگیری دانش علمی و ریاضیاتی هستیم که منجر به نوآوری می شود.

دانشمندان پوردو در تاریخ کشف و اختراع تغییری ایجاد کرده اند. این راه از سال 1875 که اولین درجه اعطا شده توسط دانشگاه پوردو لیسانس بود - در شیمی بود.

امروز ، دامنه گسترده علمی Purdue قدرت ماست. اعضای هیئت علمی و دانشجویان ما در حال کار بر روی بهبود مراقبت های بهداشتی از طریق تشخیص بهتر و داروی فردی ، جستجوی ماده تاریک ، تصفیه روش های هوش مصنوعی ، عبور از مرزهای اکتشاف مریخ و یافتن مسیرهایی برای پایداری در محیطی هستند که به سرعت در حال تغییر است.

رهبری دانشمندان و محققان مشهور ما فرهنگ کشف و نوآوری در دانشکده را ایجاد کرده است. این انتظار وجود دارد که دانش به اشتراک گذاشته شود و دانشجویان ، اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد ، درگیر تحقیق شوند.

محل اولین دپارتمان علوم کامپیوتر در ایالات متحده (1962) ، این کالج همچنان در علم داده ، امنیت اطلاعات ، برنامه نویسی ، شبکه ، پایگاه داده و مهندسی نرم افزار پیشرو است.

این کالج آموزش علوم پایه و ریاضیات را به دانشجویان پوردو از همه گرایش ها ارائه می دهد. همه دانش آموزان درک اساسی از علم و مهارت های تفکر انتقادی دارند که تصمیم گیری آنها را در طول زندگی آنها اطلاع می دهد.

مکان ها

  • West Lafayette

    North University Street,150, 47907, West Lafayette

    سوالات