Keystone logo
PUC Minas - Pontifical Catholic University Of Minas Gerais

PUC Minas - Pontifical Catholic University Of Minas Gerais

PUC Minas - Pontifical Catholic University Of Minas Gerais

مقدمه

یکی از بهترین دانشگاههای خصوصی برزیل محسوب می شود - این تنها موسسه خصوصی در میناس جرایس است که در رتبه بندی بهترین دانشگاههای جهان قرار دارد: Times Higher Education و شش بار توسط راهنمای دانشجویی ، منتشر شده توسط ویرایشگر انتخاب شد ابریل ، به عنوان بهترین کشور خاص - و توسط جماعت آموزش کاتولیک ، واتیکان ، به عنوان بزرگترین دانشگاه کاتولیک در جهان شناخته شده است ، PUC Minas بیش از 73000 دانشجو در مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل خود است. دانشکده دائمی حدود 1700 معلم و 2900 کارمند دارد.

هفت پردیس در شهرهای Belo Horizonte ، Betim ، Contagem ، Arcos ، Poços de Caldas ، Serro و Uberlândia وجود دارد که علاوه بر سه واحد - Barreiro ، Praça da Liberdade و São Gabriel. در دوره های کارشناسی ، 105 مدرک کارشناسی ارائه می شود که دو مورد از راه دور ، 11 دوره کارشناسی ، با تأکید بر پیشنهاد جدید علوم دینی از راه دور ، و یک دوره کارشناسی فن آوری در دو واحد ارائه می شود.

مأموریت این دانشگاه توسعه انسانی و اجتماعی جامعه دانشگاهی بر اساس آموزش های اخلاقی و همبستگی ، تولید و انتشار دانش ، هنر و فرهنگ است. سه پایه آموزش ، تحقیق و توسعه در پروژه های ابتکاری با هدف تحول جامعه بیان می شود.

برتری برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در PUC Minas نتیجه صلاحیت کادر آموزشی در کلاس و همچنین امکان آزمایشات آزمایشگاه های پیشرفته است ، جایی که تحقیق و عمل شکل می گیرد. تمام دوره های دانشگاه دارای آزمایشگاه هایی است که امکان تمرین روی تجهیزات مورد استفاده در بازار کار را برای دانشجویان فراهم می کند. برخی از آزمایشگاه ها در دانشگاه پیشگام هستند و این موسسه را در چندین زمینه از زمان خود بالاتر می برد.

مکان ها

  • Rua Brasil

    Avenida Juca Stockler,1130, 37902-407, Rua Brasil

    سوالات