Keystone logo
© ©President University
President University

President University

President University

مقدمه

درباره دانشگاه رئیس جمهور

که در آن رهبران آینده بیا با هم

دانشگاه رئيس جمهور یک موسسه آموزش عالی در اندونزی که تاسیس شد به تبدیل شدن به یک مرکز تحقیق و توسعه در منطقه و به مجموعه ای از یک رکورد جدید در آموزش عالی اندونزی است. به طور خاص، این دانشگاه آماده است برای ایجاد یک نهاد آموزش است که رهبران آینده صنعت و جامعه ارائه شده توسط آنها مهارت و تجربه لازم را به اکسل پس از فارغ التحصیلی آماده کند.

با توجه به بنیانگذار دانشگاه رئیس جمهور، آقای Setyono Djuandi Darmono، دانشگاه، رئیس جمهور به دو دلیل ساخته شده بود. برای تبدیل شدن به یک مرکز تحقیق و توسعه و به مجموعه یک رکورد جدید در آموزش عالی اندونزی. از بنیانگذاران دانشگاه رئیس جمهور را کنار گذاشته پایه و اساس و زمین کار را به اطمینان حاصل شود که دانشگاه، رئیس جمهور را به یک نهاد بزرگ از یادگیری که در آن دانش آموزان از تمام نقاط جهان می تواند دانش بدست آوردن و توسعه به مفید، شهروندان مسئول و رهبران آینده توسعه دهد.

محل

دانشگاه رئيس جمهور استراتژیک در آموزش و پرورش Jababeka پارک واقع در کوتا Jababeka، فقط 45 دقیقه در غرب جاکارتا، اندونزی.

این است که توسط Jababeka صنعتی، یکی از بزرگترین مناطق صنعتی یکپارچه در جنوب شرق آسیا احاطه شده است، یک خانه از 1700 شرکت های چند ملیتی از 30 کشور یعنی ایالات متحده آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه، بریتانیا، هلند، چین، ژاپن، کره، تایوان، سنگاپور، مالزی، استرالیا، در همچون یونیلور، سامسونگ، ماتل، رنگ ICI، کرافت، در میان دیگران، که می تواند به عنوان یک "آزمایشگاه زندگی" برای دانش آموزان ما و اعضای هیئت علمی به توسعه راه حل های عملی برای شرکت در زندگی واقعی اهرمی ، و همچنین به عنوان یک استخر بی حد و حصر از فرصت های آموزشی کارآموزی / بر روی کار برای دانش آموزان خدمت می کنند.

به عنوان یک دانشگاه نسبتا جوان با حدود 4500 کل بدن دانش آموز در حال حاضر، نه تنها طبقات انجام شده در انگلیسی به القای دیدگاه های جهانی و بهبود رقابت هستند، اما دانشگاه رئیس جمهور همچنین با برنامه درسی استاندارد های بین المللی که آماده شد و توسعه یافته توسط جهان مجهز دانشگاهیان کلاس. این است که در راستای چشم انداز این دانشگاه برای تبدیل شدن به یک دانشگاه در سطح جهانی است که تولید رهبران در زمینه های و جوامع خود

چشم انداز

به یک دانشگاه در سطح جهانی است که تولید رهبران در زمینه های و جوامع است.

ماموریت

برای آموزش نسل های آینده از طریق انتقال از مهارت ها و دانش به منظور ساخت شخصیت و خرد.

تاریخ

طرح مفهومی از دانشگاه رئیس جمهور برای اولین بار در سپتامبر 1997 توسط آقای SD Darmono، مدیر رئیس جمهور PT Jababeka TBK فرموله شد. و پروفسور دونالد وات، که رئیس دانشگاه باند، کوئینزلند و معاونت دانشگاه کرتین استرالیا بود. هدف از دانشگاه های پیشنهادی خود برای ایجاد یک نهاد آموزش است که رهبران آینده صنعت و جامعه ارائه شده توسط آنها مهارت و تجربه لازم را به اکسل پس از فارغ التحصیلی آماده بود.

دانشگاه به طور رسمی در سال 2001 آغاز شد، ارائه مدرک لیسانس در رشته مهندسی. در آن زمان، موسسه دانشکده مهندسی مستقر در کیکارانگ، در Bekasi نامیده می شد. در 16 آوریل سال 2004، وزارت آموزش و پرورش رسمی دانشگاه رئیس جمهور به عنوان یک دانشگاه کامل تکامل یافته اعطا می شود.

اگر چه هنوز جوان دانشگاه، دانشگاه، رئیس جمهور (PresUniv) با نرخ های فوق العاده ای در حال رشد است هر سال است. اکنون حدود 4500 دانش آموزان در دانشگاه رئیس جمهور از اندونزی و همچنین بسیاری از کشورهای دیگر وجود دارد. دانشگاه رئيس جمهور ارائه دوره خود را گسترش داده و در حال حاضر ارائه می دهد 32 رشته های مختلف در افراد اعم از مهندسی صنایع به روابط عمومی.

دانشگاه رئيس جمهور در Jababeka آموزش و پرورش پارک در Kota Jababeka، با بیش از 1500 شرکت ملی و همچنین چند ملیتی همچون یونیلور، ماتل، سامسونگ، مولیا، ICI رنگ، و دیگران احاطه شده توسط Jababeka شهرک صنعتی واقع شده است. موقعیت آن را نیز اجازه می دهد دانش آموزان را به استفاده از امکانات در سطح جهانی مانند Jababeka باشگاه گلف و کشور و اجرایی باشگاه رئیس جمهور.

مشارکت

دانشگاه رئيس جمهور تشکیل شده است با همکاری بهترین موسسات غربی و شرقی از یادگیری است. چندتا را نام بردن:

 • دانشگاه KIIT، هند
 • دانشگاه واسدا، ژاپن، کمک هزینه تحصیلی به کارشناسی ارشد در فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • ویلیام Angliss موسسه، استرالیا برای برنامه هتل و گردشگری مدیریت
 • انستیتو صنعتی باندونگ (ITB)، اندونزی برای فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • مایکروسافت اندونزی، Indosat، M2، و اینتل (مرکز توانمندسازی شرکتهای کوچک و متوسط)
 • کالج بین المللی اقیانوس آرام، نیوزیلند
 • دانشگاه Deakin، استرالیا
 • ULSA، ویتنام
 • دونگ دانشگاه، کره جنوبی، برای برنامه تبادل دانشجو
 • دانشگاه سیلا، کره جنوبی
 • لندن دانشکده بازرگانی، انگلستان، برای پخش برنامه

مکان ها

 • Bekasi

  President University Main Campus Jl. Ki Hajar Dewantara, Kota Jababeka Cikarang Baru, 17550, Bekasi

  سوالات