Keystone logo
Prairie State College

Prairie State College

Prairie State College

مقدمه

Prairie State College روابط مشترکی را تقویت می کند که دانش آموزان را قادر می سازد تا به اهداف آموزشی و شغلی خود برسند. این کالج از تنوع خود استقبال می کند ، یادگیری های مادام العمر را پرورش می دهد و از توسعه اقتصادی و اجتماعی حمایت می کند.

Prairie State College برنامه های سخت آکادمیک را ارائه می دهد ، نیازهای نیروی کار محلی را برآورده می کند ، ارزش های پایداری را پرورش می دهد و آگاهی از مسئولیت های خود را در یک جامعه جهانی نشان می دهد.

به عنوان یک دانشکده جامع ایلینوی که تحت حمایت عمومی قرار دارد و توسط یک هیئت امنای محلی اداره می شود و وظیفه ترویج و فراهم آوردن فرصت های آموزشی برای تأمین نیازهای ویژه آموزشی ساکنان منطقه خود را دارد Prairie State College موارد زیر را فراهم می کند:

تحصیلات موازی دانشگاهی:

برنامه ها و دوره های تحصیلی برای سال اول و دوم تحصیلات کارشناسی برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع لیسانس را دارند و یا تحصیلات عمومی در رشته های علوم و هنرهای آزاد را دنبال می کنند.

آموزش فنی ، شغلی و شغلی در سطح کالج:

برنامه ها و دوره های درسی برای دانش آموزانی که قصد دارند خود را برای ورود به کار آماده کنند یا شغل ، مهارت های حرفه ای و عملکرد شغلی خود را ارتقا دهند.

آموزش عمومی و مقدماتی بزرگسالان:

دوره ها و خدمات برای بزرگسالانی که مایل به گذراندن آزمون معادل سازی دبیرستان هستند یا مهارت های سوادآموزی و ابتدایی بزرگسالان خود را بهبود می بخشند.

مطالعات آموزشی رشد:

دوره ها و خدمات برای بزرگسالانی که نیاز به توسعه بیشتر مهارت های آکادمیک و مهارت های اساسی برای پذیرش در برنامه درسی و موفقیت در برنامه های دانشگاهی دارند.

آموزش ویژه و آموزش توسعه اقتصادی:

دوره ها و خدمات از ماهیت خاص که فرصت های شغلی در آن وجود دارد و با همکاری کارفرمایان و آژانس های توسعه اقتصادی. و

توسعه جامعه:

فعالیت ها ، خدمات و پروژه های ویژه در پاسخ به نیازها و علایق فرهنگی و آموزشی و برای گسترش ، غنی سازی و توسعه جوامع ارائه شده.

مکان ها

  • Chicago Heights

    South Halsted Street,202, 60411, Chicago Heights

    برنامه ها

    سوالات