Keystone logo
Portobello Institute of Education

Portobello Institute of Education

Portobello Institute of Education

مقدمه

استقبال گرم از مدیر کالج

"برای بسیاری که تصمیم می گیرند متعهد به تحصیلات بیشتر و بالاتر یا بازگشت به تحصیل شوند ، می تواند یک تصمیم بسیار بزرگ باشد. ما مفتخریم که از همه زبان آموزان خود حمایت کنیم تا از دانش و پشتیبانی آکادمیک خود در مهارتهای عملی مورد نیاز در محل کار استفاده کنند. که شما به دنبال اشتغال هستید ".

انستیتوی پورتوبلو در سال 1981 تأسیس شده و بر روی شانه های افراد بسیار شگفت انگیز و الهام بخش ساخته شده است. این موسسه در ابتدا توسط Delia Lyons تأسیس شده است و به طور مداوم توسط دخترش Rebekah Lyons ، یک زن آینده نگر و سخت کوش ، پیشرفت کرده است.

میراث ، دید و ارزش Delia همچنان جزئی از زندگی روزمره در دانشکده است و یادآوری مداوم از طریق Rebekah می خواهد به طور مداوم در جستجوی فرصت جدید باشد و ضمن اطمینان از حفظ اخلاق و کیفیت نخستین بار توسط مادرش حفظ شود.

از سال 1993 ما در موسسه Portobello دوره های زیبایی ، آرایش و مد را ارائه داده ایم ، همه از طریق نهادهای اعطایی ITEC و QQI کاملاً معتبر.

در سال 2005 ما با FETAC ، شورای جوایز آموزش و آموزش بیشتر ، تضمین کیفیت را برای مؤسسه به دست آوردیم و شروع به تهیه و ارائه مجموعه ای از برنامه ها در تمام بخشهای مؤسسه کردیم.

در سال 2009 با HETAC ، شورای جوایز آموزش عالی و تحصیلات عالی ، برای دریافت گواهینامه عالی خود در هنر در آموزش مونتسوری موفق به کسب اطمینان از کیفیت شدیم و در سال 2012 برای دریافت مدرک لیسانس در مطالعات اولیه کودکی با دانشگاه متروپولیتن لندن ، مجوزهای لازم کسب کردیم. تحویل برنامه درجه تا سال 2018.

در سال 2012 ما یک مرکز محیط زیست مدرن ایجاد کرده ایم که دارای برنامه هایی از جمله مدیریت امکانات ، مدیریت پسماند و انرژی است ، همه از طریق اعطای بدن BIFM معتبر.

در سال 2014 ما برای تحویل دانشگاه های متروپولیتن لندن BSc (Hons) در علوم ورزشی و تربیت بدنی و ورزش درمانی مجوز به دست آوردیم و در سال 2018 برنامه های اختصاصی BSc را در زمینه تحلیل عملکرد ، آموزش بدنی تهیه کرده ایم.

طی سالهای متمادی که بخش ها و دوره های جدیدی در این انستیتو ایجاد شده اند ، تعهد ما به کیفیت ، مراقبت از یادگیرنده ، رویکرد ساختاری برای یادگیری و تمرکز بر روی پیوندهای صنعت همیشه برای آنچه انجام می دهیم مهم بوده است.

اتحادهای استراتژیک ما با صنعت به دانشجویان ما این امکان را می دهد که فرصت های کار عالی و اغلب پیشنهادهای شغلی را پس از اتمام برنامه های خود بدست آورند. هیچ چیز برای ما مشکل زیادی ندارد ، ما می خواهیم دانش آموزان ما موفق شوند.

مأموریت کالج این است که آموزش را در دسترس همگان قرار دهد و از کسانی که شجاعت دارند این جهش را به سمت جدید و ناشناخته بکشند ، حمایت کند و این مهم در کاری است که در موسسه Portobello انجام می دهیم.

"به یاد داشته باشید موفقیت برای هر شخص بسیار متفاوت است. ما دانش آموزان خود را تشویق می کنیم تا در سفر خودشان تمرکز کنند و از روند یادگیری با ما لذت ببرند. "

Denise Flood ، مدیر کالج


pasja1000 / Pixabay

123666_selfie-4521579_960_720.jpg

ارزش های ما

ما اهمیت میدهیم

همه دانش آموزانی که برای تحصیل در موسسه Portobello به آنجا می آیند ، یک اخلاق قوی و مشترک وجود دارد. هر دانش آموز شخصاً با نام خود شناخته می شود ، جاه طلبی ها و اهدافشان در یک محیط حمایتی درک و ارزش گذاری می شود.

حمایت از شجاعت

برای بسیاری از دانش آموزان پیروی از اشتیاق آنها شجاعت به خرج می دهد و پورتوبلو برای کسانی که مایل به انتخاب مسیر مشخص با یک سیستم پشتیبانی کامل در محل هستند برای اطمینان از یادگیرندگان در رسیدن به بهترین اهداف آموزشی خود گزینه مناسبی بوده است.

مدرسان با کیفیت

بسیاری از مربیان انستیتوی پورتوبلو خدمات طولانی با کالج دارند که همه آنها اخلاق مراقبت ما را می شناسند و کاملاً باور دارند. مدرسان ما در صنعت خود به عنوان پزشکان ، رهبران و مبتکران بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

تمرکز صنعت

دانشجویان از طریق تحصیل در موسسه Portobello می توانند ضمن مطالعه ، تجربه کار با کیفیت را در بخش انتخابی خود کسب کنند ، که در نهایت می تواند منجر به تضمین شغل در اتمام دوره ها شود. فارغ التحصیلان بسیار تحت تعقیب هستند و بسیاری از کارفرمایان پیوند با کالج و فارغ التحصیلان آن را جستجو و تشویق می کنند.

پشتیبانی دانشجویی

فلسفه ما در انستیتوی پورتوبلو اطمینان از این است که از هر دانشجویی حمایت می شود تا فرصتی برای دستیابی به بهترین های شخصی خود داشته باشند. این شامل اندازه کلاس های کوچک است ، بنابراین دانش آموزان همکلاسی های خود را می شناسند و معلم آنها را می شناسد. زبان آموزان رایگان هستند که از پشتیبانی یک به یک مدرس پشتیبانی کنند ، پشتیبانی از واگذاری دسترسی با امکان ارسال تکالیف پیش نویس با بازخورد برای بهبود برای ارائه بهترین نسخه نهایی.

یک تیم ویژه و یک تیم مدیریت کیفیت کاملاً برای کمک به دانشجویان درمورد هرگونه نمایش داده شده و بحث در مورد چالش های شخصی کاملاً در دسترس است. ما در اینجا هستیم تا همه دانشجویان را ترغیب و حمایت کنیم تا در مسیر یادگیری خود بمانند و به بهترین وجهی شخصی خود را بدانند.

تعادل زندگی مطالعه کنید

در تمام بخش ها ، ما از زبان آموزان برای کار باهوش تر حمایت می کنیم. دانش آموزانی که به تعادل تحصیلی و زندگی خوبی دست می یابند ، در نهایت به صورت علمی تر به موفقیت می رسند. زمان مطالعه ، گذراندن وقت با خانواده ، شرکت در سرگرمی ها برای حفظ تعادل مثبت مطالعه-زندگی مهم است. به دست آوردن تعادل مناسب مهم است و به حداکثر رساندن زمان صرف شده برای مطالعه کمک خواهد کرد.

پس دادن

در انستیتوی پورتوبلو می فهمیم که اهمیت دادن به یک خانه خیریه کوچک در خانه که با نام "دوچا لانایی" راه اندازی کرده ایم. مدیر کالج دنیس فلو با تیمی حدود 15 نفر در بین کارمندان و دانشجویان ، سالی دو بار به هند و بلاروس سفر می کند. کارهای اختصاصی شامل آموزش معلمان مونتسوری و راه اندازی مدارس مونتسوری در مناطق زاغه در پونه هند است.

خیریه همچنین به شدت در حمایت از آموزش در یک مرکز نجات دختران و در یک مدرسه کوچک برای کودکان کم شنوا نقش دارد. این شامل آموزش دفاع از خود در یک پروژه جامعه به پسران جوان و ورزش ها و اردوگاه های هنری و صنایع دستی در یک مدرسه زاغه در پونه است.

مکان ها

  • Northside

    43 Dominick Street Lower, , Northside

سوالات