Keystone logo
Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR

Pontifícia Universidade Católica do Paraná - PUCPR

مقدمه

پرورش تعالی در آموزش برزیلی

تعالی آموزشی، کارآفرینی مبتنی بر نوآوری، و یادگیری چندگانه و بین فرهنگی، اهداف اصلی PUCPR را تشکیل می دهند. به عنوان یک نتیجه، Pontifícia Universidade Católica انجام پارانا به رسمیت شناختن ملی و بین المللی از طریق مهم ترین رتبه بندی در آموزش عالی در جهان به دست آورده است: آموزش عالی تایمز، که PUCPR را در میان دانشگاه های برتر در برزیل قرار داده است. با تقریبا 60 سال از تعهد به تحصیلات عالی و تحقیق، PUCPR بزرگترین دانشگاه خصوصی دانشگاهی در ایالت پارانا و یکی از معتبرترین دانشگاه های برزیل است.

107111_2012-059APC_3663.JPG

بررسی اجمالی

23،000 دانشجوی کارشناسی

1،200 دانشجوی تحصیلات تکمیلی

1،650 اعضای هیات علمی

280 آزمایشگاه های آموزشی و تحقیقاتی

PUCPR تحصیلات را برای متخصصان ماهر فراهم می کند تا به عنوان رهبران تبدیل کننده در جامعه عمل کنند. از طریق ارتقاء ارزش های اخلاقی و تعهد به جامعه محلی و منطقه ای، PUCPR هویت خود را ایجاد کرده است، که به طور قابل ملاحظه ای برای ایجاد یک جامعه بهتر ایجاد می کند.

با گذشت زمان، PUCPR بیش از 100،000 دانش آموز را فارغ التحصیل کرده است. این دانشگاه با ادغام چندین فرهنگ و به اشتراک گذاری دانش در سطح بین المللی، مسیری را برای جهانی شدن به ارمغان آورده است. PUCPR در حال تبدیل شدن به یک ترویج اصلی نوآوری است و تقویت شبکه ای است که باعث به اشتراک گذاری دانش و تحقیقات کاربردی می شود.

مأموریت

Pontifícia Universidade Católica do Paraná، هدایت شده از اصول اخلاقی، مسیحی و ماریست، به عنوان ماموریت توسعه و انتشار دانش و فرهنگ و ارتقاء صلاحیت جامع و دائمی شهروندان و متخصصان متعهد به زندگی و پیشرفت جامعه است .

چشم انداز

تا سال 2022، یک موسسه عالی آموزش عالی در سطح جهان با تعالی در تدریس، تولید دانش، خدمات و ارتباطات اجتماعی تبدیل شود.

107112_2012-059APC_3620.JPG

ما کجا هستیم

PUCPR دارای چهار محوطه دانشگاه ایالت Paraná، برزیل است که مرکز اصلی دانشگاه کورییتبا است. محوطه زیبا و پر جنب و جوش اصلی روزانه توسط جامعه ای از حدود 40،000 نفر از جمله دانش آموزان، استادان، محققان و کارکنان به اشتراک گذاشته می شود و یک مرکز شناخته شده برای آموزش و پژوهش است.

کوریتیبا با بیش از 1.7 میلیون نفر، بزرگترین شهر در جنوب برزیل است. پایتخت یکی از بهترین فضاهای سبز در سرتاسر دنیا در برزیل است. تقریبا 30 پارک و جنگل شهر را زیبا می کند و به عنوان مکان هایی برای لذت بردن از اوقات فراغت و ورزش استفاده می شود. این شهر همچنین در زمینه بازیافت زباله و مدیریت زباله های زیست محیطی در برزیل تاسیس شده است. به علاوه: حمل و نقل عمومی شهر یک مرجع جهانی است؛ به عنوان اتوبوس با سرعت بالا که در مسیرهای منحصر به فرد گردش می کند، به عنوان الهام بخش برای شهرهای مانند بوگوتا (کلمبیا)، مکزیکو سیتی (مکزیک) و لس آنجلس (ایالات متحده) الهام بخش است.

مکان های اضافی دانشگاه Maringá، Londrina، و Toledo. طبق گزارش سازمان ملل متحد در سال 2016، مارینبا سومین شهر بزرگ در ایالت پارانا و یکی از 50 بهترین شهر برای زندگی در برزیل است. Londrina چهارمین جمعیت پرجمعیت در جنوب برزیل با نزدیک به 600،000 نفر است. Londrina یک مراکز برای توسعه منطقه ای و ملی است و این محوطه تمرکز بر فعالیت های مربوط به تجارت کشاورزی است. شهر تولدو، واقع در غرب پارانا، تولید کننده پیشرو در تولید غلات در ایالت است. جمعیت آن به 130 هزار نفر می رسد.

جهانی PUCPR

بین المللی شدن درهای دانشگاه را به جهان باز می کند. PUCPR معتقد است که لازم است فراتر از مرزها بیفتد تا اطمینان حاصل شود که دانش جهانی، تحقیق و توسعه انسانی برای همه قابل دسترسی است.

 • همکاری با 240 موسسه آموزش عالی در سراسر جهان.
 • 50 دوره در مقطع کارشناسی مختلف به زبان انگلیسی آموزش داده شد.
 • 500 دانشجوی کارشناسی سالانه در برنامه های مبادله (ورودی و خروجی) ثبت نام می کنند.
 • حضور اعضای هیات علمی بین المللی و محققان از سراسر جهان در PUCPR.
 • توافقات درجه دو با دانشگاه های سراسر جهان در زمینه های اقتصاد، مدیریت کسب و کار، معماری و برنامه ریزی شهری، طراحی محصول، ادبیات، روزنامه نگاری، تبلیغات، بازاریابی و مکاترونیک.

شرکای جهانی

PUCPR دارای موافقت نامه های همکاری دانشگاهی با بیش از 240 دانشگاه شریک از بیش از 25 کشور در تمام قاره ها است که دانش آموزان و اعضای هیئت علمی را از مؤسسه های گوناگون برای کسب تجربه تحصیلی برزیل فراهم می کند.

درباره پروژه های بین المللی PUCPR بیشتر بدانید:

سمینار انگلیسی

PUCPR یکی از اولین موسسات آموزش عالی در برزیل است که دوره های آکادمیک را به طور کامل به زبان انگلیسی به جامعه بین المللی و محلی ارائه می دهد.

برنامه دوستانه

ابتکار عمل توسط دانشجویان PUCPR، هدف آن کمک به دانشجویان بین المللی در تنظیم برنامه های فرهنگی و اجتماعی خود در PUCPR در طول برنامه تبادل آنها است.

آکادمی آمریکایی

برنامه پیشگام که در آن دانش آموزان تحصیلات ابتدایی خود را در برزیل آغاز می کنند و دو یا سه سال گذشته در ایالات متحده با امکان دو برابر شدن می گذرانند. همکاری بین PUCPR و دانشگاه ایالت کنت (اوهایو-ایالات متحده آمریکا) که برنامۀ نوآورانه را در آمریکای لاتین به ارمغان می آورد.

PIBIC International

فرصت های تحقیق برای دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل برنامه تحقیقاتی کارشناسی طراحی شده است تا دانش آموزان را به محیط تحقیقاتی علمی معرفی کند، در حالی که استاد PIBIC بر دانش آموزان با استعداد ارشد علاقمند به پیگیری مدرک کارشناسی ارشد در PUCPR تمرکز دارد.

107113_2012-059APC_3638.JPG

برنامه استراتژیک برای بین المللی سازی

بین المللی آموزش عالی دیگر گزینه ای نیست، بلکه یک ضرورت برای هر دانشگاه است که متعهد به کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه است. چالش های بزرگ مدرن جامعه در حالی که دارای تاثیر محلی هستند، در مقیاس جهانی - انرژی، پایداری، شهرها، بهداشت، حقوق بشر، و از جمله دیگر - هستند و بنابراین راه حل های آنها بستگی به تشکیل رهبران با چشم انداز و حضور جهانی دارد.

PUCPR تصمیم گرفت تا این وظیفه را بر عهده بگیرد، زمانی که بین المللی را به عنوان اولویت نهادی انتخاب کرد. در این سناریو، استادان، از طریق برنامه ریاست پژوهشی، برنامه های تحصیلات تکمیلی و نوآوری، و اداره بین المللی سازی، پیشنهادی برای بین المللی کردن دانشگاه برای دوره سالهای 2016 تا 2022 ایجاد کرده اند. این طرح به دو محور سازماندهی شده است: به نام InPUC - بین المللی شدن در محوطه دانشگاه و OutPUC - فعالیت های بین المللی خارجی - هر کدام با سه دستورالعمل و تکمیل شده توسط یک برنامه از فعالیت ها، برخی در حال حاضر در حال پیشرفت و دیگران برنامه ریزی شده برای آینده است.

هدف از این پیشنهاد، شامل ایجاد کل جامعه دانشگاهی در تلاش برای ایجاد PUCPR یک دانشگاه بدون محدودیت است.

مکان ها

 • Curitiba

  R. Imaculada Conceição, 1155 - Prado Velho, Curitiba - PR, 80215-901 Brazil, , Curitiba

  • Londrina

   Av. Jockey Club, 485 - Hipica, Londrina - PR, 86072-360 Brazil, , Londrina

   • Maringá

    Av. Duque de Caxias, 1020 - Zona 7, Maringá - PR, 87020-025 Brazil, , Maringá

    • Toledo

     Avenida União, 500 - Jardim Coopagro, Toledo - PR, 85902-532 Brazil, , Toledo

     • Kent

      Kent State University P.O. Box 5190, 850 University Esplanade, Kent, Ohio 44242, , Kent

      برنامه ها

       موسسه همچنین ارائه می دهد:

       سوالات