Keystone logo
Politecnico di Torino and Università degli Studi di Torino: Inter-university Department of Regional and Urban Studies and Planning

Politecnico di Torino and Università degli Studi di Torino: Inter-university Department of Regional and Urban Studies and Planning

Politecnico di Torino and Università degli Studi di Torino: Inter-university Department of Regional and Urban Studies and Planning

مقدمه

وارد دنیای PoliTO شوید و تمام اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب درست را بیابید!

از 26 تا 28 مه، به روزهای آزاد آنلاین در دوره های کارشناسی ارشد بپیوندید، که برای کمک به شما در ساختن آینده طراحی شده است: 33 دوره کارشناسی ارشد در زمینه های مهندسی، معماری، طراحی و برنامه ریزی سرزمینی.

فرصتی برای کشف خدمات، پروژه ها، تیم های دانشجویی، فرصت ها برای دانشجویان خارجی و موارد دیگر.

برای 160 سال، Politecnico di Torino یکی از معتبرترین مؤسسات عمومی در سطح بین المللی و ایتالیایی در زمینه آموزش، تحقیق، انتقال فناوری و خدمات در تمام بخش های معماری و مهندسی بوده است.

Politecnico di Torino در سال 1859 با نام Scuola di Applicazione per gli Ingegneri (مدرسه فنی مهندسین) تأسیس شد و در سال 1906 به Regio Politecnico di Torino تبدیل شد. تاریخچه ای طولانی که دانشگاه را به عنوان نقطه مرجعی برای آموزش و پژوهش در ایتالیا و اروپا نشان می دهد، یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح بین المللی که دانشجویان بیش از 100 کشور را جذب می کند و سالانه حدود 800 همکاری با صنایع، موسسات دولتی را فعال می کند. ، و سازمان های محلی

توجه به تحقیقات نظری و کاربردی، دانش و توسعه فناوری های روز، ملموس بودن و واقع گرایی در مورد مدیریت یک فرآیند تولید یا سازماندهی خدمات، مراقبت از عملکرد بدون نادیده گرفتن طراحی، تجزیه و تحلیل و ارائه راه حل هایی برای چالش های جامعه امروز به منظور برنامه ریزی آینده ای پایدار: فارغ التحصیلان از Politecnico di Torino تحصیلات بسیار فراتر از دانش فنی دریافت می کنند. آنها قادرند ماهیت بین رشته ای دنیای علمی امروز را بدون فراموش کردن پیامدهای اجتماعی، اخلاقی، اقتصادی و زیست محیطی مدیریت کنند.

نتایج عالی در زمینه‌های آموزشی و تحقیقاتی، قضاوت‌های مثبت دانش‌آموزان، فرآیندهای آموزشی با کیفیت، و توانایی در برنده شدن کمک‌های مالی ملی و اروپایی، Politecnico di Torino را به جایگاه عالی در ارزیابی تهیه‌شده توسط وزارت آموزش ایتالیا، دانشگاه‌ها، رساند. و تحقیقات (MIUR). موقعیتی که با نتایج خوب دانشگاه در سطح اروپا ثابت شده است.

گروه بین دانشگاهی مطالعات و برنامه ریزی منطقه ای و شهری

بخش بین دانشگاهی مطالعات و برنامه ریزی منطقه ای و شهری (DIST) یک ساختار مشترک پیشرو از Politecnico و Università di Torino است که در حوزه فرهنگی تحول سرزمینی و دولت فرآیندهای سرزمینی که در کالبدی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی تجزیه و تحلیل می شود، فعالیت می کند. جنبه های فرهنگی و روابط متقابل آنها، در منظری پایدار، از مقیاس جهانی تا محلی.

DIST تحقیقات پایه و کاربردی، آموزش، و انتقال فناوری و خدمات به قلمرو را با تمرکز بر علوم و سیاست‌های شهری و منطقه‌ای و بر سرزمین، شهری و محیطی-منظر، پروژه و برنامه‌ریزی ترویج، هماهنگ و مدیریت می‌کند.

علاوه بر این، حوزه‌های تحقیقاتی DIST شامل تجزیه و تحلیل، برنامه‌ریزی و دولت بافت سرزمینی است. برنامه ریزی شهری و سیاست های توسعه پایدار مناطق شهری و روستایی؛ تشخیص و مدیریت میراث فرهنگی، معماری و منظر؛ جغرافیای انسانی، اقتصادی و سیاسی؛ جامعه شناسی و رسانه شهری و محیطی؛ روش ها و تکنیک های بررسی و نمایش در مقیاس شهری و سرزمینی؛ تاریخچه و حفاظت از معماری شهر و قلمرو آن؛ برنامه ریزی حمل و نقل و لجستیک؛ امکان سنجی فنی و اقتصادی طرح ها و پروژه های شهری.

DIST فعالیت های میان رشته ای را تشویق می کند که بر افزایش تعاملات بین محققانی که از حوزه های فرهنگی مختلف می آیند متمرکز شده اند. DIST از فعالیت های تحقیقاتی مرتبط با موضوعات علمی خود حمایت می کند و روابط با سایر بخش ها را ارتقا می دهد. DIST مشارکت در برنامه های تحقیقاتی محلی، ملی، اروپایی و بین المللی را به شدت ترویج می کند.

DIST در حوزه های فرهنگی خود سازماندهی، مدیریت و ارائه تدریس در سطح بالا (سطح لیسانس سه ساله، سطح کارشناسی ارشد علوم، سطوح کارشناسی ارشد I و II، مدارس تخصصی، تحقیقات دکترا) را ارائه می دهد که بین گروهی و بین دانشگاهی ارائه می شود. دوره های آموزشی. علاوه بر این، آموزش حرفه ای به مقامات دولتی و خدمات به شرکت های خصوصی را با دوره های آموزشی خاص در سطوح مختلف ترویج و حفظ می کند.

DIST دوره های زیر را در سطح کارشناسی ارشد هماهنگ می کند:

DIST فعالیت‌های آموزشی مبتنی بر آزمایش را به لطف حمایت آزمایشگاه‌های آموزشی و تحقیقاتی به‌عنوان آزمایشگاه تحلیل و بازنمایی شهری و سرزمینی (LARTU) و آزمایشگاه با کیفیت بالا (LAQ-TIP) ترویج می‌کند.

نکته مهم: MS در برنامه ریزی شهری و منطقه ای نسخه به روز شده و بهبود یافته MS در برنامه ریزی سرزمینی، شهری، محیطی و منظر است که در Politechnico di Torino در دوره 2005-2023 ارائه شده است. MS جدید دارایی های کلیدی دوره قبلی را حفظ می کند، در حالی که در عین حال محتویات و روش های آموزشی خود را به فعلیت می رساند تا دانش آموزان خود را برای رویارویی با چالش های جدید و نوظهور توسعه و برنامه ریزی سرزمینی آماده کند.

ویژگی های پردیس

پردیس‌های Politecnico di Torino از ساختار دانشگاه‌های آنگلوساکسون الهام می‌گیرند، با ساختمان‌های چند منظوره برای آموزش، پایه و تحقیقات کاربردی و خدمات به دانش‌آموزان در تورین، و شبکه منطقه‌ای از مراکز فن‌آوری (الساندریا، بیلا، موندووی، ورس). اختصاص داده شده به فعالیت های تحقیقاتی، انتقال فناوری، آموزش تخصصی و خدمات به منطقه.

پایگاه تاریخی و نمایندگی Politecnico در شهری واقع در رودخانه پو: قلعه والنتینو ، خانه ساووی قرن هفدهم است. این پردیس اصلی آموزش معماری است و 23000 متر مربع مساحت دارد.

مجموعه بزرگ در Corso Duca degli Abruzzi - با 122،000 متر مربع ، پردیس اصلی مهندسی - در سال 1958 افتتاح شد و توسط Cittadella Politecnica تکمیل شد: یک مجموعه مدرن با 170،000 متر مربع. مجاور ساختمان اصلی ، شامل مناطق اختصاص داده شده به دانش آموزان ، فعالیت های تحقیقاتی ، انتقال فن آوری و خدمات.

جدیدترین محوطه دانشگاه ارگ طراحی و تحرک پایدار است ، در منطقه ای مجاور به تاسیس ساخت Mirafiori ، یک مرکز تولید فیات که بازسازی شده است و همچنین ساختمان Lingotto ، میزبان مدرسه عالی.

  رتبه بندی

  موقعیت در رتبه بندی های بین المللی

  رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2020

  • رتبه بندی کلی: # 348 - 33٪ برتر در سطح جهانی
  • توسط موضوع گسترده: شماره 41 مهندسی و فناوری
  • 2019 QS WUR براساس موضوع:
   • # 38 معماری / محیط ساخته شده
   • شماره 24 مهندسی عمران و سازه
   • شماره 42 مهندسی برق و الکترونیک
   • شماره 31 مهندسی مکانیک ، هوانوردی ، ساخت و تولید
   • شماره 24 مهندسی معدن و معدن

  2020 QS - رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان

  • رتبه بندی کلی: # 111-120 - 24٪ برتر در سطح جهانی
  • براساس شاخص: # 14 نرخ اشتغال فارغ التحصیلان

  2019 رتبه بندی تدریس اروپا

  • رتبه بندی کلی: # 101-125
  • توسط شاخص:
   • # 22 نامزدی (تعهد نسبت به دانشجویان)
   • # 48 نتایج (توانایی تولید ارزش افزوده)

  (اطلاعات و اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است)

  مکان ها

  • Turin

   Viale Pier Andrea Mattioli, 39 - 10125 Torino (TO), 10125, Turin

   سوالات