Keystone logo
Politécnico de Portalegre

Politécnico de Portalegre

Politécnico de Portalegre

مقدمه

پلی تکنیک پورتالگر یک موسسه دولتی آموزش عالی است که دانشکده عالی آموزش و علوم اجتماعی (ESECS-IPPortalegre) ، مدرسه عالی فناوری و مدیریت (ESTG-IPPortalegre) ، مدرسه عالی بهداشت (ESS-IPPortalegre) را ادغام می کند. ، در Portalegre و Escola Superior Agrária (ESAE-IPPortalegre) ، در Elvas.

فعالیتهای چهار مدرسه عالی توسط سرویسهای مرکزی و خدمات کنش اجتماعی (SAS) جهت پشتیبانی از دانش آموز هماهنگ می شود ، یعنی در امور مربوط به غذا ، اسکان ، حمایت روانی و فعالیتهای ورزشی و تفریحی.

همچنین پلی تکنیک پورتالگر دارای جوجه کشی مبتنی بر فناوری (BioBIP) ، دفتر تحقیقات و نوآوری (GII) ، دفتر کارآفرینی و اشتغال (GEE) ، مرکز زبانها و فرهنگها (CLIC) و دفتر ارتباطات است. (GRI)

برای نزدیکتر شدن و نزدیک شدن به جامعه و کمک به توسعه پایدار آن ، خدمات مختلفی را از طریق آزمایشگاه های خود یا از طریق مشارکت و پشتیبانی از تحقیقات کاربردی ارائه می دهد.

مهمتر از همه ، این سازمان به دنبال آموزش با کیفیت ، باز به بعد بین المللی است ، و ارزش بیشتری برای منطقه و مردم دارد.

Reading in Atlanta

مأموریت ، چشم انداز و استراتژی

ماموریت ما

پلی تکنیک پورتالگر یک م Publicسسه عمومی آموزش عالی است که دانش را ایجاد می کند ، انتقال می دهد و توزیع می کند ، از طریق آموزش و صلاحیت ، در سطح بالایی ، به مخاطبان مختلف ، در زمان های مختلف در مسیرهای آکادمیک و حرفه ای ، و توسعه فناوری تحقیق برای ارتقا of جوامع ، با همکاری نهادهای منطقه ای ، ملی و بین المللی.

ارزش ها

 • برتری (روحیه انتقادی ، خلاقیت ، نوآوری و کارآفرینی)
 • مسئولیت (اخلاق ، شفافیت و تابعیت)
 • مجاورت (شامل کردن و همکاری)

مقادیر پلی تکنیک پورتالگر عبارتند از:

 • تعالی سازمانی - بیش از انتظارات ذینفعان خارجی با استاندارد انگیزشی بالا برای کارمندان.
 • اخلاق و شفافیت - پیوند کارکنان IPP به رفتار سختگیرانه ، غیرت و شفافیت ، محرک گفتگو و تبادل اطلاعات.
 • یارانه - IPP به ظرفیت و خودمختاری طرف های ذینفع ، اعم از داخلی و خارجی ، برای حفظ نظم اجتماعی و منافع عمومی معتقد است و فقط در ناتوانی آنها مداخله می کند.
 • مشارکت و راهنمایی برای ذینفعان - همیشه با ذینفعان کار کنید.
 • توسعه پایدار - دستیابی به رشد IPP و رفاه سهامداران به روشی متعادل ، استفاده منطقی از منابع موجود.

چشم انداز

یک پلی تکنیک نزدیک و متعهد

یک لنگرگاه تکنیکی توسعه منطقه ای ، که در آن دانش اساساً از بیان بین آموزش تخصصی و تحقیقات کاربردی و همچنین از تعامل بین جامعه دانشگاهی آن - نزدیک و متعهد - و شرکای مختلف شرکت ها و سازمان ها حاصل می شود. یک پلی تکنیک که می تواند با سهم فعال فارغ التحصیلان و شرکای خود در ساختار اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی و آموزشی ، خود را به طور جدی تجدید کند.

استراتژی

برای کمک به دستیابی به این چشم انداز و همچنین مأموریت ، اصول و ارزش های مندرج در ماده 1 اساسنامه پلی تکنیک پورتالگر ، 4 هدف استراتژیک تعریف شده است:

 1. دارای آموزش با کیفیت و تمایز متمایز باشید .
 2. یک جامعه تحقیق و توسعه فناوری باشد که دانش و پاسخ های نوآورانه منطقه ای را ارتقا می دهد.
 3. یک سازمان باز با محیط بین المللی باشید.
 4. یک پلی تکنیک فراگیر و پایدار داشته باشید .

برنامه توسعه استراتژیک مبتنی بر این چهار هدف است که هر کدام دارای سه محور استراتژیک و چندین خط عمل و برخی شاخص ها و اهدافی است که باید در طول چهار سالگی بدست آید. این سند با برنامه های فعالیت سالانه تحت مسئولیت واحدهای مختلف ارگانیک مورد بازنگری و تعمیق قرار می گیرد و با پروژه آموزشی ، علمی ، فرهنگی و ورزشی (PECCD) بیان می شود تا با توجه به واقعیت جدید پلی تکنیک بررسی شود.

151701_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpg

تاریخ ما

پلی تکنیک پورتالگر یک موسسه عمومی آموزش عالی است. این چهار مدرسه را ادغام می کند: دانشکده آموزش (ESECS) ، دانشکده فناوری و مدیریت (ESTG) و دانشکده بهداشت (ESS) ، در پورتالگر ، و دانشکده کشاورزی الواس (ESAE).

در چهار دانشکده خود ، پلی تکنیک چندین دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین دوره های فنی حرفه ای بالاتر (CTeSP) و دوره های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد.

پیشنهاد آموزشی پلی تکنیک ، با توجه به ماتریس آموزش هر یک از مدارس ، زمینه های مختلف دانش را پوشش می دهد. آموزش / آموزش ، مددکاری اجتماعی ، جهانگردی ، روزنامه نگاری / ارتباطات ، مدیریت ، مهندسی ، فناوری اطلاعات ، طراحی ، بازاریابی ، کشاورزی ، فرهنگ اسب ، پرستاری و فناوری های بهداشتی زمینه های اساسی این هستند که بدانید آنها از آموزش ، تحقیق و مداخله پشتیبانی می کنند. پلی تکنیک و مدارس آن.

یکی از مهمترین دغدغه های پلی تکنیک Portalegre توسعه منطقه ای ، داشتن ارتباط قوی با جامعه پیرامونی است. از طرف دیگر ، این کشور به دنبال نظارت بر ورود حرفه ای دانشجویان خود ، ایجاد شرایط برای استقرار آنها در منطقه است. با وجود این تعهد قوی منطقه ای ، پلی تکنیک از مبادلات و روابط خارجی ملی و بین المللی غافل نمی شود.

از این نظر ، پروژه هایی مانند هماهنگی بین رشته ای برای تحقیقات و نوآوری (C3i) ، مرکز زبان ها و فرهنگ ها (CLIC) ، دفتر کارآفرینی ، روابط خارجی و همکاری و دفتر مستقیم اروپا ، شرط بندی واحدهای قوی و تلفیقی هستند مداخله توسط موسسه پلی تکنیک Portalegre.

نگرانی های اجتماعی از زمان تاسیس تاکنون شعار و تعهد پلی تکنیک بوده است. ایجاد و تعمیق سرویس های کنش اجتماعی (SAS) ، توسعه آموزش با کیفیت و عالی ، حمایت از جامعه مدرسه ، حمایت از فارغ التحصیلان برای ورود به زندگی فعال و تعامل با محیط از مهمترین نگرانی ها است. همچنين شمول اجتماعي ، ايجاد شرايطي براي تمرينات ورزشي ، نگراني براي سلامت و امنيت دانش آموزان ، معلمان و كارمندان از اقدامات اجتماعي پلي تكنيك است كه به طور نهادي مورد تاييد قرار مي گيرد.

مطابق با نگرانی ها و اصول خود ، پلی تکنیک در حال ایجاد شرایط پایدارتر برای حمایت از جامعه ، طرفدار تمرین داوطلبانه توسط دانشجویان و کارمندان ، و همچنین ایجاد شرایط برای مواجهه با شرایط داخلی اضطراری اجتماعی ، یعنی با توسعه روان درمانی است. دفتر پشتیبانی ، که طیف گسترده ای از برنامه های کاری و مداخله ای را در اختیار دارد.

مکان ها

 • Portalegre

  Praça do Município, 11 | 7300-110 Portalegre, 7300, Portalegre

  سوالات