Keystone logo
Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities

مقدمه

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities یک موسسه دانشگاهی است که در سال 2011 توسط یک گروه بین المللی از دانشمندان تأسیس شد.

هدف ما تجدید علوم انسانی (به ویژه ادبیات ، فلسفه ، تاریخ و جغرافیای حوزه مدیترانه و خاورمیانه) از طریق مطالعه فرهنگ های مختلف و به ویژه احیای زبان های پایه گذاری تمدن غرب است. ما به این ایده متعهد هستیم که یادگیری از گذشته موجب درک و احترام متقابل در میان فرهنگ ها و اقوام مختلف در خاورمیانه و غرب می شود. تنها گفت وگویی که ریشه در این اصول دارد منجر به صلح ابدی در منطقه خواهد شد.

درجه فوق لیسانس شخص ثالث اعطا می شود

پولیس گواهی پایان دوره های زبان ، برنامه های یک ساله و دو ساله را اعطا می کند. اگرچه Polis یک موسسه معتبر در دانشگاه نیست ، ما از مشارکت با دانشگاه های درجه یک در اروپا لذت می بریم که کیفیت برنامه های دو ساله ما را تشخیص داده و برخی از آنها را با مدرک کارشناسی ارشد که توسط موسسات خود اعطا شده است برابر می دانند. به عنوان مثال ، دانشجویان پولیس که برنامه تحصیلی دو ساله فلسفه باستان را با موفقیت به اتمام می رسانند ، می توانند در دانشگاه بین المللی کاتالونیا (بارسلونا ، اسپانیا) ثبت نام کرده و پس از انجام آن ، مدرک کارشناسی ارشد هنر فلسفه باستان توسط آن موسسه دریافت شود. الزامات. به طور مشابه ، دانش آموزان پولیس که برنامه تحصیلی دو ساله در زبانهای شرق نزدیک را با موفقیت به پایان رسانده اند ، می توانند در دانشگاه ناوارا (پامپلونا ، اسپانیا) ثبت نام کرده و مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زبانهای شرق نزدیک را دریافت کنند . لطفاً توجه داشته باشید که ساعات آکادمیک واجد شرایط برای سیستم انتقال و جمع آوری اعتبار اروپا (ECTS) توسط نهادهای معتبر و نه توسط Polis اعطا می شود.

165433_logos.JPG

روش پولیس اکتساب زبان دوم

انستیتوی پولیس از روش منحصر به فردی برای آموزش زبان استفاده می کند - روش پولیس که اساساً مبتنی بر غوطه وری کامل در زبان مقصد است ، اما اصول دیگری مانند توسعه زبان پویا (DLD) را نیز تطبیق می دهد. روش ما دانش آموزان را قادر می سازد تا در مقایسه با اندازه گیری دقیق دستوری ، پیشرفت کلی تری داشته باشند. در فرآیند یادگیری صحبت کردن ، دانش آموزان درک بصری از زبان پیدا می کنند. دانشجویان همچنین از تحقیقات مداوم در Polis بهره مند می شوند. ایده های قدیمی دائماً به چالش کشیده می شوند ، در حالی که ایده های جدید روشن می شوند. کلاس های درس ما آزمایشگاه های زنده ای هستند که در آن می توان امیدوار کننده ترین تکنیک ها را آزمایش کرد. در حال حاضر ، مربیان ما در حال تجربه بیان متناوب زندگی (LSE) هستند ، اصلی که اولین بار در پولیس تصور و توسعه یافت و با الهام از کار فرانسوا گوین ساخته شد. روش پولیس به طور مداوم در حال اصلاح است زیرا ما بینش های جدیدی را در کسب زبان دوم قرار می دهیم.

بدنه دانشکده و دانشکده متنوع

مجموعه دانشجویان و اعضای هیئت علمی ما اکثراً بین المللی هستند و از زمینه های مختلف فرهنگی و مذهبی ناشی می شوند. برنامه ها و دوره های ما به ویژه برای دانشجویان رشته های فلسفه سامی ، روزنامه نگاری ، زبان ها (و تعلیم و تربیت) ، باستان شناسی ، الهیات ، تاریخ و فلسفه کلاسیک جذاب است ، اما برای هر کسی که مایل به درک اصیل تر از متون باستانی است که شکل دهنده یهودیان است ، جذاب است. فرهنگهای مسیحی و اسلامی منطقه. در پولیس ، دانش آموزان یک فرصت نادر برای یادگیری غیر رسمی فرهنگ های بسیار متفاوت از یکدیگر دارند. معلمان همچنین با قرار گرفتن در معرض روشهای مختلف آموزشی و تقویت مهارتهای حرفه ای خود از این مزایا بهره مند می شوند. ما به خاطر پرورش جو چند فرهنگ گرایی ، گشودگی و احترام افتخار می کنیم. از این لحاظ ، ما واحه ای در شهری مانند اورشلیم هستیم که از مرزهای مجازی بسیاری عبور می کند. رویکرد باز ما همچنین ما را به سمت بسیاری از پروژه های مشترک هیجان انگیز با نهادهای محلی و بین المللی سوق داده است.

زندگی دانشجویی در اورشلیم

م Instituteسسه پولیس درست در بیرون شهر قدیم اورشلیم واقع شده است ، مکانی که برای یهودیان ، مسیحیان و مسلمانان مقدس است. در طی چند دقیقه پیاده روی دانشجویان می توانند از دیوار غربی معبد یهودی ، کلیسای قبر مقدس یا مسجد الاقصی دیدن کنند. اینها تنها چند مورد از بسیاری از مکانهای مهم تاریخی در منطقه نزدیک است. اورشلیم همچنین شهری مدرن با رستوران ها ، موزه ها و سرگرمی های کلاس جهانی است. در نزدیکی میدان صهیون مرکز صحنه زندگی شبانه اورشلیم است. بسیاری از خیابانهای اطراف مناطق فقط عابر پیاده هستند و مملو از نیمکتها ، میزهای کافه و چترهای سایه دار است. دانش آموزان از سراسر م institutionsسسات دانشگاهی برجسته اورشلیم را می توان در میخانه های دنج ، کافه ها و مغازه ها مشاهده کرد. کنسرت های رایگان در فضای باز و نمایش های خیابانی از مکان های دیدنی معمول در ماه های گرم است.

Polis – The Jerusalem Institute of Languages and Humanities","author_url":"","source":""}" />

162110_thumbnail_image003.png

چرا پولیس را انتخاب کنیم؟

  • روش پولیس - موسسه پولیس از روشی منحصر به فرد برای فراگیری زبان دوم استفاده می کند که اثبات آن آسان و م easyثر است. دانشجویان همچنین از تحقیقات مداوم در Polis و بهبود مداوم روش Polis بهره مند می شوند. یادگیری در کلاس برای تکمیل تجربه یادگیری توسط کتابهای درسی زبان ویژه و منتشر شده ما تکمیل می شود.
  • مکانی منحصر به فرد - شهر اورشلیم به طور منحصر به فردی برای سه ایمان اصلی توحیدی بنیادی است. یهودیت ، مسیحیت و اسلام. این مکانی است که در طول تاریخ پر فراز و نشیب یونان ، عبری ، لاتین و عربی هر کدام در دوره های مختلف سلطه داشته اند. تا به امروز ، میراث این فرهنگ ها همچنان اثری برجای می گذارد. دانش آموزان در پولیس از این مزیت برخوردارند که در بافت و زمینه تحصیلات خود زندگی می کنند ، که تأثیر عمیقی بر نحوه درک دوره های آموزشی خود می گذارد. همچنین مکان های تاریخی ، موزه ها و بایگانی های زیادی در دسترس آنها است که فرصت های تحقیقاتی بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهند.
  • یک فضای گرم و دوستانه - پولیس یک موسسه کوچک است که تقریباً در هر زمان 60 دانش آموز تمام وقت دارد. دانشجویان از سراسر جهان می آیند و دانشکده های بین المللی نیز به آنها می پیوندند. پردیس یک عمارت سنگی قدیمی با یک حیاط زیبا است که گاهی اوقات به عنوان کلاس خارج از منزل یا محل پیک نیک عمل می کند. دانش آموزان و معلمان با هم در سفرهای میدانی و جشن های ویژه شرکت می کنند. این خانه واقعاً هم برای دانشجویان و هم برای اساتید زندگی می کند.

تاریخ ما

2011 - در اورشلیم آغاز می شود

پولیس رسماً افتتاح می شود. اولین دوره در ماه جولای برگزار می شود ، یک دوره فشرده تابستانی به زبان عربی گفتاری ، 16 دانش آموز را به خود اختصاص می دهد. سال تحصیلی آغازین از پاییز آغاز می شود و کلاسهایی به زبانهای یونان باستان ، عبری کتاب مقدس ، عبری مدرن ، عربی گفتاری ، آرامی و اسپانیایی برگزار می شود.

2013 - اولین برنامه دانشگاهی دو ساله: فلسفه باستان

برنامه آکادمیک دو ساله در رشته فلسفه باستان با یک کلاس تحلیلی متشکل از 11 دانشجو رسماً آغاز می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز ، دانشجویان مجاز به ثبت نام در دانشگاه بین المللی کاتالونیا (بارسلون ، اسپانیا) هستند و از طرف آن موسسه مدرک کارشناسی ارشد رشته های فلسفه باستان را دریافت می کنند. دوره هایی که در بیت المقدس و در م institutionsسسات شریک خارج از کشور تدریس می شوند ، باعث علاقه به روش پولیس به عنوان راهی برای یادگیری زبان های باستان و مدرن می شوند. پولیس اولین کنفرانس بین رشته ای خود را با موضوع "ریشه های الفبا" برگزار می کند.

2014 - دوره های تابستانی ادامه می یابد

دوره های فشرده تابستانی که در فلوریدا ، رم و اورشلیم برگزار می شود ، نزدیک به 200 دانشجو را به خود جذب می کند. زبان های تدریس شده شامل یونان باستان ، عبری کتاب مقدس ، لاتین ، عبری مدرن و عربی است. یک برنامه گواهی یک ساله براساس نسخه کوتاه شده کارشناسی ارشد رشته فلسفه باستان به طور رسمی راه اندازی می شود. پولیس به مکانی جدید منتقل می شود که دارای یک کتابخانه و شش کلاس است.

2015 - دومین برنامه دانشگاهی دو ساله: زبانهای نزدیک خاور

برنامه آکادمیک دو ساله در زبان های خاور نزدیک به طور رسمی آغاز می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز ، دانشجویان مجاز به ثبت نام در دانشگاه ناوارا (پامپلونا ، اسپانیا) هستند و توسط آن موسسه مدرک کارشناسی ارشد هنرهای زبانهای خاور نزدیک را دریافت می کنند. پولیس با وزارت گردشگری اسرائیل برای علامت گذاری و ترویج مسیر Emaus همکاری می کند - یک مسیر پیاده روی در نزدیکی اورشلیم که در آن حضرت عیسی به عنوان مرقوم در انجیل لوقا برای شاگردان خود ظاهر شد. پولیس دومین کنفرانس میان رشته ای خود را با موضوع کتابخانه اسکندریه برگزار می کند که ده دانشمند از فرانسه ، اسرائیل ، قبرس و انگلیس در آن شرکت می کنند. مطبوعات موسسه پولیس با انتشار سخنرانی یونانی باستان به عنوان یک زبان زنده راه اندازی می شود.

2016 - کنفرانس بین رشته ای ویژه

پولیس سومین کنفرانس میان رشته ای خود را به مناسبت صدمین سال انتشار Cours de linguistique générale توسط فردیناند دو سوسور برگزار می کند. در این رویداد دانش پژوهانی از فرانسه ، بلژیک ، آلمان ، اسپانیا و اسرائیل شرکت می کنند. پولیس ، فروم ، یک کتاب درسی زنده لاتین را منتشر می کند.

2017 - دو برنامه گواهینامه جدید

دو برنامه گواهی یک ساله جدید افتتاح می شود: تسلط یونان باستان و تأکید در آموزش زبان های باستان.

2018 - یک دوره جدید زبان: Bohairic Coptic

پولیس Bohairic Coptic را به لیست دوره های زبان خود اضافه می کند. پولیس چهارمین کنفرانس میان رشته ای خود را با عنوان انتقال میراث: آموزش زبان های باستانی از دوران باستان تا قرن 21 برگزار می کند که در آن دانشمندان بیش از ده کشور شرکت می کنند.

2019 - اولین کتاب درسی LSE

پولیس کتاب درسی زبان اول خود را با بیان بیان متوالی زندگی (LSE) منتشر می کند ، یک اصل یادگیری که در پولیس تدوین شده است. یک دوره سه هفته غوطه وری در یونان باستان در کالج Christendom در ویرجینیا برگزار می شود که در آن تمام وعده های غذایی ، کلاس ها و فعالیت ها به یونان باستان انجام می شد. در اورشلیم ، جدیدترین میزان دریافت دانشجویان کارشناسی ارشد به 35 نفر می رسد.

بورسیه و بودجه

آخرین مهلت تقاضا
ArchimedesSeptember 1, 2021

مکان ها

  • Jerusalem

    8 HaAyin Het St, 9511208, Jerusalem

سوالات