Keystone logo
POLIMI Graduate School of Management

POLIMI Graduate School of Management

POLIMI Graduate School of Management

مقدمه

در POLIMI Graduate School of Management ، ما مسیرهای معناداری را برای رهبران آینده کسب‌وکار و کسب‌وکارهایی که آنها رهبری خواهند کرد، ایجاد می‌کنیم، که با این باور فراگیر هدایت می‌شوند که نقشی حیاتی در شکل‌دهی دنیایی بهتر برای همه داریم.

مدرسه ما مستقر در میلان، مرکز اصلی تجاری ایتالیا، بیش از 40 سال پیش به عنوان MIP Politecnico di Milano ایجاد شد و امروز یک شرکت محدود کنسرسیوم غیرانتفاعی است که از دانشگاه و گروهی از شرکت‌های ایتالیایی و چند ملیتی پیشرو تشکیل شده است.

ما بیش از 40 مدرک کارشناسی ارشد، از جمله MBA و EMBA، و کاتالوگ بیش از 200 برنامه آزاد، همراه با آموزش های سفارشی برای شرکت ها ارائه می دهیم. ما به نوآوری ادامه می دهیم و سیستم های یادگیری دیجیتالی ما به ما اجازه می دهد تا تجربیات یادگیری شخصی و مستمر را به طور یکپارچه در برنامه های خود ادغام کنیم و ما را در بین رتبه بندی های برتر MBA آنلاین در سطح جهانی قرار دهیم. به عنوان بخشی از دانشکده مدیریت Politecnico di Milano، ما جزو معدود مدارس معتبر "Triple Crown" در سراسر جهان هستیم.

با بیش از 15000 فارغ التحصیل و 3000 دانش آموز هر ساله، ما جامعه ای مبتکر و کارآفرین متشکل از افراد و شرکای مختلف هستیم. ما قدرت روابط را منبع دائمی غنی سازی، نوآوری و الهام، شخصی و حرفه ای می بینیم.

در POLIMI Graduate School of Management ، ما پایداری را جدی می‌گیریم و به کار برای آینده‌ای بهتر، آگاه‌تر، عادلانه‌تر و فراگیرتر ادامه می‌دهیم. در سال 2020 ما اولین مدرسه کسب و کار اروپایی بودیم که کسب و کار دارای گواهی B Corp شد.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

 • Milan

  Via Lambruschini 4C - Building 26/A, 20156, Milan

 • Milan

  Milan, ایتالیا

  • Valbonne

   Rue Fedor Dostoïevski, 60, 06902, Valbonne

   سوالات