Keystone logo
POLI.design

POLI.design

POLI.design

مقدمه

پنج رتبه برتر، منحصر به فرد برای کسانی که در آن شرکت کرده اند.7 حوزه آموزشی، 5 مسیر نوآوری، 80 پروژه آموزشی با بیش از 25 کارشناسی ارشد و بیش از 25 دوره آموزشی پیشرفته.

POLI.design یک شرکت کنسرسیوم غیرانتفاعی است که توسط Politecnico di Milano تأسیس شده است و از طریق آن به مجموعه بزرگی از مهارت های چند رشته ای موجود در اولین و مهم ترین دانشگاه فنی ایتالیا دسترسی پیدا می کند.

سنت و نوآوری، کیفیت و توانایی برقراری ارتباط با دنیای حرفه‌ای، پایه‌هایی هستند که POLI.design را از سال 1999 به یکی از شرکت‌های مرجع در سطح بین‌المللی برای آموزش پس از تحصیلات تکمیلی تبدیل کرده‌اند.

POLI.design همراه با دانشکده طراحی Politecnico di Milano و دپارتمان طراحی، سیستم طراحی Politecnico را تشکیل می‌دهد که مجموعه‌ای از منابع، مهارت‌ها، ساختارها و آزمایشگاه‌ها از مهم‌ترین آنها در جهان است.

POLI.design مدرسه فوق لیسانس در طراحی Politecnico di Milano است که از مسیرهای درسی دانشکده طراحی پشتیبانی و تکمیل می کند، با هدف آموزش حرفه ای و درج مؤثر در بسیاری از زمینه های کاری که امروزه طراح در آن فعالیت می کند.

نقش لولای بین دانشگاه‌ها، کسب‌وکارها، سازمان‌ها و مؤسسات و جهان‌های حرفه‌ای را ایفا می‌کند و در منظر بین‌المللی‌سازی فعالیت می‌کند و هر از گاهی با دانشگاه‌ها، مدارس، سازمان‌ها، مؤسسات، شرکت‌ها و شرکت‌ها مشارکت برقرار می‌کند.

دیدگاه ما

در جهان‌های پیچیده و نزدیک به هم مانند دنیایی که امروز در آن زندگی می‌کنیم، طراحی منبعی است که می‌تواند جوامع و سیستم‌های تولید را به سمت مدل‌های توسعه جدید هدایت کند. همچنین منبعی است که امروزه برای ایستادگی در برابر رقابت جهانی از نظر هویت و تنوع حیاتی است.

طراحی یک نیروی محرکه در پشت رشد است که می تواند انتخاب های فردی و جمعی را از طریق روندهای فرهنگی، هدایت سلیقه ها، رفتارها، سبک زندگی و سبک های مصرف هدایت کند. کاربردهای متعدد و بسیار متنوعی دارد: از تحقیقات و کاربردهای مرتبط با معرفی فناوری‌های جدید تا طراحی محصولات و خدمات جدید، از مطالعه رابط‌های ارتباطی تا مدیریت کیفیت‌های ارگونومیک و محیطی، از تعریف فضاهای شهری و بدن خود تا فرآیندهای حاکم. مرتبط با سیاست های زیست محیطی و پایداری اجتماعی است.

در این زمینه، POLI.design پیشنهاد می کند:

 • فرهنگ های دانشگاهی و تجاری و دنیای متخصصان دانش را متحد می کند.
 • ترویج و توسعه طراحی به عنوان یک رشته و سیستم حرفه ای؛
 • تقویت روابط با فضیلت بین دانشگاه ها، موسسات، تولید کنندگان و متخصصان؛
 • حمایت از توسعه شرکت های خلاق.

5 روش نوآوری

یادگیری فعال فرهنگ پذیری طراحی شریک آموزش و پرورش
فعال سازی دانش طراحی با ایجاد ارزش برای شرکت ها و موسسات هدف این مسیرهاست. آموزش و تحقیقات کاربردی به سمت درک بازار جدید و تقاضاهای مصرف کننده جهت ایجاد نوآوری است. فرهنگ آکادمیک ما و چالش های بازار شما در مسیرهای نوآوری قرار می گیرند که در آن POLI.design دانش انضباطی و تجربیات آموزشی فعال را در اختیار شرکت ها، انجمن ها و موسسات قرار می دهد. فرهنگ طراحی با پیوند رشد می کند: در میان دانشگاه ها، انجمن ها، شرکت ها، متخصصان. مشارکتی که از طریق مسیرهای آموزشی ارائه می شود که با هم ترویج خواهیم کرد، به روش هایی که اهداف شما را برآورده می کند.
تجربه کارآموزی مسابقات و رویدادها
طراحی مانند دانشجویان ما چهره های زیادی دارد: دیگ ذوبی از فرهنگ ها، زبان ها، تجربیات، تخصص ها. و تنها یک ویژگی مشترک: تحصیلات آکادمیک به همان اندازه که قبلا بوده و به همان اندازه مایع که زمان ما نیاز دارد. طراحی موتور رشد، جهت گیری فرهنگی، تکامل ذائقه، دگرگونی سبک زندگی و مصرف است. ما در POLI.design به این موضوع رسیدگی می کنیم و در مورد این مسائل، می توانیم مسابقات و رویدادهای فرهنگی را با هم توسعه دهیم.

سیستم طراحی پلی تکنیک

POLI.design همراه با مدرسه طراحی Politecnico و بخش طراحی، سیستم طراحی Politecnico di Milano را تشکیل می دهد، یک مرکز تحقیقاتی، آموزشی و ترویجی که در زمینه خود در جهان بی نظیر است. POLI.design همچنین به لطف ارتباط با انجمن های طراحی به طور قابل توجهی با سیستم طراحی ایتالیایی مرتبط است، زیرا:

 • ADI Associazione per il Disegno Industriale
 • AIPi Associazione Italiana Progettisti d'Interni
 • AIAP Associazione Italiana Design della Comunicazione Visiva
 • فدرلگنو آردو

واحد طراحی

با تأیید اهمیت پیوند قوی بین تحقیق و آموزش، این بخش مهارت‌های آموزشی را در زمینه طراحی و رشته‌های مرتبط توسعه داده و تقویت می‌کند.

مدرسه طراحی

امروزه بزرگترین دانشگاه بین المللی برای آموزش طراحان محصولات، ارتباطات، دکوراسیون داخلی و مد، هم توسط تعدادی از دانشجویان و هم کارکنان آموزشی است.

POLI.design در سراسر جهان

POLI.design یک شبکه دانش بین المللی است که با پویایی های محلی در سراسر جهان مرتبط است. همیشه پذیرای همکاری‌های جدید است و همیشه برای ایجاد روابط پایدار با کسانی در جهان که فکر می‌کنند، تولید می‌کنند، آموزش می‌دهند، طراحی می‌کنند، گرایش دارند.

فراتر از مرزها، به سوی منحصر به فرد بودن

ما به طراحی اعتقاد داریم که می داند چگونه فراتر از مرزهای قدیمی فکر کند، فرهنگ طراحی جدید بسازد، ارزش خلق کند. برای مردم، جوامع، مشاغل، در سراسر جهان.

ما برای ترویج و اشاعه فرهنگ طراحی فراگیر و پایدار، تقویت و تشدید روابط بین‌المللی کار می‌کنیم.

ما روابط قوی با شرکت‌ها و مؤسسات در سراسر جهان ایجاد کرده‌ایم، برنامه‌های آموزشی برای دانشجویان، متخصصان و شرکت‌های بین‌المللی ارائه می‌کنیم و دوره‌های آموزشی اختصاصی و پروژه‌های خاص سایت را سازماندهی می‌کنیم.

ما به عنوان پلی بین دنیای آکادمیک و زمینه های حرفه ای، از طریق فعالیت های آزمایشی شامل دانشجویان و متخصصان در تمام زمینه های طراحی عمل می کنیم. ما هر ساله پذیرای دانشجویان بیش از 80 کشور در سراسر جهان هستیم.

شبکه بین المللی POLI.design

POLI.design در یک شبکه بین‌المللی فعالیت می‌کند که به لطف تجربیات و همکاری‌های گسترده در ابعادی به‌هم پیوسته و جهانی، پیوسته در حال رشد است. هدف ما ترویج و گسترش فرهنگ طراحی، از طریق تقویت و تشدید روابط بین‌المللی است.

POLI.design با ارائه برنامه های آموزشی برای دانشجویان بین المللی، متخصصان و شرکت ها و با سازماندهی دوره های آموزشی مناسب و پروژه های خاص سایت، روابط قوی با شرکت ها و مؤسسات در سراسر جهان ایجاد کرده است.

هدف POLI.design ترویج تبادل، دسترسی و تحرک در دنیای طراحی، تقویت و تشدید روابط در منظر گسترش فرهنگ طراحی است.

POLI.design هر ساله شامل دانشجویان بین المللی می شود که از 88 کشور در سراسر جهان مانند کلمبیا، برزیل، پرو، مکزیک، شیلی، اکوادور، چین، کاستاریکا، ترکیه، روسیه، هند، اروگوئه، یونان، لبنان، سوئیس، دانمارک، کره، تایلند، مراکش، موریس، قطر، اوگاندا و غیره.

ویژگی های پردیس

Campus Bovisa - Politecnico di Milano، بزرگترین مرکز طراحی در ایتالیا

سیستم طراحی POLIMI ساخته شده توسط بخش طراحی، دانشکده طراحی، و POLI.design ، در منطقه بوویسا، شمال شهر میلان، در فاصله کمی از مرکز شهر، در مکانی نمادین از میلان صنعتی واقع شده است. از گذشته این محله اکنون در حال تجربه یک فرآیند گسترده دگرگونی شهری است که قرار است به قطب آموزش عالی، پژوهش و نوآوری تبدیل شود.

Politechnico di Milano تاریخ خود را در Bovisa با اقامت تقریباً بیست سال پیش در جایی که اکنون مقر آن از طریق Durando است، در کارخانه بازسازی شده Ceretti & Tanfani سابق، جایی که در گذشته کابل‌های تله کابین تولید می‌شد، آغاز کرد.

امکانات و آزمایشگاه ها

سیستم طراحی POLIMI دارای یکی از شناخته شده ترین سیستم های آزمایشگاهی در سطح بین المللی است.

مساحتی در حدود 10000 متر مربع در ساختمانی که دانشکده طراحی و فعالیت های آموزشی POLI.design را در خود جای داده است، اشغال می کند.

  پذیرش ها

  نحوه ارسال درخواست پذیرش برای شرکت در کارشناسی ارشد تخصصی

  اگر کاندیدایی با مدرک تحصیلی در ایتالیا هستید، برای درخواست پذیرش در کارشناسی ارشد تخصصی، باید مدارک زیر را به دفاتر ما ارائه دهید:

  • درخواست پذیرش؛
  • رزومه؛
  • اسکن صلاحیت؛
  • کپی شناسنامه؛
  • هر مدرک دیگری که ممکن است توسط استاد خاص مورد نیاز باشد (به عنوان مثال: نمونه کارها، گواهی های دانش زبان و غیره).

  اگر کاندیدایی با مدرک تحصیلی در خارج از کشور هستید، باید مدارک زیر را به دفاتر ما ارائه دهید:

  • درخواست پذیرش؛
  • رزومه؛
  • اسکن مدرک تحصیلی اخذ شده؛
  • ترجمه مدرک دیپلم به ایتالیایی، انگلیسی، فرانسوی یا اسپانیایی؛
  • اسکن گواهی با آزمون های گرفته شده؛
  • ترجمه گواهی همراه با آزمون های اخذ شده به زبان های ایتالیایی، انگلیسی، فرانسوی یا اسپانیایی؛
  • کپی پاسپورت یا کپی شناسنامه؛
  • هر مدرک دیگری که ممکن است توسط استاد خاص مورد نیاز باشد (به عنوان مثال: نمونه کارها، گواهی های دانش زبان و غیره).

  تنها پس از اطلاع از پذیرش، دانشجو می تواند روند درخواست ویزا و هر گونه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در Politecnico di Milano را آغاز کند.

  نحوه ارسال درخواست پذیرش برای شرکت در دوره های آموزش عالی

  برای درخواست پذیرش در دوره آموزش عالی، مدارک زیر ارسال می شود:

  • درخواست پذیرش؛
  • رزومه؛
  • کپی شناسنامه؛
  • کپی کد مالیاتی؛
  • هر مدرک دیگری که ممکن است توسط دوره واحد مورد نیاز باشد (به عنوان مثال: نمونه کارها، گواهی های دانش زبان، و غیره).
  • کپی ویزای ورود و اجازه اقامت (فقط دانشجویان غیر اتحادیه اروپا)، در صورت نیاز.

  نتیجه درخواست

  پس از گذراندن آزمون پذیرش برای دوره های کارشناسی ارشد و آموزش عالی، POLI.design شما را از نتیجه ارزیابی مطلع می کند.

  سپس می توانید به منطقه شخصی خود دسترسی پیدا کنید، جایی که تأییدیه پذیرش را همراه با دستورالعمل هایی که برای تأیید ثبت نام باید دنبال کنید، پیدا خواهید کرد.

  POLI.design مدارک ثبت نام بارگذاری شده و رسید پرداخت نسبی را تأیید می کند.

  همیشه در محدوده شخصی خود، از پیشرفت درخواست خود مطلع خواهید شد.

  برای دانشجویان خارج از کشور

  aa

  الزامات ویزا

  پس از تکمیل ثبت نام خود در کارشناسی ارشد تخصصی، اگر شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید، باید برای ویزای تحصیلی طولانی مدت درخواست دهید.

  برای درخواست، شما باید در وب سایت Universitaly ثبت نام کنید و سپس Politecnico di Milano ثبت نام شما در سیستم و تمام داده های مورد نیاز را تایید می کند تا بتوانید درخواست خود را تکمیل کنید.

  لطفاً با دفتر آموزش POLI.design تماس بگیرید تا نکاتی را داشته باشید که ممکن است در برنامه مفید باشد.

  اجازه اقامت برای دانشجویان اتحادیه اروپا

  اگر شهروند اروپا یا نروژ، ایسلند، لیختن اشتاین، سوئیس هستید، نیازی به درخواست اجازه اقامت نیست. با این حال، برای اقامت در ایتالیا برای مدت بیش از سه ماه، لازم است با انتخاب یکی از روش های زیر در اداره ثبت شهرداری محل اقامت ثبت نام کنید:

  الف) دانشجویانی که قصد ندارند اقامت خود را به ایتالیا منتقل کنند:

  برای اخذ اقامت موقت ایتالیا باید مستقیماً با ارائه مدارک زیر به اداره ثبت احوال مورد نظر خود مراجعه کنید:

  • کپی و اصل گذرنامه/کارت شناسایی معتبر؛
  • کپی و اصل کد مالیاتی؛
  • کپی گواهی ثبت نام در دوره تحصیلی به زبان ایتالیایی؛
  • کپی و اصل کارت سلامت اروپا (EHIC) وضعیت فعلی متعلق.
  • مدرکی مبنی بر منابع اقتصادی کافی (حداقل 5825 یورو) که از طریق فرم یورو 1 ارائه شده است (فقط در صورت وجود اعضای وابسته خانواده، نقطه "" B "" را پر کنید). در فرم، در قسمتی که به اطلاعات شخصی اختصاص داده شده است، محل اقامت (اشاره به کشور محل اقامت شما) و آدرس اقامتگاه در میلان را مشخص کنید.

  ثبت نام در دفتر ثبت موقت به مدت یک سال از روز صدور اعتبار دارد.

  دفتر ثبت مرکزی: Municipio 1 - منطقه خدمات شهروندی - اداره یا پیشخوان خارجی (بلیت "C" را بگیرید)، از طریق Larga 12، 20122 میلان - ساعات کار: از دوشنبه تا جمعه، از ساعت 8:30 تا 15:30 ادامه دارد.

  ب- دانشجویانی که قصد انتقال اقامت خود را به ایتالیا دارند:

  لطفاً ابتدا بررسی کنید که آیا انتقال دائمی محل اقامت شما پیامدهایی دارد یا خیر. برای ادامه، باید با ارسال یک ایمیل با پیوست کردن مدارک زیر در اداره ثبت ثبت نام کنید:

  • کپی یک سند هویتی؛
  • کپی کد مالیاتی؛
  • گواهی ثبت نام دانشگاه؛
  • بیمه سلامت (کارت سلامت اروپا / ماژول S1 / بیمه درمانی خصوصی با اعتبار 1 ساله ثبت نام / ثبت نام داوطلبانه در خدمات سلامت ملی)؛
  • اثبات منابع مالی کافی (حداقل 5825 یورو)، ارائه شده از طریق فرم یورو1؛
  • اظهارنامه اقامت از طریق خود گواهینامه اعلامیه اقامت ارائه می شود.

  اجازه اقامت برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا

  اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا در عرض 8 روز کاری پس از ورود خود به ایتالیا هستید، باید مراحل صدور مجوز اقامت را آغاز کنید. این روش مستلزم جمع آوری یک کیت است که می توانید خود را در دفاتر پست در "Sportello Amico" بیابید.

  کیت باید تکمیل و همراه با کپی از مدارک زیر باشد:

  • کپی صفحه ویزا و گذرنامه با اطلاعات شخصی؛
  • کپی فیش پرداخت بیمه سلامت؛ در مورد بیمه خریداری شده در خارج از کشور، این باید توسط سفارت ایتالیا در کشور شما تایید شده و به ایتالیایی ترجمه شود (اگر به زبان انگلیسی صادر نشده باشد).
  • کپی گواهی دوره تحصیلی که باید دنبال شود، تایید شده توسط نمایندگی دیپلماتیک / کنسولی ایتالیا پس از صدور ویزای ورود.

  لیست به روز شده مدارک مورد نیاز در پورتال مهاجرت موجود است.

  در اداره پست، رسیدی به شما داده می شود که درخواست شما را برای اجازه اقامت تایید می کند. می توانید وضعیت درخواست خود را در سایت پلیس یا در پورتال مهاجرت بررسی کنید. همچنین از طریق پیامک در مورد روز، ساعت و محل انصراف از مجوز اقامت خود مطلع خواهید شد. دانشجویان بین المللی با مجوز اقامت معمولی مجاز به کار حداکثر 20 ساعت در هفته و 1040 ساعت در سال هستند.

  بورسیه و بودجه

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمک های مالی ما و ثبت نام در کارشناسی ارشد تخصصی ما، وب سایت ما را بررسی کنید.

  رتبه بندی

  • اول در ایتالیا
  • سوم در اروپا
  • 5 در جهان

  Politecnico di Milano - رتبه بندی QS 2022 در رده هنر و طراحی

  مکان ها

  • Milan

   POLI.Design, 38/A, via Durando, 20158, Milan

  سوالات