Keystone logo
Politecnico di Milano

Politecnico di Milano

Politecnico di Milano

مقدمه

Politecnico di Milano همواره بر پایه کیفیت و نوآوری در آموزش و تحقیق استوار بوده و در نتیجه از طریق تحقیقات تجربی و انتقال فناوری، ارتباط پرباری با دنیای اقتصاد و تولید ایجاد کرده است.

تحقیق علمی

Politecnico di Milano به دلیل تعهد قوی خود به تحقیقات که عمدتاً در زمینه های انرژی، حمل و نقل، برنامه ریزی، مدیریت، معماری، طراحی، ریاضیات، علوم طبیعی و کاربردی، ICT، محیط زیست و میراث فرهنگی انجام می شود، برجسته است.

این تحقیق یک عنصر کلیدی برای مقایسه و رقابت در بین بهترین مؤسسات دانشگاهی بر اساس بین‌المللی است زیرا برنامه‌های آموزشی پیشرفته و نوآورانه ابداع شده‌اند و مکانی را ایجاد می‌کنند که دانشگاه و دنیای کسب‌وکارها با هم ملاقات می‌کنند، بنابراین سهمی قوی در نوآوری و تحول می‌دهد. از جامعه

در اروپا، Politecnico di Milano در بسیاری از پروژه‌های تحقیقاتی و آموزشی با بهترین دانشگاه‌های اروپایی واجد شرایط شرکت می‌کند، و همچنین در کشورهای دیگر گسترش می‌یابد: از آمریکای شمالی تا آسیای جنوب شرقی. این دانشگاه بخشی از لیگ IDEA است ، یک اتحاد استراتژیک در میان پنج دانشگاه فنی پیشرو اروپایی که هدف آن آموزش نسل جدیدی از مهندسان با فعالیت های فوق برنامه برای دانشجویان منتخب و بسیار با استعداد است.

#استاد دانشجو

آیا برای آینده تحصیلی خود برنامه ریزی می کنید و دوست دارید تجربیات دست اول خود را بشنوید؟

رتبه بندی

رتبه بندی QS 2024

 • اول در ایتالیا
 • 123 در جهان

ویژگی های پردیس

پردیس ها

Politecnico di Milano دارای هفت پردیس واقع در شهرهای میلان (پردیس لئوناردو و بوویسا)، کومو، لکو، کرمونا، مانتوا و پیاچنزا. به این ساختار چند مرکزی، شبکه پولی‌تکنیک می‌گویند. در میلانو، و شهرهای اطراف یکی از بزرگترین مناطق اقتصادی و فرهنگی اروپا را تشکیل می دهند. خود میلان در زمینه مد و طراحی شهرت جهانی دارد.

به دانشجویان بین المللی و ورزش در PoliMi خوش آمدید

چندین امکانات ورزشی در Politecnico di Milano و سایر مراکز وابسته به دانشگاه موجود است. دانش آموزان می توانند دو و میدانی، فوتبال، راگبی، شنا، تناسب اندام، گلف، والیبال، بسکتبال، فوتبال، جودو، شمشیربازی، کوهنوردی، اسکی و غیره را تمرین کنند.

  مکان ها

  • Milan

   Piazza Leonardo da Vinci, 32 , 20133, Milan

  • Como

   Polo Territoriale di Como Via Natta 12/14 , 22100, Como

   • Lecco

    Polo Territoriale di Lecco Via Gaetano Previati, 1/c , 23900, Lecco

    • Cremona

     Polo Territoriale di Cremona Via Sesto 39/41 , 26100 , Cremona

     • Piacenza

      Polo Territoriale di Piacenza Via Scalabrini 76 , 29121, Piacenza

      • Mantua

       Polo Territoriale di Mantova Piazza d'Arco 3 , 46100, Mantua

       • Milan

        Milano Bovisa Campus, , Milan

        برنامه ها

        سوالات