Keystone logo
© TESS
Paris School Of Architecture

Paris School Of Architecture

Paris School Of Architecture

مقدمه

115751_people01.jpg

Paris School Of Architecture یک موسسه مستقل از آموزش معماری با تمرکز بین المللی در مرکز پاریس است. همه دوره ها به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و مدرسه فارغ التحصیلان خود را برای فعالیت در سراسر اروپا و سایر نقاط جهان آماده می کند.

PSA یک مدرسه کارآفرینی است که دانشجویان را ترغیب می کند تا به تخصص خاصی از طراحی معماری پی ببرند و مطالعات معماری دوره های کارشناسی خود را در جای دیگر انجام دهند و یا کسانی که در نظر گرفتن تعلیم و تربیت خود را پس از فارغ التحصیلی دنبال می کنند.

دوره 2 ساله تحصیلی پس از فارغ التحصیلی در PSA، روش متداول و ابتکاری مطالعات معماری را نشان می دهد که منعکس کننده ماهیت در حال تغییر معماری است.

این دوره مخصوصا در فارغ التحصیلان دوره های 3 ساله ای است که مایل به استفاده از تحصیلات تکمیلی خود برای تخصص در یک رشته معماری هستند. اعضای این مدرسه مطالعات معماری سنتی خود را با موضوعات و تکنولوژی های در حال ظهور و تضعیف ترکیب می کنند که در آن متخصصان می شوند.

مدرسه در مرکز پاریس واقع شده است و در یکی از بزرگترین شهرهای جهان قرار دارد.

در ادامه این تمرکز بین المللی، برنامه مطالعه ما، فارغ التحصیلان را به عنوان رهبران در زمینه معماری، ساخت و ساز، فلسفه، روزنامه نگاری و فن آوری های در حال ظهور آماده می کند.

Paris School Of Architecture اعضای خود را با مهارت های هنری، فلسفی، فکری و فنی مورد نیاز صنعت به منظور تولید حرفه ای های استثنایی آینده تجهیز می کند. این مرکز در مرکز پاریس، توسط دپارتمان طراحی اروپا و ساخت و ساز، با کلاس های استاد ارائه شده توسط دانشکده رهبران صنایع خلاق از سراسر جهان، مدرسه عمدا بین المللی است؛ تولید نسل بعدی متخصصان معماری جهانی.

115750_parisatmosphere01.jpg

مدرسه برای ارائه یک مسیر جایگزین به معماری و رشته های مرتبط با آن در پاسخ به تغییرات رادیکال در معماری در دو دهه گذشته ایجاد شد. اکثر مدارس معماری، یک روش متدولوژی آموزشی را که تقریبا یک قرن پیش به تصویب رسیده است دنبال می کند که امروزه به واقعیت های معماری مربوط می شود. مدرسه پاریس یک سیستم جدید را ارائه می دهد که ترکیبی از اجزای اصلی معماری با نیازهای حرفه ای در حال ظهور، بهتر شدن آمادگی فارغ التحصیلان برای کار در عمل، ایجاد فعالیت های خود و یا کار در زمینه های دیگر مانند توسعه اموال، مدیریت ساخت و ساز، روزنامه نگاری، طراحی و واقعیت مجازی.

یک مدرسه اروپایی

مدرسه توسط تمرینکنندگان در پاریس تاسیس شد که در اطراف اتحادیه اروپا کار می کردند، که یا از مدارس اروپا و ایالات متحده آموخته اند یا فارغ التحصیل شده اند.

همانطور که زبان انگلیسی به عنوان زبان انگلیس جهانی تثبیت شده است و اصلاحات قانونی توسط اتحادیه اروپا یکپارچگی بیشتر را به عمل معماری درون بلوک می دهد، نیاز به یک مدرسۀ اروپایی انگلیسی در پاریس هرگز بیشتر فشار نیافته است.

علاوه بر این، مدرسه توجه زیادی به مطالعه اصطلاحات معماری، حقوقی و ساختمانی مربوط به حوزه های مختلف قضایی دارد تا فارغ التحصیلان بتوانند به طور یکپارچه در سراسر اروپا و جهان کار کنند. این تبادل فرهنگی، تمرکز بین المللی مدرسه و آموزش آن را تقویت و تقویت می کند.

یک مدرسه جدید

در توسعه از سال 2015 و باز شدن برای اولین بار در سپتامبر 2019، مدرسه پاریس برنامه های متعددی از دوره های کارشناسی و فارغ التحصیل، به آموزش از راه دور، مطالعه زبان و مدارس تابستانی ارائه می دهد.

اولین دوره ها در تاریخ 23 سپتمبر 2019 آغاز خواهد شد، زمانی که اولین ورود دانشجویان سال اول به مدرسه (معادل سال اول تحصیلات تکمیلی) می باشد.

ECTS (سیستم اعتبار انتقال و انباشت اروپا) به مدرسه اعمال خواهد شد، دوره دو ساله که در مجموع 120 اعتبار ارائه می شود.

مدرسه همچنین تکمیل پروسه ثبت نام را با مجوز رسمی National Certification Professionnelles که موسسات آموزشی خصوصی را در فرانسه آموزش می دهد، می گذارد. گروهی از دانشجویان ما بخش مهمی از توسعه دوره ما را تشکیل می دهند؛ شورای دانشجویی توانایی پیشنهاد موضوعات اضافی به عنوان فن آوری ها و فرهنگ ها را توسعه می دهد، روابط تبادل با موسسات دیگر را تغییر می دهد و منشور و رهبری مدرسه را اصلاح و رأی می دهد.

زندگی علمی

آموزش و پرورش Paris School Of Architecture در تست مسائل پیچیده و واضح است که در آن معماری از طریق یک پروژه استودیویی تک، جامع، سالانه استودیو وجود دارد.

توسعه یک پروژه معماری پس از پایان از سپتامبر تا ژوئن اجازه می دهد تا زمان بیشتری از تحقیق، روایت، بیان نمایشی، مشارکت فلسفی و تولید خلاقیت از زمانیکه در مؤسسات دیگر با دوره های کوتاه تر از مدت کوتاهی یافت می شود.

چنین پروژه هایی به لحاظ فکری سخت و سخت است و فارغ التحصیلان با اوراق بهادار با پروژه هایی با عمق و پیچیدگی زیاد می روند.

تقویت این آموزش و پرورش مبتنی بر پروژه، مجموعه ای از کلاس های استاد است که حرفه ای ها را از دنیای طراحی، حقوق، فیلم، ارتباطات، و تهیه ساختمان ایجاد می کند. این کلاس های استاد نه تنها برای تحویل دانش متخصص، مبتنی بر عمل حرفه ای است، بلکه برای تحویل دادن به پروژه استودیویی، به هر دانش آموز اجازه می دهد تا واکنش بسیار فردی را ارائه دهد.

هر سال تحصیلی در انتهای سال نمایش، یک نمایشگاه عمومی از کار هر دانش آموز در مرکز پاریس برگزار می شود. این ارائه می دهد دانش آموزان ما این فرصت را به نمایش گذاشتن کار خود را به خانواده، دوستان و کارفرمایان بالقوه و سرمایه گذاران.

ارزیابی پروژه استودیوی سالانه پس از ارائه نهایی در روز قبل از آغاز شب در پایان سال انجام می شود. ارزیابی های اضافی در هر کلاس استاد بر اساس موضوع بر اساس موضوع انجام می شود، بسته به موضوع مورد نظر. همه کلاس های اصلی باید به منظور نمایش در نمایشگاه منتقل شوند.

یک عنصر منحصر به فرد از فلسفه آموزشی مدرسه این است که ما یک سیستم درجه بندی را پیاده سازی نمی کنیم، به این معنی که پروژه ها به عنوان یک پاس یا یک شکست محسوب می شوند. این امر حداکثر آزادی بیان را تشویق می کند و دانش آموزان را در معرض خطرات و نوآوری قرار می دهد. پروژه های استثنایی استثنایی ممکن است به عنوان اختیاری رئیس سال به عنوان تمایز اعطا شود. دانش آموزانی که مایل به انجام دوره های زبان فرانسه در طول تحصیل هستند قادر به انجام این کار خواهند بود. این در حالی است که در پاریس زندگی می کنند، دانش آموز را با فعالیت های روزانه خود کمک می کند. این در هر دو سطح مبتدی و متوسط ارائه خواهد شد.

استودیوهای PSA به عنوان دانشجویان مورد نیاز برای اجرای پروژه های استودیویی خود، از جمله قابلیت چاپ سهبعدی، دستگاه های برش لیزر، چاپگرها، پروژکتور ها و تجهیزات مدل سازی، مجهز می باشند. به شدت توصیه می شود که دانش آموزان یک کامپیوتر لپ تاپ را برای مدت دو سال خریداری کنند.

مکان ها

  • Paris

    5 rue Durantin, Paris, 75018, Paris

    سوالات