Keystone logo
© TESS
Paris College of Art

Paris College of Art

Paris College of Art

مقدمه

Paris College of Art یک انجمن پویا برای تبادل ایده ها، روش ها و تجربیات حرفه ای است. دانشجویان و اساتید ما کنجکاوی، آزمایش و اشتیاق را در تعقیب یادگیری ترکیب می کنند.

در Paris College of Art ، ما بر این باوریم که یافتن راه حل طراحی، خلق یک اثر هنری، و تسهیل تولید یک تیم خلاق، فرآیندهای فکری با ارزش غیرقابل انکار هستند. توسعه آگاهی انتقادی از طریق تحقیق و بحث عملی برای بلوغ حرفه ای و رشد فردی ضروری است. تمرین هنری مستلزم سطح بالایی از تعهد و انضباط شخصی است و ما از دانش آموزان خود انتظار داریم که به طور فعال در کلاس شرکت کنند تا بتوانند دیدگاه های مختلف را کشف کنند و منابع خلاق ما را درگیر کنند.

Paris College of Art در شهری از هنر اولیه و تولید طراحی ریشه دارد. تجربه منحصر به فرد بودن کلان شهر پاریس منبع غنی الهام بصری است. به اشتراک گذاری این تجربه با افراد از بیش از 40 کشور مختلف به دانش آموزان ما دیدگاه منحصر به فردی در مورد انواع عبارات موجود در سراسر جهان می دهد.

Paris College of Art به اصل فرصت های برابر در آموزش و اشتغال متعهد است و تبعیض و آزار و اذیت هر دانشجو، متقاضی، کارمند یا عضو جامعه را به دلیل نژاد ممنوع می کند. رنگ؛ منشاء ملی یا قومی؛ سن؛ دین؛ ناتوانی؛ گرایش جنسی؛ جنسیت؛ هویت و بیان جنسیتی؛ ژنتیک؛ وضعیت سربازی؛ و هر ویژگی دیگری که تحت قانون قابل اجرا محافظت می شود. ما از همه کارکنان PCA، دانشجویان و اعضای جامعه انتظار داریم که به این تعهد بپیوندند و از آن حمایت کنند.

میراث Paris College of Art و فارغ التحصیلان موفق آن چیزی است که می توان به آن افتخار کرد و در سال های آینده به آن کمک کرد.

مأموریت

Paris College of Art ، نام جدیدی برای کالجی با بیش از 30 سال تجربه، بلوغ هنری و فکری دانشجویان آینده‌دار را به هنرمندان استثنایی، مورخان هنر، عکاسان، طراحان و مدیران طراحی ارتقا می‌دهد.

کالج هنر پاریس که در چشم انداز پاریس بنا شده است، توسط دنیای هنر و طراحی اروپا، تغذیه شده توسط هیئت علمی از رهبران صنایع خلاق از سراسر جهان، و توسط دانشجویان بیش از 50 کشور تکمیل شده است، Paris College of Art یک کالج واقعا بین المللی است.

Paris College of Art به عنوان یک موسسه اعطای مدرک مستقل با مأموریت:

  • ارائه بالاترین استاندارد بین المللی آموزش هنر و طراحی که در یک الگوی آموزشی آمریکایی آموزش داده می شود، در حالی که تحت تأثیر، مطلع شدن و استفاده از محیط فرانسوی/اروپایی ما قرار می گیرد.
  • فرصت های آموزشی فرانسه را به جهانیان و آموزش بین المللی را به زبان فرانسه باز کنید.

چشم انداز سال 2023

Paris College of Art به یک مجموعه دانشجویی چند ملیتی خدمت می‌کند که با آوردن ارزش‌ها و تجربیات سنت‌های مربوطه خود به استودیو/کلاس درس، تجربه آموزشی را غنی می‌کند و تضمین می‌کند که هر فارغ‌التحصیل خود را در یک زمینه جهانی درک خواهد کرد و برای حرفه‌ای معاصر آماده خواهد شد. بازار هنر و طراحی

در 18 نوامبر 2023 به خانه باز مجازی PCA بپیوندید

شما با برخی از افرادی که جامعه PCA را تشکیل می دهند ملاقات خواهید کرد. صندلی‌های دپارتمان، کارمندان و دانشجویان فعلی ما در دسترس خواهند بود تا تمام مواردی که PCA را به مکانی عالی برای مطالعه تبدیل می‌کند، تکمیل کنند. اینجا ثبت نام کنید

مکان ها

  • Paris

    15 rue Fénelon , 75010, Paris

سوالات