Keystone logo
© Palo Alto University
Palo Alto University

Palo Alto University

Palo Alto University

مقدمه

Palo Alto University (PAU)، یک دانشگاه خصوصی و غیرانتفاعی واقع در قلب دره سیلیکون کالیفرنیای شمالی، به پرداختن به مسائل مبرم و نوظهور در زمینه‌های روانشناسی و مشاوره اختصاص دارد تا به طور عادلانه نیازهای جوامع متنوع امروزی را برآورده کند.

ما که هستیم

PAU برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را با گزینه های آنلاین، ترکیبی و مسکونی ارائه می دهد. یک هیئت علمی متعهد که سهم قابل توجهی در زمینه های خود دارند و به عنوان معلم و مربی پیشرفت می کنند، پزشکان، محققان و رهبران را از طریق برنامه های آموزشی دقیق، تحقیق و فرصت های عملی بالینی گسترده آماده می کنند. وقتی همه اینها را کنار هم بگذارید، PAU میراثی از متخصصان با اعتماد به نفس، شایسته و دلسوز ایجاد می کند که در خط مقدم روانشناسی و مشاوره هستند و هر روز در زندگی دیگران تغییر ایجاد می کنند.

PAU برنامه های دکترا، کارشناسی ارشد و لیسانس و همچنین آموزش بالینی عملی را ارائه می دهد.

تاریخچه PAU

PAU در سال 1975 به عنوان مدرسه تحصیلات تکمیلی روانشناسی اقیانوس آرام (PGSP)، یک مدرسه مستقل و حرفه ای تأسیس شد و در آگوست 2009 مجدداً به عنوان Palo Alto University ادغام شد. از سال 1986 به طور مداوم توسط WASC تأیید شده است، برنامه های دکتری PAU توسط انجمن روانشناسی آمریکا تأیید شده است. (APA) و کارشناسی ارشد آن در برنامه های مشاوره توسط شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP).

PAU در انجمن

PAU با سازمان ها و موسسات اجتماعی، از جمله دانشکده پزشکی استنفورد، وزارت امور کهنه سربازان و سایر سازمان های مراقبت از سلامت روان، مشارکت های مشترک زیادی دارد.

کلینیک آموزشی مرکز Gronowski PAU خدمات بهداشت روانی کم هزینه را به جامعه محلی ارائه می دهد و در عین حال آموزش های ارزشمند و تحت نظارت را برای دانشجویان فارغ التحصیل PAU ارائه می دهد. علاوه بر این، PAU از چندین مرکز تحقیقاتی دانشگاهی اختصاص داده شده به سلامت روان کودکان، مراقبت مبتنی بر شواهد برای مشتریان LGBTQ، تعالی در تنوع و مراقبت از جامعه، و مراقبت‌های جهانی مبتنی بر اینترنت حمایت می‌کند.

چشم انداز، ماموریت، ارکان استراتژیک

مسیر PAU به سوی تعالی فراگیر: برنامه استراتژیک 2021–2026

چشم انداز

جهانی که در آن بینش نسبت به رفتار انسان، رفاه را بهبود می بخشد و به جوامع عادلانه و فراگیر کمک می کند.

مأموریت

PAU از طریق آموزش، تحقیق و آموزش در روانشناسی و مشاوره، دانشجویان خود را برای رسیدگی به مسائل مبرم و نوظهور که به طور عادلانه نیازهای شرایط انسانی همیشه در حال تغییر ما را برآورده می کند، آماده می کند.

ارزش های

ارزش‌های PAU از طریق تجربه زنده، بحث‌های گروهی، نظرسنجی‌ها و گروه‌های متمرکز مجدداً تأیید شده است. ارزش‌های پنج‌گانه‌ای که در زیر توضیح داده می‌شوند، PAU را به‌عنوان سازمانی بیان می‌کنند که فرهنگ متمایز خود را درک نمی‌کند و از جهانی حمایت می‌کند که در آن بینش رفتار انسانی رفاه را بهبود می‌بخشد و به جوامع عادلانه و فراگیر کمک می‌کند.

183672_values2x.jpg

در PAU، دانش آموزان موارد زیر را تجربه می کنند:

 • دانشکده با سوابق غنی، مبتنی بر تحقیق، و روش های تدریس عالی.
 • آموزش بالینی با گزینه های مجوز.
 • نرخ بالای کارآموزی شامل:
  • 99٪ نرخ مسابقه معتبر APA برای 2020-21 برای برنامه دکترا
  • نرخ تطابق کارآموزی 100% تایید شده توسط APA برای برنامه PGSP-Stanford PsyD Consortium (در سال‌های 2013 و 2014؛ به داده‌های APA مراجعه کنید)
  • 98٪ نرخ کارآموزی برای برنامه مشاوره کارشناسی ارشد.
 • تثبیت شهریه، تضمین عدم افزایش شهریه در طول مدت برنامه دانشجویی.
 • اعتباربخشی منطقه ای توسط کمیسیون کالج ها و دانشگاه های ارشد WASC (WSCUC) برای همه مقاطع تحصیلی.
 • اعتبار انجمن روانشناسی آمریکا (APA) برای برنامه های PhD و PsyD

Palo Alto University (PAU) که در سال 1975 به عنوان دانشکده روانشناسی فارغ التحصیل اقیانوس آرام تأسیس شد، یک مؤسسه غیرانتفاعی و معتبر منطقه ای است که به بهبود زندگی از طریق آموزش و تحقیق در روانشناسی، مشاوره، آموزش بالینی و تمرین در جامعه ای متنوع اختصاص دارد.

Palo Alto University (PAU) یک آموزش با کیفیت بالا، متناسب و رقابتی با اساتید و مدرسان مشهور جهان در سطوح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد.

مکان ها

 • Palo Alto

  Arastradero Road,1791, 94304, Palo Alto

  برنامه ها

  سوالات