Keystone logo
Pacifica Graduate Institute

Pacifica Graduate Institute

Pacifica Graduate Institute

مقدمه

72267_DSC03256_preview.jpeg

ماموریت ما

Pacifica Graduate Institute یک مدرک کارشناسی ارشد معتبر است که برنامه های کارشناسی ارشد و دکتری را که در سنت های روان شناسی عمیق ساخته شده اند ارائه می دهد. این موسسه یک محیط آموزشی را ایجاد کرده است که احترام به تنوع فرهنگی و تفاوت های فردی و جامعه دانشگاهی را تقویت می کند که روحیه تحقیقات آزاد و باز است. دانش آموزان دسترسی به یک مجموعه قابل توجه از منابع آموزشی در دو پردیس اقیانوس آرام، که هر دو در میان فراموشی های ساحلی و اقیانوس آرام، چند مایلی جنوب سانتا باربارا، کالیفرنیا قرار دارد. "Pacifica ماموریت با یک موسسه است. این مأموریت، "anima mundi collende gratia" (به روح و روان جهان)، یک مجسمه عطف دیگران را به دور از گستردگی الهام بخش کرده است - کسانی که اکنون آتش خود را به تصویر می اندازند. شدت این فراخوانی، تحریک بذر در رؤیاهای بسیاری است. هنگامی که کشت شد، این جرقه روح، ریشه در حضور متحرک روان عمیق، باز می شود به تحقق شخصیت و یک سیاره واجد شرایط و بارور تر است. در یک دنیای فزاینده پیچیده، بورس تحصیلی و خدمت از اعضای هیات علمی، کارکنان، فارغ التحصیلان و دانشجویان ایکسا، یک جدیت "هوش" محور روح را به آنچه که اکنون از ما می پرسد ارائه می دهد. "
- استیون آیزنستات، Ph.D.، صدراعظم، رئیس جمهور بنیاد.

72268_DSC03904_preview.jpeg

بیانیه Pacifica Graduate Institute

مأموریت Pacifica Graduate Institute است که در زمینه مطالعات روانشناسی و مطالعات اساطیری، که در سنتهای روانشناسی عمیق قرار دارد، آموزش و تحقیق خلاق را تقویت کند.

با ایجاد یک محیط آموزشی با روحیه تحقیق آزاد و باز، مطابق با ارزش های شناخته شده آزادی آکادمیک، Pacifica اختصاص داده شده به کشت و برداشت هدیه تخیل انسان است. به طوری که این بینش ممکن است بر نگرانی های شخصی، فرهنگی و سیاره ای عصر ما تأثیر بگذارد، این تعهد در شعار آمده است: animae mundi colendae gratia - به خاطر دستیابی به نفس در جهان و از جهان.

ریشه ها

Pacifica بسیاری از ایده های مرکزی خود را به میراث داستانگران باستانی، نمایشنامه نویسان، و فیلسوفان از همه سرزمین هایی که کارهای تخیل را ثبت کرده اند، می کشد. بقایای این مردان و زنان اولیه در زمینه های مختلف فرهنگی شامل بررسی های سیستماتیک ناخودآگاه توسط فروید، یونگ و دیگر نظریه پردازان روانشناسی این قرن است. مفاهیم روانشناسی عمیق از این پیشرفت طولانی نتیجه می گیرند و در مرکز هسته اقیانوس آرام قرار دارند. این ایده ها - مانند اهمیت نماد و استعاره در تصاویر شخصی و فرهنگی و یا شناخت درگیری پویا بین دنیای طبیعی و دنیای روان انسان - در همه برنامه های موسسه بیان می شود. دانشجویان و اعضای هیئت علمی اقیانوس آرام از طریق پیچیدگی های تخیل انسان به این دانش غنی از دانش کمک می کنند. گسترش مفاهیم روانشناسی و مطالعات اساطیری فراتر از شخصی، فراتر از اتاق مشاوره و فراتر از کلاس، ما زندگی روانشناختی را به عنوان یک تکامل تکاملی در طبیعت، در تمام پدیده ها و سیستم های جهانمان زنده می بینیم. در مطالعه و همکاری با این مبادلات چند بعدی، ما از طریق گفت و گو بین روح فرد، اسطوره های فرهنگ، تخیل جمعی انسان و سیاره زندگی، مشارکت در نگرانی های معاصر جهان ما را تسهیل می کنیم.

72269_DSC03397_preview.jpeg

ارزش های اصلی / ایده

طی سال ها، Pacifica مجموعه ای از ارزش ها / ایده های اصلی را که به زندگی نهادی، توسعه برنامه درسی و شیوه های ارزیابی کمک می کند، تکامل یافته است.

لوگوها: این ایده که برنامۀ تحصیلی برای برنامه درسی، تحقیق و بورس تحصیلی ما اهمیت دارد، با توجه به بازتابی آگاهانه برای دانش جدید، با استناد به سنت های گذشته که به توسعه کل فرد (عقل، روی، شهود ، علائم، احساس، تخیل و سایر روشهای شناخت) در رابطه با دنیای بزرگتر اجتماعی.

اراس: اهمیت ارتباط باز، روابط احترام آمیز، مراقبت و توجه جدی به جامعه متنوع که شامل عشق به یادگیری به عنوان هدف ناب از روح انسان است.

آگاهی: آگاهی از Pacifica به عنوان یک جامعه روان شناختی با ارتباط با روان عمیق - توجه ذهنی به درون نظم شخصی و جامعه، درک آگاهانه از سایه آگاهی، و احترام به تفکر خورشید (دلیل) و قمری بازتاب (رویای و تخیل).

یکپارچگی: ضرورت یک رویکرد مستقل، روان شناختی محور که در "سنت های حکمت" ریشه دارد، و متعهد به ایجاد حضور صادقانه و مراقبانه در میان خودمان، دانشجویان ما و جهان اطراف ما است.

خدمات: به خودمان به عنوان انسان منحصر به فرد، به دیگران در جامعه Pacifica و همچنین کسانی که ما در جهان از طریق نمونه ما، مذاکرات، سخنرانی ها، کارگاه ها، نوشتن، آموزش، درگیر در جهان است. ظرفیت دیدن از طریق فرم های فرهنگی؛ هنر میزبانی تجسم و نامرئی؛ و خدمات مداوم ما به زمینه های ما از روانشناسی عمیق، مطالعات اسطوره شناسی، و علوم انسانی.

نظارت: مراقبت از روح جهان، همانطور که در شعار Pacifica بیان شده است، "animae mundi colendae gratia"، در تمام سطوح - از راه ما برای فعالانه در پرس و جو خیالی به حضور ما در جامعه بزرگ زمین - از حجم کار به استفاده از زمین ، از راه ما برای انجام کسب و کار به مدل ما از انجام کسب و کار.

مکان ها

 • Carpinteria

  Lambert Campus 249 Lambert Road, CA 93013, Carpinteria

  • Santa Barbara

   Ladera Campus 801 Ladera Lane, CA 93108, Santa Barbara

   سوالات