Keystone logo
Pacific States University

Pacific States University

Pacific States University

مقدمه

Pacific States University (PSU) یک موسسه آموزش عالی حرفه ای است که تقریباً 90 سال در خدمت جوامع محلی و بین المللی و دانش پژوهان بوده است. ماهیتی خصوصی ، غیرانتفاعی ، سکولار و آموزشی دارد. PSU در سال 1928 توسط ویلیام جی بوفینگر ، مهندس صدا ، معروف به نفوذ در صنعت فیلم سازی تاسیس شد. در سال 1939 ، دکتر PSU هری دبلیو ایوانس با تنظیم منشور ایالت کالیفرنیا که مدارک اعطای مدارک را صادر کرد ، مدرسه را سازماندهی مجدد کرد. چندین سال این دانشگاه برای آموزش مهندسان الکترونیکی توسط دولت ایالات متحده تحت قرارداد بود. سالانه 400 دانشجو دوره های تجویز شده را در این زمینه فنی به پایان می رسانند. پس از آن PSU در مهندسی الکترونیک تخصص خود را ادامه داد تا اینکه در 1996 برنامه به تدریج از بین رفت. دهه 1960 سازماندهی مجدد و گسترش برنامه درسی دیگری را شامل شد که شامل علوم کامپیوتر و مدیریت بازرگانی است. به عنوان بخشی از جامعه آسیا و اقیانوسیه ، محل استقرار PSU در لس آنجلس نقشی اساسی در توسعه برنامه های آن داشته است. فارغ التحصیلان ما به عنوان رهبران در جهان بین المللی تجارت ، تجارت ، فناوری و اقتصاد مشارکت چشمگیری داشته اند. آنها از بیش از 100 کشور آمده اند و نمایانگر مقطعی از توانمندترین ذهن هایی هستند که در هر کجا یافت می شوند.

PSU مدارک تحصیلی با کیفیت را در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی و مدارک تحصیلی را در سطح کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی ارائه می دهد. شورای اعتباربخشی دانشکده ها و مدارس مستقل از سال 1996 دانشگاه و کمیسیون اعتباربخشی مدارس و کالج های شغلی دانشگاه را از سال 2018 اعتباربخشی کرده است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Los Angeles

    Wilshire Boulevard,3424, 90010, Los Angeles

    سوالات