Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Otterbein University

Otterbein University

Otterbein University

مقدمه

Otterbein یک دانشگاه هنرهای لیبرال دارای اعتبار منطقه ای است. از زمان تاسیس در سال 1847 ، Otterbein به دلیل آرمان های تعیین کننده سرعت ، برنامه درسی مطالعات یکپارچه پیشگامانه خود شناخته شده است ، در میان اولین موسسات آموزش همگانی کشور و تعهد خود برای خدمت به منافع عمومی شناخته شده است. واقع در وسترویل زیبا ، اوهایو - فقط چند دقیقه با مرکز شهر کلمبوس فاصله دارد - ما مکانی مناسب برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برای یافتن دوره های کارآموزی و شبکه های جهانی هستیم.

وسترویل یک جامعه مسکونی با 36000 نفر ساکن در سمت شمال شرقی کلمبوس ، اوهایو است و جو شهری کوچک را با همه امکانات و امکانات یک شهر بزرگ ارائه می دهد. محوطه دانشگاه 140 هکتاری Otterbein توسط تالار برجهای برج ، که در سال 1872 ساخته شده و در فهرست ثبت ملی اماکن تاریخی ثبت شده است ، برجسته است. تقریباً 3000 زن و مرد از سراسر ایالات متحده و چندین کشور خارجی.

Otterbein بیش از 70 رشته اصلی و 44 خردسال و همچنین دوره های تحصیلی منحصر به فرد را انتخاب می کند. ما همچنین پنج برنامه تحصیلات تکمیلی را در زمینه مدیریت بازرگانی ، آموزش و پرستاری ارائه می دهیم ، از جمله مدرک دکتر پرستاری.

مکان ها

  • Westerville

    South Grove Street,1, 43081, Westerville

    سوالات