Keystone logo
Oregon State University

Oregon State University

مقدمه

کالج علوم زمین ، اقیانوس و جوی مرکز تحقیقات علوم زمینی و برنامه های آکادمیک در Oregon State University . دانشمندان و دانشجویان ما در خط مقدم کشف هستند ، از اعماق اقیانوس تا قله های کوهستانی دورافتاده ، از حیاط خانه های ما تا انتهای زمین و از آزمایشگاه های پیشرفته ای که سالن های ما را به سمت جوامع می کشانند. که ما با نتایج تحقیقات خود خدمت می کنیم. در همه رشته ها ، دانشکده ما به دلیل علم خود مشهور هستند و به دلیل تخصص خود ارزشمند هستند.

برنامه زمین شناسی ما بیش از یک قرن این سیاره را کاوش کرده است.

برنامه اقیانوس شناسی ما رتبه ای ندارد. 3 در جهان است.

Oregon State University توسط مجله Nature در میان قوی ترین برنامه های علوم زمین و محیط زیست در جهان قرار گرفته است و برنامه های ما منجر به وضعیت ایالت اورگان به عنوان "یکی از بهترین دانشگاه های حل کننده تغییرات آب و هوا" شده است.

چهار نفر از اعضای هیئت علمی ما در گزارش های IPCC (هیئت بین دولتی تغییر اقلیم) مشارکت داشته اند که استاندارد طلای علمی برای ارزیابی خطر تغییرات آب و هوایی ناشی از انسان است.

ما خانه یکی از بزرگترین بایگانی های هسته رسوب کشور هستیم که به ما امکان می دهد گذشته را بهتر درک کنیم و شرایط آینده را در سیاره خود پیش بینی کنیم.

اعضای هیئت علمی ما از معتبرترین جوامع و بنیادها ، از جمله "عضو انجمن نابغه" MacArthur ، یک بورس تحصیلی بنیاد آلفرد پی اسلوان و بیش از دوازده بورسیه اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا دارای افتخارات عالی هستند.

مکان ها

  • Corvallis

    Corvallis, آمریکا

    سوالات