Keystone logo
© Carrianna Field
OSTELEA | Distancia

OSTELEA | Distancia

OSTELEA | Distancia

مقدمه

ماموریت ما کمک به توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پایدار صنعت، از طریق آموزش مدیران، متخصصان در بخش است. ما به نوآوری متعهد هستیم و ارتباط بین شرکت های بخش و Ostelea را تقویت می کنیم تا بازار را برای راه حل های جدید تقویت کنیم.

ما کارشناسی ارشد در زمینه های آموزش گردشگری اصلی مانند: مدیریت هتل، گردشگری ارائه می کنیم

دانش آموزان ما مرکز فعالیت، ما آنها را به یک دانش کاربردی و عملی ارسال، به لطف دانشکده ما که با موقعیت های مسئولیت در شرکت های پیشرو ترکیب تدریس خود در بخش گردشگری. Ostelea فعالیت خود را در دو محوطه دانشگاهی- بارسلونا و مادرید- گسترش می دهد. دو انحنای ممتاز که به ما امکان می دهد دانش آکادمیک را با دانش عملی مدیریت بهترین نهادهای دولتی و خصوصی که بخش گردشگری و صنعت مهمان نوازی در اروپا و جهان را رهبری می کنند متحد کنند.

Ostelea توسط انجمن های اصلی بخش گردشگری و آموزش شناخته شده است. ما بخشی از OMT (سازمان گردشگری جهانی) هستیم و ما یکی از اعضای شبکه دانش هستیم که مهمترین آن بخش است. Ostelea نیز دعوت شده است برای پیوستن به CHRIE (شورای هتل، رستوران و آموزش سازمانی) ، شبکه اصلی بین المللی مراکز گردشگری دانشگاهی (که در ایالات متحده آمریکا قرار دارد) و تنها دو عضو در اسپانیا عضو هستند. Ostelea همچنین در سال 2015 تصمیم به پیوستن به PRME، کمپین سازمان ملل برای ترویج آموزش مدیریت مسئول. علاوه بر این، ما عضو فعال AEPT (انجمن صنفی گردشگری اسپانیا)، AEDH (انجمن اسپانیایی مدیران هتل)، EARTH (اتحادیه اروپا از گردشگری مسئولیت پذیر و مهمانداری) و ATLAS (انجمن گردشگری و تفریحات آموزشی و تحقیقاتی) هستند. در Ostelea ما ارتباط نزدیک با اکوسیستم کسب و کار را حفظ می کنیم، ما معتقدیم که این اساس برنامه های دانشگاهی ما و فعالیت های مرتبط با آن است. روابط جامع که ما با جهان تجارت ملی و بین المللی حفظ می کنیم، به ما امکان می دهد دیدگاه مهمی از شرکت های بخش گردشگری و مهمانداری به دست آوریم. در حال حاضر، صد شرکت مانند هیلتون، آمریکایی اکسپرس، Barceló Viajes، سیاره تنها و Turijobs بخشی از شبکه ما است. این شبکه از دانش کسب و کار نیز به لطف شبکه جهانی همکاران دانشگاه های ما، بیش از 30 دانشگاه و مراکز آموزش گردشگری در سراسر جهان که با آنها تبادل دائمی دانش، استادان و دانش آموزان به اشتراک می گذارند، غنی می شود. در پردیس بارسلونا، Ostelea یک مرکز متصل به دانشگاه Lleida، چهارمین بهترین دانشگاه در اسپانیا در تدریس و با جهت گیری روشن بین المللی است، که رسمی به برنامه های مختلف از مدرسه می دهد. در پردیس مادرید، Ostelea دانشگاه ری دانا کارلوس برای رسمیت در برخی از برنامه های آن است. هر دو دانشگاه همچنین یکی از شریک اصلی در بخش آموزش بین المللی دارند: مدرسه کسب و کار EAE . این همکاری منحصر به فرد ما را به داشتن مزیت رقابتی مناسب می رساند، زیرا ما تنها مرکز آموزشی در بخش است که یادگیری گردشگری را با توسعه دانش و صلاحیت های اصلی جهان مدیریت ترکیب می کند. EAE بیش از 70،000 مدرک را آموزش می دهد که امروزه شرکت های مهمی را هدایت می کنند و به عنوان یکی از مدرسه های تجاری پیشرو در اسپانیا در رتبه بندی های ملی و بین المللی شناخته شده است.

مکان ها

مکان ها
 • Madrid

  C/ Príncipe de Vergara, 108, 28002, Madrid

  • linkedin
  • twitter
  • facebook
  • instagram
  • youtube
 • Barcelona

  C/ Aragó, 28, 08015, Barcelona

  • Spain Online

   Spain Online, اسپانیا

   سوالات