Keystone logo
Oslo New University College

Oslo New University College

Oslo New University College

مقدمه

مطالعات دانشگاه در داخل و خارج از کشور انجام می شود

Bjørknes در سال های اخیر خود را به عنوان ارائه دهنده آموزش دانشگاهی در نروژ تاسیس کرد .

در سال 2006، Bjørknes College شروع به ارائه تعدادی دوره های دانشگاهی در اسلو با اعتبار ECTS کرد. آنها توسط مقامات تضمین کیفیت نروژی تأیید شده و دانشجویانی که در این برنامه ها حضور دارند، از طریق صندوق وام تحصیلی دولتی در نروژ حق دریافت مالی دارند. این دوره ها به شرح زیر است:

* فلسفه عملی (30 ECTS اعتبار)
* رسانه و ارتباطات (اعتبار 60 ECTS)
* سال پایه پزشکی (60 ECTS اعتبار)
* مطالعات صلح و تعارض (60 اعتبار ECT)

علاوه بر برنامه های فوق، Bjørknes College از سال 1999 نیز مجموعه ای از برنامه های آموزشی دو کشور را در همکاری با دانشگاه های خارج از کشور ارائه می دهد.


این برنامه های منحصر به فرد در هر دو دوره کارشناسی و فارغ التحصیلی، دانشجویان را قادر می سازد تا سال اول (برای دانشجویان کارشناسی) و یا ترم اول (برای دانشجویان کارشناسی ارشد) از تحصیلات دانشگاهی خود در Bjørknes در اسلو قبل از انتقال به دانشگاه خود در خارج از کشور برای باقی مانده از مطالعات آنها

برنامه ها با موفقیت قابل ملاحظه ای روبرو شده اند و دانش آموزان می توانند از طیف وسیعی از گزینه ها در سطح لیسانس (فیزیوتراپی، پرستاری و ارتباطات) و همچنین مطالعات صلح و مناقشات و مطالعات بین المللی در سطح تحصیلات تکمیلی را انتخاب کنند.

در این برنامه های کارشناسی ارشد، Bjørknes College انتخاب شده است برای شرکت در موسسه تحقیقات بین المللی صلح، اسلو (PRIO) در توسعه ماژول های ترم اولو و آموزش از این. به این ترتیب، این برنامه های نوآورانه و هیجان انگیز، دانشگاهیان را در خط مقدم روابط بین الملل، مطالعات بین المللی و صلح و تحقیقات درگیری از هر دو طرف جهان گرد هم می آورد.

از آنجایی که تمام دوره ها به زبان انگلیسی آموزش داده می شوند، این برنامه های معتبر از دانش آموزان در سراسر جهان جذاب هستند و متقاضیان از استرالیا، فرانسه، پرتغال، آلمان، مکزیک، کانادا، انگلستان و ایالات متحده درخواست می شوند. در واقع، در طی دیدار نخست وزیر پیشین نروژ، خانم مژگان بنودویک از سال 2005 در استرالیا، او برای دیدار با دانشجویان Bjørknes برنامه های خود را در کانبرا گذراند.

مکان ها

  • Oslo

    Bjørknes Høyskole AS Lovisenberggata 13,

    سوالات