Keystone logo
Osaka City University

Osaka City University

Osaka City University

مقدمه

Osaka City University 140مین سالگرد تاسیس خود را در سال 2020 جشن می گیرد. این دانشگاه با 8 دانشکده و 11 مدرسه تحصیلات تکمیلی یکی از بزرگترین دانشگاه های دولتی ژاپن است که دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را در رشته های مختلف ارائه می دهد. در زمان تأسیس ، شهردار اوزاکا ، حاجیمه سکی ، مأموریت خاصی به ما داد: «دانشگاه جدید نباید تقلیدی از دانشگاه های ملی باشد. باید به نیازهای شهروندان خود پاسخ دهد. تحقیقات اصلی در مورد فرهنگ ، اقتصاد و جامعه شهر اوزاکا انجام دهید و نتایج را به مردم شهر اعلام کنید. " تا به امروز ما به دیدگاه او احترام می گذاریم.

روح حاجیمه سکی به دانشگاه ما شخصیتی آزاد نشان داده است و فارغ التحصیلان زیادی تولید کرده است. در میان آنها پروفسور برجسته Yoichiro Nambu ، که بخش فیزیک نظری را در دانشگاه ما تأسیس کرد و در سال 2008 به دلیل کشف نظریه تقارن خود به خود شکسته ، که پایه ای برای فیزیک ذرات بنیادی است ، برنده جایزه نوبل فیزیک شد. پس از وی دکتر شینیا یاماناکا ، مدیر مرکز تحقیقات و کاربردهای سلول های iPS ، دانشگاه کیوتو ، دکترای خود را دریافت کرد. از Osaka City University ، و برنده جایزه نوبل فیزیولوژی یا پزشکی در سال 2012 برای تحقیقات خود بر روی سلول های iPS (سلول های بنیادی پرتوان القایی). در دنیای تجارت نیز ، بسیاری از بنیانگذاران شرکت های بزرگ و نمایندگان شرکت های تجاری عمومی و همچنین فارغ التحصیلان فعال بین المللی از دانشگاه ما فارغ التحصیل شده اند.

جامعه به چه چیزی نیاز دارد؟ افراد با استعداد می توانند به وضوح نشان دهند که چه کاری می توانند انجام دهند ، چه چیزی خواهند آموخت و در نتیجه ، چه می خواهند در یک دانشگاه انجام دهند. اهمیت ثبت نام در دانشگاه یافتن و تعیین هدف شما در زندگی است. تحصیل در دانشگاه ما به این مهم می رسد. ما دنیاطلبی و ارتباط را دو مهارت مهم می دانیم و برنامه هایی از جمله هنرهای لیبرالی و آموزش تخصصی خود ، و همچنین علم فرهنگ معروف "کمدی" اوزاکا ، شیوه های تجاری بین المللی و توسعه اقتصادی عملی جهانی در اطراف این دو مهارت را تنظیم کرده ایم. ما همچنین به طور فعال تبادلات خارجی را ترویج می کنیم و از فعالیت های فوق برنامه پشتیبانی می کنیم. هیچ چیز نمی تواند من را بیشتر از این خوشحال کند که همه کسانی که در این دانشگاه تحصیل می کنند از ارتباط معنادارتری با معلمان و دوستان خوب برخوردار شوند ، زیرا آنها در راه رسیدن به اهدافی در زندگی که در اینجا کشف می کنند ، شروع می کنند ، همه در این محیط دانشگاهی آزاد که توسط سنت های ما پرورش یافته است. شعار من برای Osaka City University "پایگاه محلی دانش ، سلامتی و چهره های خندان" است. بیایید از آن شعار پیروی کنیم و با هم به عنوان دانشگاهی که به آن افتخار می کنیم رشد کنیم ، جایی که رویاها را به واقعیت تبدیل می کنیم.

مکان ها

  • Osaka

    Osaka, ژاپن

    سوالات