Keystone logo
Old Dominion University

Old Dominion University

Old Dominion University

مقدمه

معرفی

ارائه فرصتهای یادگیری هیجان انگیز و دانش و تجربه اساتید درجه یک و برنده جایزه ، برنامه های آنلاین Old Dominion University برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان امروزی ایده آل است.

آموزش با کیفیت

Old Dominion Universityکه در شهر ساحلی نورفولک واقع شده است ، دانشگاه تحقیقاتی دکترا با هدف کارآفرینی ویرجینیا است که دارای بیش از 24000 دانشجو ، دانشگاهیان دقیق ، جامعه مسکونی پرانرژی و ابتکاراتی است که سالانه 2.6 میلیارد دلار به اقتصاد ویرجینیا کمک می کند. با ریشه های مشهور که تقریباً از 100 سال پیش شروع شده است ، ODU در حال حاضر یکی از معدود دانشگاه های دولتی است که دارای تمایز بنیاد کارنگی با عنوان "دانشگاه های دکترا: فعالیت تحقیقاتی عالی" است. اساتید ما دانش را ایجاد می کنند و آن را به اشتراک می گذارند. Old Dominion University با تأیید کیفیت برنامه های خود ، توسط کمیسیون کالج های انجمن کالج ها و مدارس جنوبی برای اعطای مدرک کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، متخصص آموزش و دکترا معتبر است. علاوه بر این ، برنامه های متعدد تحصیلی در دانشگاه به طور جداگانه توسط آژانس های تخصصی تأیید شده توسط شورای اعتباربخشی آموزش عالی تأیید شده است.

دوره های مناسب با ارائه دوره های آنلاین همزمان و ناهمزمان ، ODU دانش آموزان را قادر می سازد تا تحصیلات خود را ادامه دهند و همچنان خواسته های خانواده و کار را برآورده کنند. در اینجا با محیط آموزشی آنلاین ما بیشتر آشنا شوید.

خدمات پشتیبانی Old Dominion University همان حمایت ها و منابع آکادمیک را برای دانشجویان آنلاین در اختیار دانشجویان داخل دانشگاه قرار می دهد. در اینجا منابع دانشگاهی آنلاین ما را کاوش کنید. پشتیبانی فنی در تمام طول روز و تمام شب ، هر روز از سال در دسترس است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Norfolk

    Old Dominion University, Office of Distance Learning, Gornto Hall #401, VA 23529, Norfolk

سوالات