Keystone logo
OCAD University

OCAD University

OCAD University

مقدمه

درباره OCAD University

OCAD U دانشگاه ایدهآل کانادا است

OCAD U در سال 1876 تأسیس شد و به آموزش و پرورش، کار و تحقیق هنر و طراحی و همچنین دانش و اختراع در طیف وسیعی از رشته ها اختصاص یافت. OCAD U به طور مداوم بر روی نقاط قوت خود مبتنی بر استودیو مبتنی بر استحکام قرار می گیرد و روش های جدیدی را برای یادگیری ایجاد می کند که قهرمان عمل متقابل، همکاری و ادغام فن آوری های در حال ظهور است. در عصر تصورات، اعضای انجمن OCAD U به طور خاص واجد شرایط هستند که به عنوان کاتالیزورهای پیشرفت های بعدی در زمینه فرهنگ، فن آوری و کیفیت زندگی برای همه کانادایی ها عمل کنند.

برنامه های ما و زمینه تحقیقاتی رسانه های دیجیتال و طراحی، پایداری، بهداشت و سلامتی، تنوع فرهنگی و فرهنگ بومی.

دانش آموزان ما در ایجاد خلاقیت های استودیو، زیبایی شناختی و فنی همراه با دانش و روش های انتقادی، نظری، علمی و تاریخی شرکت می کنند.

سرانجام موقعیت مکانی ما الهام بخش است. OCAD U در قلب هنر هنری، طراحی، کسب و کار و سرمایه رسانه های جدید در قلمرو اجداد و سنتی Mississaugas از اعتبار جدید، Haudenosaunee، Anishinaabe و Huron-Wendat - صاحبان اصلی و نگهبانان زمین که در آن ایستاده ایم

116258_116196_cityshot-topchoice9.jpg

نام نام ما

 • 1876: دانشکده هنر انتاریو
 • 1886: دانشکده هنر تورنتو
 • 1890: دانشکده هنر و طراحی صنعتی مرکزی انتاریو
 • 1912: کالج هنر انتاریو
 • 1996: کالج هنر انتاریو
 • 2010: دانشگاه کالج هنر و طراحی انتاریو (OCAD U)

OCAD University در قلب تورنتو، در کنار گالری هنری انتاریو و پارک جورج پارک تاریخی قرار دارد. این دانشگاه در حال رشد در جنوب غربی پنج دقیقه فاصله دارد و در بخش سرگرمی و تفریحی شهر است.

مرکز طراحی شارپ

در حال حاضر یک برجسته معماری تورنتو، مرکز طراحی شارپ در سال 2004 به عنوان بخشی از بزرگترین بازسازی مجتمع دانشگاهی 42.5 میلیون دلاری افتتاح شد. ساختار "Tabletop" با برنده جایزه، در بالای پردیس اصلی OCAD University بر پایه 12 OCAD University فولاد چند رنگی قرار دارد. این مرکز پس از حامیان Rosalie و Isadore Sharp نامگذاری شده است و به دانشکده طراحی OCAD U با امکانات برای دانشکده های هنر و مطالعات لیبرال می پردازد. این طراحی توسط معمار برجسته بریتانیا Will Alsop در مشارکت با معماران Robbie / Young Wright Architects در تورنتو و مهندسان سازه از Carruthers

جوایز

 • موسسه سلطنتی معماران بریتانیا در سراسر جهان، 2004
 • جایزه برتری، معماری تورنتو و جوایز طراحی شهری، 2005
 • بیشترین پروژه فنی برجسته، جوایز مهندسی مشاوره کانادایی، 2005
 • جایزه قرارداد بیرونی بنیامین مور، 2006 (جایزه به آلزاپ)

116257_116197_A-AGOtopchoice2.jpg

چشم انداز و مأموریت

چشم انداز

تبدیل شده توسط تصورات

OCAD University شما را به OCAD University و مسئولانه سوالات زمان خود را از طریق درگیری قدرتمند هنر، طراحی، علوم اجتماعی، علوم انسانی و علوم، به چالش می کشد.

بیانیه مأموریت

شما

 • از شما دعوت میکنیم تا جوامع آگاه و پربار و شاد را بسازیم که دیدگاههای متعدد و شیوه های انتقادی را ادغام کنند.

تحقق اهداف و مسئولیت پذیری

 • ما تنوع و انعطاف پذیری را پرورش می دهیم و حقوق، انسجام، پایداری و احترام به صداهای بومی و فرهنگ را تمرین می کنیم.

سوالات زمان ما

 • ما به سوالات زمان ما برای غنی سازی رشته هایمان و به عنوان عوامل اجتماعی، اقتصادی، محیط زیستی و فرهنگی تبدیل شده ایم.

Interplay قدرتمند هنر، طراحی، علوم اجتماعی، علوم انسانی و علوم

 • ما با مواد، داده ها، فن آوری ها، ایده ها و آموزش و پرورش و دیدگاه های بومی مختلف برای حمایت از پژوهش های منحصر به فرد، تمرین استودیو و یادگیری، ایجاد اشکال بین رشته ای و ظهور دانش درگیر هستیم.

116259_116194_campus.jpg

ویژگی های پردیس

برای اطلاعات بیشتر در مورد مسکن در نزدیکی OCAD U، لطفاً از وب سایت ما دیدن کنید.

  بورسیه و بودجه

  کمک‌های مالی و جوایز در OCAD U به دانش‌آموزان مشاوره می‌دهد، به برنامه‌های کمک مالی مناسب ارجاع می‌دهد و به تامین منابع مورد نیاز برای تامین هزینه‌های آموزش پس از متوسطه کمک می‌کند.

  ضمانت دسترسی دانشجو

  OCAD University متعهد به ضمانت دسترسی دانشجویان انتاریو است که بیان می‌کند: "هیچ دانشجوی واجد شرایط انتاریو نباید به دلیل کمبود برنامه‌های حمایت مالی از حضور در کالج‌ها و دانشگاه‌های تحت حمایت عمومی ما جلوگیری شود. ضمانت دسترسی دانشجویان به این معنی است که دانشجویان نیازمند به این دانشگاه‌ها دسترسی خواهند داشت. منابعی که برای شهریه، کتاب و هزینه های اجباری نیاز دارند."

  تامین مالی آموزش شما

  در OCAD U، هزینه‌های آموزشی از طریق منابع مختلف، برنامه‌های وام‌های استانی/ کمک هزینه، برنامه‌های وام ایالات متحده، بورسیه‌ها، بورسیه‌ها، جوایز و فرصت‌های کار در محوطه دانشگاه تامین می‌شود. علاوه بر اطلاعات منابع آنلاین، کارکنان دفتر کمک‌های مالی و جوایز می‌توانند به دانش‌آموزان در مورد وضعیت مالی خود مشاوره دهند، به برنامه‌های کمک مالی مناسب ارجاع دهند و به آنها در تأمین منابع مورد نیاز برای انجام تحصیلات پس از متوسطه کمک کنند. هزینه ها

  مدارک مورد نیاز هویت شما

  اگر می خواهید با یک مشاور کمک مالی در مورد حساب وام دانشجویی OSAP/خارج از استان خود ملاقات کنید، باید شناسه دانشجویی خود و/یا کارت شناسایی عکس دار معتبر صادر شده توسط دولت (مانند گواهینامه رانندگی یا کارت اقامت دائم) را ارائه دهید. .

  برای سؤالات مربوط به OSAP، مانند بازیابی OAN، بازنشانی رمز عبور حساب OSAP، مجوز انتشار اطلاعات به شخص ثالث و غیره، باید دو نوع شناسایی زیر را ارائه دهید.

  • اثبات شماره بیمه اجتماعی شما (SIN): این می تواند شامل کارت SIN، سند SIN یا بیانیه مشارکت در برنامه بازنشستگی کانادا باشد.
  • مدارک شناسایی عکسی صادر شده توسط دولت (این می تواند شامل هر شناسه عکس معتبر صادر شده توسط دولت کانادا باشد، مانند گذرنامه، کارت اقامت دائم، یا یک دولت استانی یا منطقه ای کانادا، مانند گواهینامه رانندگی. هر مدرک شناسایی عکسی باید معتبر باشد ( منقضی نشده) و خوانا.

  رتبه بندی

  جوایز

  • موسسه سلطنتی معماران بریتانیا در سراسر جهان، 2004
  • جایزه برتری، معماری تورنتو و جوایز طراحی شهری، 2005
  • بیشترین پروژه فنی برجسته، جوایز مهندسی مشاوره کانادایی، 2005
  • جایزه قرارداد بیرونی بنیامین مور، 2006 (جایزه به آلزاپ)

  زندگی و امکانات پردیس

  زندگی پردیس چیست؟

  OCAD University یک پردیس 100 درصدی برای رفت و آمد است. با توجه به اینکه تعداد زیادی دانش‌آموز ساعت‌ها در روز سفر می‌کنند تا دوباره به مدرسه و خانه برسند، ملاقات با دوستان جدید و درگیر شدن در محوطه دانشگاه می‌تواند چالش برانگیز باشد. ما آن را دریافت می کنیم. بنابراین، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم!

  Campus Life، در برنامه های موفقیت دانشجویی OCAD U، تضمین می کند که دانش آموزان به فرصت های اجتماعی، یادگیری و توسعه در خارج از کلاس دسترسی دارند. برنامه های ما رشد شخصی، ارتباط، تعامل، رهبری، اعتماد به نفس، مهارت های بین فردی و تیم سازی را تشویق می کند.

  زندگی پردیس در OCAD U چیزی است که شما، دانشجو، آن را می سازید. بنابراین، به برنامه نویسی ما نگاه کنید. ببینید در محوطه دانشگاه چه اتفاقی می افتد، و برای ملاقات با دانشجویان دیگر و شرکت در آن آماده شوید. فعالیت‌ها به حمایت از ساختن جامعه، افزایش تجربه زندگی دانشجویی و کیفیت کلی زندگی دانشگاه کمک می‌کنند.

  مشارکت دانشجویان در محوطه دانشگاه

  ما شما را تشویق می کنیم که با جامعه دانشگاه درگیر شوید. راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد:

  • به عنوان مربی یا مربی همتا به برنامه راهنمای دانشجو بپیوندید.
  • به یک گروه دانشجویی بپیوندید یا راه اندازی کنید.
  • با همسالان خود فعال باشید و در ورزش های درون مدرسه ای ما بازی کنید.
  • در اواخر آگوست/اوایل سپتامبر برای جهت‌یابی و خوش آمدگویی - O-DAYS! - داوطلب شوید.
  • با حضور در کمیته های دانشگاه در شکل دادن به جامعه آموزشی ما شرکت کنید.
  • در مناصب پولی، انتخابی و داوطلبانه با اتحادیه دانشجویی OCAD U شرکت کنید.

  مکان ها

  • Toronto

   100 McCaul Street, M5T 1W1, Toronto

   سوالات