Keystone logo
OBS Business School

OBS Business School

OBS Business School

آمار

OBS در ارقام

OBS Business School اولین مدرسه 100٪ تجاری آنلاین در اسپانیا است. از سال 2006 ، سالی که در آن تاسیس شد ، این مدرسه بیش از 20000 مدیر و متخصص آموزش دیده است. OBS با بیش از 250 معلم فعال در 25 کشور مختلف ، پیشرو در برنامه های ابتکاری است که تغییرات محیط کسب و کار را پیش بینی می کند. علاوه بر این ، این مدرسه به همراه دانشگاه بارسلونا ، اصلی ترین دانشگاه دولتی اسپانیا با بیش از 560 سال سابقه ، مدرک دوگانه ارائه می دهد.

دانش آموزان ما از 45 ملیت مختلف و 5 قاره مختلف تشکیل شده اند که 55 درصد آنها مرد و 45 درصد زن هستند. لازم به ذکر است که 95 students از دانشجویان ما دارای مدرک دانشگاهی و 32 have دارای مدرک MBA یا Master هستند. سرانجام ، 100 contain شامل تجربه حرفه ای است و 77 مدیران عامل یا مدیران هستند.

یکی از بزرگترین مشارکتهای OBS Business School ، توسعه یک روش انعطاف پذیر بوده است که به دانش آموزان اجازه می دهد زندگی خانوادگی ، کاری و تحصیلی را با یکدیگر آشتی دهند. با تشکر از این روش ، در طول سال گذشته ما بیش از 2900 متخصص آموزش دیده ایم و شاخص های پیگیری و اتمام مطالعات در OBS به طور متوسط 91 درصد ثبت شده است. به همین دلیل ، بسیار مفتخریم که بگوییم از هر 10 دانش آموز 9 نفر ما را توصیه می کنند.

به طور خلاصه ، OBS نیاز به آموزش مداوم با کیفیت و بدون موانع فیزیکی را پوشش می دهد ، که باعث می شود پیشرفت حرفه ای مورد نیاز بازارهای امروز با زندگی حرفه ای ما تطبیق داده شود.

  رتبه بندی

  در بخش برنامه ها ، رتبه بندی آموزش آنلاین به زبان اسپانیایی Ibero-American 6 OBS به عنوان بهترین برنامه های آنلاین در رده های خود انتخاب کرده است. این MBA جهانی (بهترین MBA آنلاین) ، کارشناسی ارشد در مدیریت بازاریابی و مدیریت بازرگانی (بهترین کارشناسی ارشد در مدیریت بازاریابی آنلاین) ، کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی (بهترین کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی آنلاین) ، کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه (بهترین کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه آنلاین) ، کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین و تدارکات (بهترین کارشناسی ارشد در مدیریت زنجیره تامین به صورت آنلاین) و کارشناسی ارشد در مدیریت مالی (بهترین کارشناسی ارشد در مدیریت مالی آنلاین).

  اما این همه ماجرا نیست و این است که OBS Business School توسط "رتبه بندی موسسات آموزش عالی آنلاین" که توسط شرکت مشاوره Hamilton Global Intelligence انجام شده است ، به عنوان دومین مدرسه تجاری برتر شناخته شده است.

  علاوه بر این ، کارشناسی ارشد در تحول دیجیتال و توسعه کسب و کار و کارشناسی ارشد نوآوری و کارآفرینی در رتبه بندی Eduniversal Best Masters Worldwide رتبه بندی 2015-2016 در زمینه دانش خود دوتا از بهترین های جهان در زمینه های دانش خود محسوب شده اند.

  مکان ها

  • Barcelona

   Avinguda Josep Tarradellas i Joan 171-175, L’Hospitalet de Llobregat, Barcelona, 08901, Barcelona

   • Bogotá

    Calle 76,No. 11-35 Piso 6, , Bogotá

    • Lima

     Edificio Prisma Tower Av. Juan de Aliaga N° 425, piso 7 oficina 704 Magdalena del Mar, , Lima

     سوالات