Keystone logo
© Oakland University
Oakland University - School of Business Administration

Oakland University - School of Business Administration

Oakland University - School of Business Administration

مقدمه

دانشکده مدیریت بازرگانی در دانشگاه اوکلند دروازه شما برای یک حرفه پر رونق در تجارت است. چه همیشه آینده‌ای را در دنیای کسب‌وکار متصور باشید و چه تازه شروع به کشف علایق خود کرده‌اید، مدرسه ما برنامه‌های جامعی را ارائه می‌دهد که آرزوهای شما را برآورده می‌کند. از مدرک لیسانس و فوق لیسانس گرفته تا برنامه های گواهی، ما پایه های آموزشی مورد نیاز برای دستیابی به اهداف شما را فراهم می کنیم. اعضای هیئت علمی برجسته ما، خدمات مشاوره اختصاصی، و مشارکت استراتژیک با سازمان‌های جهانی پر رونق در مجاورت ما، محیطی را ایجاد می‌کنند که در آن دانشجویان بازرگانی دانشگاه اوکلند می‌توانند به منابع و پشتیبانی حرفه‌ای گسترده دسترسی داشته باشند. ما نسبت کوچک دانشجو به استاد را در اولویت قرار می دهیم و توجه شخصی را برای هر دانشجو تضمین می کنیم.

تمرکز ما بر یادگیری تجربی و اتصال به یک شبکه بزرگ فارغ التحصیلان، آمادگی شما را برای یک حرفه موفق و با ارزش بیشتر می کند. دانشکده مدیریت بازرگانی دانشگاه اوکلند دارای اعتبارنامه نخبگان AACSB-International در تجارت است که تنها توسط 5% از مدارس بازرگانی در سراسر جهان و همچنین دارای اعتبار تکمیلی در حسابداری است که توسط 194 مدرسه در سراسر جهان برگزار می شود. این مدرسه به طور مداوم توسط Princeton Review Best Business Schools، US News & World Report، CEO Magazine، و بیشتر به عنوان یک مدرسه کسب و کار برتر شناخته می شود. دانشگاه اوکلند را برای تحصیلی انتخاب کنید که فراتر از حد معمول است و شما را با مزایای شغلی حیاتی آماده می کند که شما را در چشم انداز تجاری رقابتی امروز متمایز می کند.

ماموریت ما

ماموریت دانشکده مدیریت بازرگانی ارائه آموزش با کیفیت بالا همراه با یادگیری تجربی و فرصت های درک جهانی برای توسعه حرفه ای ها و رهبران تجاری موفق است. این محیطی را برای تحقیقات تأثیرگذار و مشارکت فعال جامعه ایجاد می کند.

دیدگاه ما

آرزوی تبدیل شدن به مدرسه کسب و کار انتخابی برای دانش آموزان و کارفرمایان با پیشرفت بالا در جنوب شرقی میشیگان و فراتر از آن. به دنبال شناخت ملی و بین المللی در کنار موسسات همتا از نظر تحقیق و کیفیت برنامه های ما باشید. از مزیت موقعیت مکانی برای انتخاب منطقه ای برای شرکای تجاری و اجتماعی برجسته استفاده کنید.

ویژگی های پردیس

 • 1443 هکتار از تپه ها و علفزارهای جنگلی
 • بیش از 50 ساختمان اصلی
 • شش تالار اقامتی مشترک، دو مجتمع آپارتمانی دانشجویی، و چهار کلبه یونانی
 • مرکز تفریحی و گنبد ورزشی پیشرفته.
 • خانه گالری هنر OU، سالن میدو بروک، تئاتر میدو بروک، و آمفی تئاتر میدو بروک

  پذیرش ها

  سیاست پذیرش فارغ التحصیلان دانشگاه اوکلند انتخابی است و فرآیند رقابتی است. متقاضیان پذیرش فارغ التحصیل باید شواهدی را ارائه دهند که نشان دهد آمادگی تحصیلی لازم را داشته اند تا بتوانند برنامه تحصیلات تکمیلی را که برای آن درخواست می کنند دنبال کنند.

  • درخواست آنلاین برای پذیرش در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه اوکلند.
  • ریز نمرات رسمی از تمام موسسات آموزشی پس از متوسطه که متقاضی مدرک تحصیلی خود را از آن ها کسب کرده است (از اولین مدرک لیسانس) و همه ثبت نام در دوره های تحصیلات تکمیلی فراتر از مدرک لیسانس مورد نیاز است.

  ریز نمرات دانشگاه بین المللی (مدارک تحصیلی) باید توسط یک سرویس ارزیابی مدارک حرفه ای ارزیابی شود. دانشگاه اوکلند فقط ارزیابی رونوشت های تکمیل شده توسط یک سازمان عضو NACES (انجمن ملی خدمات ارزیابی اعتبار) را می پذیرد.

  مدرک لیسانس سه ساله

  متقاضیانی که دارای مدرک لیسانس سه ساله از مؤسسه ای خارج از ایالات متحده هستند، به شرطی پذیرفته می شوند که: 1) در زمان درخواست مدرک به آنها اعطا شده است. 2) مدرک آنها را واجد شرایط پذیرش در برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاهی در کشوری می‌کند که در آن اخذ شده است. و 3) ارزشیابی مدرک آنها باید شامل ارزیابی رونوشت دوره به دوره (یا تفصیلی) باشد تا ارزیابی رونوشت عمومی.

  ارزیابی کلی سند به سند

  یک ارزیابی کلی سند به سند شامل شرحی از اعتبار شما، از جمله نام، سال اعطا شده، نام مؤسسه حضور یافته و رشته تحصیلی اصلی است. همچنین معادل ایالات متحده را برای هر اعتبار ارائه می دهد. برای مدارک لیسانس 3 ساله مجاز نیست.

  ارزیابی رونوشت دوره به دوره (ترجیحا)

  برنامه های فارغ التحصیلی که به اطلاعات دقیق تری نیاز دارند، متقاضی را ملزم به ارسال ارزیابی رونوشت دوره به دوره می کند. ارزیابی رونوشت دوره به دوره، تمام موضوعات پس از متوسطه را با مقادیر متناظر که بر حسب نمرات درسی معادل ایالات متحده، واحدهای ترم، و واحدهای اعتباری برای هر موضوع بیان شده است، شرح می دهد.

  از آنجایی که ریز نمرات رسمی باید به خدمات ارزیابی ارسال شود، رونوشت رسمی خارجی توسط دانشگاه اوکلند مورد نیاز نخواهد بود.

  • دو فرم توصیه رسمی و اصلی برای پذیرش فارغ التحصیلان.

  (توجه: برخی از برنامه‌ها به بیش از دو فرم توصیه نیاز دارند. برای تعداد کل توصیه‌ها و الزامات خاص توصیه‌ها به الزامات برنامه کاربردی فهرست شده در زیر مراجعه کنید.)

  • اثبات مهارت زبان انگلیسی

  درخواست تکمیلی بین المللی و مدارک پشتیبان باید قبل از صدور گواهی صلاحیت (I-20) برای متقاضیان بین المللی ارائه شود. این گواهی برای درخواست ویزای دانشجویی از سفارت یا کنسولگری آمریکا لازم است.

  مهلت های پذیرش فارغ التحصیلان و بررسی

  پس از دریافت درخواست در اداره پذیرش فارغ التحصیلان، وارد سامانه دانشجویی می شود و پرونده پذیرش تشکیل می شود. پس از آن، مدارک تحصیلی برای واجد شرایط بودن تأیید می شود و مدارک لازم برای پذیرش عمومی و برنامه مورد نظر برای کامل بودن بررسی می شود. پرونده های تکمیل شده پذیرش برای بررسی پذیرش با برنامه مورد نظر به اشتراک گذاشته می شود. مهلت های پذیرش بسته به برنامه متفاوت است. به متقاضیان توصیه می شود مهلت پذیرش برای برنامه تحصیلی مورد نظر را در این کاتالوگ تأیید کنند.

  درخواست های بین المللی برای پذیرش ترم پاییز، زمستان و تابستان بررسی می شود. برای اطمینان از زمان کافی برای بررسی و صدور I-20، درخواست های بین المللی باید حداقل شش ماه قبل از تاریخ مورد نظر برای ثبت نام در دانشگاه تکمیل شود. تمام مواد درخواست بین المللی باید توسط

  • 1 می برای پذیرش پاییز
  • 1 سپتامبر برای پذیرش زمستانی
  • 1 ژانویه برای پذیرش تابستان.

  بورسیه و بودجه

  سرمایه گذاری روی موفقیت دانش آموزان به لطف حمایت سخاوتمندانه و شرکا، مدرسه بازرگانی اوکلند خوشحال است که می‌تواند سالانه بیش از 40 بورس تحصیلی، بالغ بر 100000 دلار، به دانشجویان بازرگانی در همه رشته‌ها اعطا کند. جوایز از 1000 تا 5000 دلار متغیر است.

  به راحتی می توان با یک برنامه آنلاین درخواست داد تا برای همه بورسیه های دانشگاه اوکلند در نظر گرفته شود. این برنامه دانشجویان را با بورسیه هایی که ممکن است واجد شرایط آن باشند مطابقت می دهد. معیارها و الزامات بورسیه متفاوت است و می تواند شامل یک مقاله کوتاه یا توصیه نامه باشد.

  مکان ها

  • Rochester Hills

   275 Varner Dr, Rochester Hills, 48309-4485, Rochester Hills

  • Rochester Hills

   608 Varner Dr, Rochester Hills, 48309-4485, Rochester Hills

   سوالات