Keystone logo
© Nyenrode Business University
Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

Nyenrode Business University

مقدمه

Nyenrode Business University، تنها دانشگاه خصوصی تحقیقاتی (سطح) در هلند، در سال 1946 توسط رهبران برجسته تجاری شرکت های بین المللی مانند فیلیپس، آکزو نوبل و یونیلور تاسیس شد. Nyenrode با ارزش‌های اصلی خود یعنی رهبری، کارآفرینی و سرپرستی، رهبرانی را با دانش و مهارت لازم برای موفقیت در دنیای تجارت بین‌المللی فردا توسعه می‌دهد. Nyenrode آموزش های آکادمیک فشرده و همچنین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های کسب و کار، مدیریت، حسابداری، کنترل و قوانین مالی را در دو مکان پردیس، آمستردام و بروکلن ارائه می دهد.

ساخت پل از سال 1946

در هلند، ما اهمیت پل ها را درک می کنیم. آنها ما را به هم متصل و متحد می کنند و تجارت و تجارت را ممکن می سازند. هزاران پل که از آب های هلند عبور می کنند توسط کارآفرینان مصمم و پیشگامان مترقی ساخته شده اند. رهبران مسئولیت پذیری که می دانستند چگونه آینده ای پایدار بسازند.

در Nyenrode Business Universiteit، بیش از 70 سال است که پل سازان کارآفرین را آموزش می دهیم.

 • افرادی که جرات رشد دارند.
 • افرادی که این نظریه و عمل را درک می کنند، دست به دست هم می دهند.
 • افرادی که ارتباط برقرار می کنند.

ما معتقدیم که یک پایه محکم می تواند همه را به ارتفاعات بزرگ سوق دهد. این پایه را می توان در Nyenrode، هم در آمستردام و هم در بروکلن پیدا کرد. ما تئوری آکادمیک، ارتباط عملی و توسعه شخصی را با هم ترکیب می کنیم، بنابراین شما می توانید روی ایجاد یک شغل موفق کار کنید.

چه به دنبال رشد شخصی یا حرفه ای باشید و چه به دنبال قدم بعدی خود باشید، دانش نسل های پل ساز می تواند در همه جهات به شما کمک کند. ما در کنار یکدیگر هستیم و وظیفه خود می دانیم که دانش آموزان و شرکت کنندگان خود را به عنوان رهبرانی معقول و با ملاحظه تربیت کنیم.

ستون های ما

 • برای زندگی متصل است
 • جایی که دنیاها در کنار هم قرار می گیرند
 • توسعه شخصی برای رهبران مسئول

آمستردام

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam در بلوک تاریخی De Vijf Keizers (پنج امپراتور) در Keizersgracht در قلب شهر واقع شده است. این مکان منحصر به فرد ارتباط بین تجارت و دانشگاه را تشویق می کند. کمک به جاه طلبی های ملی و بین المللی ما.

بروکلن

Nyenrode Business Universiteit Breukelen در یک ملک تاریخی واقع شده است که دارای قلعه قرن سیزدهمی است، جایی که ما بر ارزش زندگی مشترک، همکاری با یکدیگر و شبکه سازی برای توسعه رهبران مسئول تأکید می کنیم.

دن هاگ

Nyenrode SPO در طبقه 24 مرکز تجارت جهانی در لاهه واقع شده است. SPO مربی بخش بازنشستگی است و از سپتامبر 2022 بخشی از Nyenrode Business University است. دفتر ما در قلب سیاست گذاری هلند، نزدیک به وزارتخانه های مختلف، سازمان های کارفرمایی و کارمندی واقع شده است.

تحصیلات

ما دوره های آکادمیک فشرده و همچنین برنامه های کوتاه مدت طولانی در زمینه های تجارت، مدیریت، حسابداری، کنترل و قوانین مالی ارائه می دهیم. اینها همچنین زمینه هایی هستند که ما در آنها تحقیقات دانشگاهی انجام می دهیم.

مکان ها

 • Amsterdam

  Keizersgracht 285, , Amsterdam

 • Breukelen

  Straatweg 25, 3621, Breukelen

  سوالات