Keystone logo
The NUCB Business School

The NUCB Business School

The NUCB Business School

مقدمه

دانشگاه بازرگانی نواحی

تاریخچه The NUCB Business School

یوچی کوریموتو اولین فرد ژاپنی بود که در سال 1930 از دانشکده هنر دانشگاه آلبرتا فارغ التحصیل شد. پس از بازگشت وی به ژاپن، متوجه شد که آموزش بیشتر برای نخبگان در دسترس است و بنابراین او مبارزه را برای حمایت از زبان ژاپنی های غیر قانونی جوانان روز در سال 1935، او یک موسسه حرفه ای را به نام «مدرسه راه آهن نگوای» آغاز کرد که بعدها به دنبال یک دبیرستان و یک دانشکده ی راهنمایی بود.

یوچی کوریموتو همیشه یاری رساننده ای بود که متوجه شد که رونق اقتصادی و جمعیت پس از جنگ در ژاپن تقاضای قوی برای یک نهاد اختصاص یافته به آموزش کسب و کار ایجاد می کند. بنابراین، در سال 1953، دانشگاه نجیه بازرگانی

اعتباربخشی: NUCB دارای دو مجوز اصلی AACSB است

مدرسه کسب و کار NUCB با افتخار اعلام می کند که این اولین برنامه MBA در ژاپن است که دارای مجوز دوگانه از AACSB International و Association of MBA است. این مشخصه جوایز برتری است که توسط AACSB و ابتکار استراتژیک NUCB سیمان AMBA به عنوان بهترین از میان مدارس کسب و کار در ژاپن و آسیا است. در این عصر جهانی شدن، شناخت بین المللی از سوی موسسات اعتبار دهنده معتبر مانند AACSB و AMBA نشان دهنده تعهد مداوم ما برای حفظ تضمین کیفیت و حفظ بالاترین استانداردهای جهانی است.

دانشگاه صنایع The NUCB Business School به طور کامل توسط وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری ژاپن مجاز است.

NUCB و AACSB بین المللی

AACSB International- انجمن پیشرفته دانشکده های انسانی کسب و کار انجمن حرفه ای برای آموزش دانشگاه و دانشگاه مدیریت و آژانس برتر اعتبار برای برنامه های کارشناسی، استاد و دکترا در مدیریت کسب و کار و حسابداری است.

در سال 2002 دانشگاه تجارت و تجارت نواحی

NUCB مدرسه بازرگانی و AMBA

The NUCB Business School اولین و تنها مدرسه کسب و کار در ژاپن است که توسط انجمن MBA اعطا شده است. اعتبار نامه AMBA تنها به برنامه های MBA و EMBA The NUCB Business School در ژاپن اعمال می شود؛ در حالی که AACSB International هر دو برنامه های کارشناسی و فارغ التحصیل را تأیید می کند.

NUCB مدرسه کسب و کار و Eduniversal

Eduniversal ویژگی های رتبه بندی رای دین ها از دانشگاه ها و مدارس در فهرست 1000. NUCB به عنوان یکی از بهترین مدارس تجاری بین المللی شناخته شده توسط کمیته علمی Eduniversal انتخاب شده است.

رتبه بندی

رتبه بندی QS Global MBA 2021 دارای NUCB BS به عنوان برنامه شماره 1 MBA تمام وقت در ژاپن و شماره 17 در آسیا است.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

  • Nagoya

    The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Aichi, Japan

سوالات