Keystone logo
NOVA School of Law کارشناسی ارشد حقوق و امنیت
NOVA School of Law

کارشناسی ارشد حقوق و امنیت

Lisbon, پرتغال

4 Semesters

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Sep 2024

EUR ۴٬۹۰۰ *

در محوطه دانشگاه

* 10000 یورو: کل هزینه تحصیل برای نامزدهای غیر اتحادیه اروپا

مقدمه

203022_17378-20231130-120221-Mestrados_2024_OpenDay_ImagemKeystone_16x9_002_.jpg

مدرک کارشناسی ارشد در حقوق و امنیت، دانش عمیقی در مورد مسائل مربوط به امنیت، با استفاده از زمینه های مختلف ارائه می دهد. به دلیل نیاز به رسیدگی به مشکلات (غیر)امنیتی که نیاز به یک پاسخ جهانی دارد، این رویکرد مبتنی بر رویکردی بین رشته‌ای و عرضی است.

اهمیت این مدرک کارشناسی ارشد در اذعان به تهدیدهای فزاینده برای امنیت کشورها و شهروندان است، مانند تروریسم، جنایات سازمان یافته، شکنندگی برخی از کشورها، و حملات سایبری، در میان بسیاری دیگر - که همگی یک سری چالش ها را برای دولت به همراه دارند. قانونی بودن و مشروعیت عمل قوای عمومی. امروزه امنیت بیش از هر زمان دیگری به طور ذاتی با دموکراسی، شهروندی، جهانی شدن و توسعه مرتبط است، بنابراین موضوعی حیاتی برای جامعه بین المللی دولت ها و شهروندان است.

برای سال تحصیلی 2022/23، ما یک نسخه اصلاح شده از مدرک کارشناسی ارشد در حقوق و امنیت را ارائه می دهیم. ما سرمایه گذاری زیادی در بین المللی شدن انجام داده ایم و مولفه های نظری و عملی را تقویت کرده ایم. بنابراین ما حوزه های سیاسی، ژئواستراتژیک، نظامی، اقتصادی و حقوقی امنیت را تشدید کرده ایم. در نتیجه، ما می‌توانیم آموزش مناسب را برای دانش‌آموزان خود تضمین کنیم تا به چالش‌های حرفه‌ای و آکادمیک دنیایی که به‌طور فزاینده‌ای پیچیده و رقابتی پاسخ می‌دهند، پاسخ دهند.

دانش آموزان ایده آل

نتیجه برنامه

برنامه درسی

پذیرش ها

شهریه برنامه

بورسیه و بودجه

توصیفات دانشجویی

درباره مدرسه

سوالات