Keystone logo
© BIMM University
Nottingham Trent University Engineering

Nottingham Trent University Engineering

Nottingham Trent University Engineering

مقدمه

ما ذهن های درخشانی را برای شکستن مسائل پیچیده گرد هم می آوریم

مشکلات تک بعدی نیستند با همکاری می توانیم پاسخ ها را بیابیم.

چالش های بزرگی که جهان ما با آن روبروست پیچیده است. ما در تلاش برای حل آنها با به اشتراک گذاشتن ایده ها ، تخصص و فناوری خود در سراسر دانشگاه و با شرکای خود هستیم.

از مقابله با سرطان گرفته تا سبزتر شدن شهرهای ما ، تا ایجاد منسوجات هوشمند که زندگی را بهبود بخشیده و نجات می دهد. ما در زمینه پنج موضوع اصلی خود پیشرفت های بزرگی انجام می دهیم. و از طریق فرهنگ تحقیقاتی پررونق ما ، ما همچنین مبتکران آینده را خلق می کنیم که همچنان بر مشکلات جهان تأثیر خواهند گذاشت.

ایجاد تغییر محلی ، تفاوت منطقه ای و تأثیر ملی

ما تخصص خود را با مشاغل به اشتراک می گذاریم. آنها فرصت هایی را برای دانش آموزان ما ایجاد می کنند. همه برنده می شوند

ما از طریق منابع ، استعداد و تخصص خود به زنده ماندن مشاغل کمک می کنیم. ما به شرکتها - بزرگ و کوچک - نحوه نوآوری و رشد را نشان می دهیم و ارزش حیاتی اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی را در مقیاس محلی و ملی اضافه می کنیم.

با حفظ اقتصاد منطقه ای ، ما فرصت های محلی را برای اشتغال دانش آموزان ایجاد کرده و حفظ فارغ التحصیلان را در منطقه تقویت می کنیم. ما همچنین با مشاغل برای طراحی دوره های متمرکز بر صنعت و ایجاد مسیرهای جدید برای یادگیری مشارکت همکاری می کنیم.

ما تخصص صنعت را وارد می کنیم و فارغ التحصیلان آماده صنعت را صادر می کنیم

چگونه می توان به آمار بالای اشتغال زایی دست یافت؟ ما مطمئن می شویم که دانش آموزان ما احساس عدد نمی کنند

از زمان ورود آنها به دانشگاه ما تا لحظه فارغ التحصیلی از NTU و شروع اولین کار خود ، ما اطمینان داریم که هیچ چیزی مانع از دستیابی دانش آموزان به اهداف قابل توجه نمی شود.

ما از ابتدا با دسترسی به مدارس محلی شروع می کنیم و سالانه 30،000 دانش آموز را تشویق می کنیم که رویاهای بزرگ داشته باشند و به موفقیت تحصیلی برسند. در دیوارهای خودمان ، ما به دانش آموزانمان کمک می کنیم تا با استفاده از داشبورد دانشجویی ما انگیزه خود را حفظ کرده و در مسیر خود قرار بگیرند. ما همچنین آموزش استاندارد طلا ارائه می دهیم و از طریق پیوندهای خود با صنایع ، فرصت هایی را برای داوطلب شدن ، تحصیل در خارج از کشور و تجربه کار در هر دوره ایجاد می کنیم.

ما به کارهایی که تاکنون انجام داده ایم افتخار می کنیم. اما ما به آنچه دانش آموزان ما انجام می دهند افتخار می کنیم

ما امسال خیلی چیزها را به دست آورده ایم. اما ما تازه شروع می کنیم

دستاوردهای ما نشان می دهد که می توانیم به نتیجه برسیم. اما هیچ یک از این موارد به طور تصادفی اتفاق نمی افتد.

همه کارهایی که انجام می دهیم با دقت برنامه ریزی شده است - از دسترسی به مدارس ، از طریق حمایت از گروه های دانش آموزی خاص ، تا کارفرمایان ، ما می دانیم که چه کار می کند.

چرا NTU را انتخاب می کنیم؟

در اینجا در دانشگاه ناتینگهام ترنت (NTU) ، ما مستقیماً از طریق تحقیقات پیشگامانه بر زندگی مردم تأثیر می گذاریم. راه حل های خلاقانه ای که ما برای چالش های جهانی ارائه کرده ایم ، از مننژیت گرفته تا تغییرات آب و هوایی ، تأثیر ماندگاری بر فرهنگ و جامعه - هم در بریتانیا و هم در سراسر جهان داشته است. اشتیاق خود را به موفقیت تبدیل کنید و تجربه و تخصصی را ایجاد کنید که مورد توجه کارفرمایان قرار گیرد.

توسعه شخصی

در طول مدت حضور شما به عنوان دانشجوی تحقیق در کنار ما ، ما شما را تشویق می کنیم که به صورت شخصی و حرفه ای پیشرفت کنید. ما به شدت متعهد هستیم که شما را به عنوان یک محقق عالی در زمینه انتخابی خود پرورش دهیم و همچنین شما را به مهارت های گسترده تری که در آینده برای شما مفید خواهد بود ، مجهز کنیم.

در طول تحقیقات خود ، شما:

 • در سمینارهای تحقیقاتی ، کنفرانس ها و شبکه ها ، چه در سراسر دانشگاه و چه در خارج شرکت کنید
 • دسترسی به دوره ها و برنامه های آموزشی ، که مهارت های شما را در روش ها و روش تحقیق افزایش می دهد
 • به طور بالقوه فرصت هایی برای تدریس به دانشجویان مقطع کارشناسی یا نظارت بر کار آزمایشگاهی داشته باشد
 • این شانس را دارد که در برنامه مقدماتی یادگیری و آموزش در آموزش عالی شرکت کند.

قابلیت کارکرد

NTU یکی از دانشگاه های متمرکز بر اشتغال در کشور است. پیوندهای نزدیک ما با مشاغل و سازمان های سراسر جهان ما را قادر می سازد تا با ارائه تعدادی دوره های حرفه ای معتبر ، نیازهای کارفرمایان را برآورده کنیم. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا مهارت های خود را برای پیشرفت در حرفه خود و برجسته شدن از دیگران توسعه دهید.

افزایش اشتغال شما

شما به مشاوره مشاغل شخصی از مشاور مشاغل تخصصی برای دانشجویان تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی دسترسی خواهید داشت. آنها در طول مدت حضور شما در NTU از شما حمایت می کنند و مطمئن می شوند که مشاوره ای متناسب با شما و مطالعات شما دریافت می کنید.

ما همچنین به شما فرصت هایی می دهیم تا مهارت های خود را افزایش داده و تجربه کاری را از طریق طیف وسیعی از فرصت های توسعه اشتغال کسب کنید. اینها شامل جایزه اشتغال Acceler8 ، کارگاه های آموزشی تحت هدایت کارفرما ، برنامه مربیگری اشتغال با مشارکت کارفرمایان و فارغ التحصیلان ، مراکز ارزیابی ساختگی ، نمایشگاه های استخدام و موارد دیگر است.

آمار

با تحقیقات پیشرو در جهان تأثیر بگذارید

تحقیقات ما در سطح جهانی بسیار مورد احترام است و ما در تعدادی از زمینه های تخصصی پیشرو هستیم. تقریباً تمام فعالیت‌های ما به‌عنوان پیشرو در جهان، در سطح بین‌المللی عالی یا استانداردهای بین‌المللی شناخته شده طبقه‌بندی می‌شوند.

ما به‌ویژه در زمینه‌های روان‌شناسی، علوم زیست‌پزشکی و مطالعات تجاری و مدیریت موفق بوده‌ایم – که همگی به‌عنوان تأثیر تحقیقاتی 100% پیشرو یا بین‌المللی در سطح جهانی طبقه‌بندی می‌شوند. کار ما در مهندسی عمومی، زبان و ادبیات انگلیسی، ارتباطات، مطالعات فرهنگی و رسانه ای و هنر و طراحی نیز امتیاز بالایی کسب کرد.

  ویژگی های پردیس

  چگونه از شما حمایت و نظارت خواهیم کرد

  ما از شما می خواهیم که تمام پشتیبانی لازم برای دستیابی به پتانسیل کامل خود را به عنوان یک دانشجوی مدرک تحقیقاتی در NTU داشته باشید. شما از پشتیبانی عالی یک تیم نظارتی اختصاصی با دانش تخصصی در زمینه فعالیت خود برخوردار خواهید بود.

  همچنین به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

  • حمایت دانشجویی
  • مشاوره مالی
  • مشاوره مشاغل
  • پشتیبانی از معلولیت
  • مشاوره
  • خدمات اقامتی

  امکانات ما

  به عنوان یک دانشجوی پژوهشی در NTU به برخی از بهترین تجهیزات تحقیقاتی، امکانات و فضاهای کاری در کشور دسترسی خواهید داشت. از آزمایشگاه‌های سفارشی گرفته تا امکانات آموزشی تخصصی مانند مرکز آموزش صحنه جرم و اتاق محیطی برای ورزشکاران، ما محیط‌های یادگیری را ایجاد کرده‌ایم که تا حد امکان به محیط‌های واقعی کار نزدیک باشد.

  کتابخانه های ما

  سه کتابخانه ما دارای طیف گسترده ای از منابع، چاپی و آنلاین، و همچنین امکانات گسترده فناوری اطلاعات و خدمات مشتری برنده جوایز هستند.

  منابع کتابخانه ما عبارتند از:

  • تقریباً نیم میلیون کتاب چاپی و همچنین ده ها هزار کتاب و مجله الکترونیکی
  • مجموعه های صوتی و تصویری گسترده و آنلاین
  • صدها پایگاه داده
  • دسترسی به یک روف گاردن جدید، که محیطی آرام برای مطالعه و استراحت در پردیس شهر ما ارائه می دهد.

  به عنوان یک دانشجوی پژوهشی، شما از حقوق وام گرفتن و دسترسی به خدمات مشابه استادان برخوردار خواهید بود. شما همچنین واجد شرایط طرح SCONUL خواهید بود که دسترسی قرض گرفته شده به نزدیک به 170 کتابخانه آموزش عالی در بریتانیا را ارائه می دهد.

   پذیرش ها

   در دانشگاه ناتینگهام ترنت، ما در حال ایجاد مبتکران آینده و تأثیرگذاری بر آموزش، صنعت، حرفه ها و جامعه هستیم. ما فرصت‌هایی را برای دکترا، دکترای حرفه‌ای، دکترا توسط آثار منتشر شده، تأسیس‌شده و خلاقانه و یک برنامه پشتیبانی از پژوهشگران ارائه می‌دهیم که پیشرفت حرفه‌ای شما را در اولویت قرار می‌دهد.

   بیایید و بخشی از تحقیقات پیشرو در جهان ما باشید و نگاهی به مدارک تحقیقاتی در NTU بیندازید.

   مکان ها

   • Nottingham

    Shakespeare Street,50, NG1 4FQ, Nottingham

    • Clifton

     Clifton Lane, NG11 8NS, Clifton

     سوالات