Keystone logo
© BIMM University
Notting Hill College

Notting Hill College

Notting Hill College

مقدمه

یکی از پیشگامان فرصت های آموزشی گوناگون

Notting Hill College یک نهاد پویا بریتانیا است که متخصص در آموزش بیشتر و همچنین آموزش حرفه ای است. این کالج در سال 2004 تاسیس شد و از آن زمان تا کنون، در زمینه های گوناگون به طور مداوم گسترش یافته است؛ برنامه درسی و برنامه، مشارکت دانشگاهی و ساخت شبکه. این کار مستحکم ما را یک ارائه دهنده پیشرو ارائه خدمات آموزشی متنوع کرده است.

با توجه به به روز رسانی های دقیق و نوآوری های ما؛ NHC دانشجویان بلند پروازانه را برای پیوستن به برنامه های خود جذب کرده و در جامعه آموزش و یادگیری پیشرفت کرده است. رویکرد کیفیت ما به ما چشم انداز جهانی داده است و NHC را در خط مقدم بازار آموزش حرفه ای قرار داده است.

در طول سال ها، NHC برنامه های آموزشی حرفه ای را توسعه داده اند که به طور مستقیم به بازار کار حرفه ای منجر می شود. این به این معنی است که کالج تنها برنامه هایی را ارائه می دهد که به طور کامل توسط بخش آموزش در انگلستان و خارج از کشور، و همچنین توسط کسب و کار و صنعت پذیرفته شده است.

تمام برنامه های مطالعه در حال حاضر به چارچوب اعتبار اسنادی مرتبط هستند. کالج ارائه می دهد دوره های در:

  • دانشجویان و حرفه ایانی که به دنبال کار یا تحصیل در انگلستان و یا هر کشور انگلیسی زبان دیگری هستند، باید امتحان زبان انگلیسی را امتحان کنند. آموزگاران باهوش ما دوره های آمادگی در انگلستان را به زبان انگلیسی به زبان انگلیسی آموزش می دهند.
  • برای مدارک در بخش کسب و کار، Notting Hill College یک انتخاب جامع از دوره های مدیریت معتبر ATHE ارائه می دهد.
  • برای کسانی که مایل به گسترش مهارت های تدریس و توانایی خود هستند و یا حتی اولین گام های خود را برای تبدیل شدن به یک معلم می گذارند، ما دوره های TEFL و TESOL را برای کمک به شما برای تبدیل شدن به یک معلم پیشنهاد می کنیم.

Notting Hill College انگلستان توسط دفتر اعتباربخشی کالج بین المللی (ASIC) تأیید شده است که یک نهاد مستقل است که خدمات اعتبارسنجی را برای کالج های مستقل، آموزش عالی و عالی تر ارائه می دهد. تأیید اعتبار ASIC به دانش آموزان و والدین کمک می کند انتخاب های آگاهانه تر و همچنین کمک به یک مدرسه، کالج، دانشگاه، ارائه دهنده آموزش و یا ارائه دهنده آموزش از راه دور، نشان می دهد به دانشجویان بین المللی که آنها یک موسسه با کیفیت بالا است.

کسب اعتبارنامه ASIC - که توسط UKBA (آژانس مرزی بریتانیا) تأیید شده و مجاز به عنوان یک سازمان اعتباربخشی برای کالج های بین المللی عمل می کند - با عبور از یک سری چک های کیفیت

موسسه ما در چهار حوزه عمده فعالیت می کند: آموزش معلم، آموزش کسب و کار، بهداشت و درمان

تمام مدارس NHC متعهد به آموزش عالی و آموزش عالی هستند. از طریق تمرین تمرینی حرفه ای و حرفه ای ما به دانش آموزان کمک می کنیم تا به توانایی های بالقوه خود دست یابند. تجربه ما در ارائه دوره های حرفه ای و آکادمیک در طیف وسیعی از موضوعات کمک کرده است تا دانش آموزان به اهداف خود دست یابند و آینده ای موفق داشته باشند.

برای تضمین دسترسی جهانی Notting Hill College ، تعدادی از مناطق منطقه ای را ایجاد کرده ایم

مکان ها

  • Manchester

    Peter House, 9th Floor, Oxford Street, M1 5AN, Manchester

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات