Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Northern Illinois University College of Business

Northern Illinois University College of Business

مقدمه

کالج بازرگانی دانشگاه ایلینوی شمالی از زمان آغاز به کار خود در سال 1961، به شهرت قوی خود در کاهش شکاف بین تفکر و انجام دادن، حتی در مواجهه با تغییرات نمایی، ادامه داده است. همراه با برنامه‌های آکادمیک برجسته و آموزش‌های کلاسی، این کالج با قرار دادن دانش‌آموزان در موقعیت‌های تجاری واقعی، یادگیری معنادار را تشویق می‌کند. این امر در هر ترکیبی از راه‌ها اتفاق می‌افتد، که بسیاری از آنها شامل یادگیری مستقیم در جامعه تجاری گسترده شیکاگو با حمایت مربیگری از اساتید بسیار معتبر کالج است. یا دانشجویان کسب‌وکار NIU ممکن است در تیم‌های دانشجویی تحت هدایت هیئت علمی در پروژه‌های یک ترم که شامل بسیاری از اعضای موفق بیش از 42000 فارغ‌التحصیل تجاری کالج است، کار کنند. در کلاس درس و در دنیای تجارت، کالج کسب و کار NIU به دانش آموزان کمک می کند تا درک کنند که چگونه تحصیلات آنها واقعاً بر دنیای شیوه های تجاری واقعی تأثیر می گذارد ... و مهمتر از آن اینکه چگونه تحصیلات آنها واقعاً بر زندگی آنها تأثیر می گذارد. در نتیجه، دانشجویان کسب و کار NIU آینده خود را متحول می کنند. آنها از کالج فارغ التحصیل می شوند، هم با توانایی فکری و هم با زیرکی برای موفقیت در دنیایی پرمشقت.

اعتباربخشی AACSB

اعتبار بخشی فرآیندی است برای بررسی داوطلبانه و غیردولتی موسسات و برنامه های آموزشی. آژانس های تخصصی برای برنامه های حرفه ای و واحدهای دانشگاهی در رشته های تحصیلی خاص اعتبار اعطا می کنند.

اعتبار بین المللی AACSB نشان دهنده بالاترین استاندارد موفقیت برای مدارس بازرگانی در سراسر جهان است. مؤسساتی که اعتبار کسب می کنند تعهد خود را به کیفیت و بهبود مستمر از طریق بررسی دقیق و جامع همتایان تأیید می کنند. اعتبار AACSB نشانه برتری در آموزش مدیریت است.

کالج بازرگانی در دانشگاه ایلینوی شمالی مفتخر است که از سال 1969 اعتبار مستمری را کسب کرده است. اعضای هیئت علمی و کارکنان ما، تحت رهبری رئیس دنیس شوئن باکلر و دانشیار، پل پرابهاکر، مؤلفه های کلیدی موفقیت مستمر ما هستند.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • DeKalb

    NIU College of Business Barsema Hall, 60115-2897, DeKalb

    سوالات