Keystone logo
Northeastern University London

Northeastern University London

Northeastern University London

مقدمه

چرا در Northeastern University London کنید؟

Northeastern University London یک جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش ارائه می دهد که برنامه های تحصیلی گسترده و دقیقی را ارائه می دهد، که برای تجهیز فارغ التحصیلان با ترکیبی از مهارت ها و دانشی طراحی شده است که به طور فزاینده ای مورد نیاز سازمان ها، کارفرمایان و جامعه است.

به عنوان بخشی از شبکه جهانی پردیس دانشگاه نورث ایسترن، همه دانشجویان به کتابخانه آنلاین وسیع Northeastern دسترسی دارند. دانشجویان مقطع کارشناسی این امکان را دارند که یک ترم را در خارج از کشور با تحصیل در یکی از پردیس های دانشگاه نورث ایسترن ایالات متحده بگذرانند، در حالی که فارغ التحصیلان NU لندن از بورسیه های سخاوتمندانه فارغ التحصیل برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد خود در یکی از پردیس های شمال شرقی آمریکای شمالی بهره مند می شوند.

مدارک لیسانس

دانش‌آموختگان از انعطاف‌پذیری فوق‌العاده‌ای در انتخاب رشته‌ها و دوره‌ها برای ایجاد یک برنامه مطالعاتی سفارشی برای مقطع تحصیلی خود برخوردارند، که متناسب با علایق دانشگاهی و آرزوهای آینده آنها باشد. آنها می توانند انتخاب کنند که بر روی یک رشته دانشگاهی واحد برای مدرک خود تمرکز کنند یا موضوع اصلی مطالعه را با یک یا طیفی از موضوعات مکمل و موضوعات بین رشته ای ترکیب کنند.

موضوعات و Pathways موضوعی عبارتند از:

 • تاریخ هنر (فقط انتخابی)
 • کسب و کار
 • علوم کامپیوتر
 • نویسندگی خلاق (فقط انتخابی)
 • علم اطلاعات
 • اخلاق هوش مصنوعی
 • اقتصاد
 • انگلیسی
 • تاریخ
 • قانون
 • فلسفه
 • سیاست و روابط بین الملل
 • روانشناسی
 • جامعه شناسی (فقط انتخابی)
 • STEM (فقط انتخابی)
 • پایداری (فقط انتخابی)

مدرک کارشناسی ارشد

برنامه‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه دوره‌های پیشرفته‌ای هستند که تلاقی علوم انسانی و علوم را بررسی می‌کنند. تحصیل در دانشگاه نورث ایسترن لندن، هم از نظر شخصی و هم از نظر حرفه ای، یک هدف غنی است و دانشجویان کارشناسی ارشد نقش مهمی در توسعه مداوم جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش دارند.

برنامه های کارشناسی ارشد ما مهارت های پیشرفته در پرسش های انتقادی، جمع آوری اطلاعات، ترکیب و تجزیه و تحلیل، کدگذاری، و ارتباطات شفاهی و کتبی را تقویت می کند.

تدریس فوق العاده

تدریس در Northeastern University London شامل سخنرانی های تعاملی، سمینارها و آموزش های گروهی کوچک است. برخی از دوره های ما از طریق تعداد زیادی از زمان های تدریس برنامه ریزی شده یا ساعت های "تماس" ارائه می شوند، در حالی که برخی دیگر بر روی مطالعه مستقل کوچکتر، شخصی تر، هدایت شده یا پروژه های عملی یا مبتنی بر جامعه تمرکز دارند. اکثر سخنرانی‌ها و سمینارها حدود 20 تا 30 دانشجو دارند، در حالی که آموزش‌ها معمولاً پنج یا کمتر دانشجو دارند و گاهی اوقات ممکن است یک به یک باشد. این رویکرد شخصی به آموزش به همه اجازه می دهد تا مشارکت و پیشرفت کنند

ایستاده ما

از زمان تأسیس دانشگاه، این دانشگاه به دلیل ارائه یک تجربه دانشگاهی بی‌رقیب، شهرت پیدا کرده است، و به طور مداوم از همه دانشگاه‌های گروه راسل برای رضایت کلی دانشجویان در نظرسنجی ملی دانشجویان بریتانیا (2019، 2020، 2021 و 2022) فراتر رفته است.

فارغ التحصیلان ما

NU London یک تجربه یادگیری فشرده و فرصت های بسیار زیادی برای رشد فردی ارائه می دهد. دانشجویانی که برای تحصیل در دانشگاه انتخاب می‌کنند به افرادی مطمئن، گویا، خوش بیان و دارای ظرفیت تفکر انتقادی مستقل و بحث‌های فکری، مهارت‌های تحقیقاتی چشمگیر، طیف وسیعی از علایق و علایق، و درک چگونگی اعمال مطالعات خود در این دانشگاه تبدیل می‌شوند. جهان در کل

این دانشگاه به آموزش مهارت ها و رفتارهای همه کاره، مرتبط با طیف گسترده ای از صنایع اعتقاد دارد. این افراد مهارت‌هایی را ارائه کردند که قابل انتقال به مجموعه‌ای از مشاغل و مشاغل، از جمله هنر، فناوری، امور مالی، حقوق، روزنامه‌نگاری، انتشارات، خدمات ملکی و تبلیغات است.

فارغ التحصیلان در شرکت های معتبری مانند Accenture، BBC، Civil Service، Deutsche Bank، M&C Saatchi، PwC و Slaughter & May کار کرده اند. فارغ التحصیلان تحصیلات بیشتری را در موسسات پیشرو، از جمله دانشگاه های آکسفورد و کمبریج، LSE، UCL، کینگز کالج لندن، دانشگاه شیکاگو، مدرسه جدید نیویورک و دانشگاه نورث ایسترن دنبال کرده اند.

الزامات ویزا

اگر دانشجوی بین‌المللی هستید که برای تحصیل در برنامه‌ای که بیش از ۶ ماه است به Northeastern University London می‌آیید، باید قبل از آمدن به بریتانیا برای ویزای دانشجویی درخواست دهید. این ویزا جایگزین ویزای Tier 4 شده است.

تحت ویزای دانشجویی، دانشجویان مجاز به ثبت نام و مطالعه برنامه خود با Northeastern University London هستند. دانشجویان می توانند حداکثر 20 ساعت در هفته در طول ترم و تمام وقت در تعطیلات ترم یا تعطیلات کار کنند.

شما باید قبل از ورود به انگلستان برای این ویزا اقدام کنید، امکان تغییر از ویزای بازدیدکننده به ویزای دانشجویی وجود ندارد.

اتباع اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا که دارای وضعیت پیش از مستقر یا مستقر یا ویزای دیگر انگلستان که به آنها اجازه تحصیل می دهد، ندارند، باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند.

اگر شما یک دانشجوی بین المللی هستید که ویزای انگلستان دیگری دارید که به شما امکان می دهد در طول مدت برنامه خود در انگلستان تحصیل کنید، ممکن است نیازی به درخواست ویزای دانشجویی نداشته باشید. لطفاً با تیم سازگاری ویزا تماس بگیرید تا در مورد شرایط مهاجرت خود بیشتر صحبت کنید.

مجوز کار پس از تحصیل

مسیر فارغ التحصیلی برای دانشجویان بین المللی که در زمان درخواست ویزای دانشجویی معتبر دارند و مدرک انگلستان را در مقطع کارشناسی یا بالاتر در یک ارائه دهنده آموزش عالی با سابقه انطباق با موفقیت به پایان رسانده اند، در دسترس است.

متقاضیان موفق در این مسیر، در صورتی که دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد را با موفقیت به پایان برسانند، می توانند در هر سطح مهارتی حداکثر برای مدت دو سال در انگلستان بمانند و کار کنند یا به دنبال کار بگردند. فارغ التحصیلان دکترا می توانند به مدت سه سال بمانند.

هر دانشجوی واجد شرایطی که پس از 01 ژوئیه 2021 فارغ التحصیل شده باشد، می تواند برای این مسیر اقدام کند. این شامل دانشجویانی می شود که قبلاً دوره های خود را شروع کرده اند.

مسیر فارغ التحصیلی نیاز به درخواست ویزای جدید دارد که فقط از داخل بریتانیا امکان پذیر خواهد بود.

این شامل پرداخت هزینه ویزا 715 پوند و هزینه اضافی بهداشت مهاجرت با نرخ کامل 624 پوند در سال خواهد بود.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • London

  Saint Katharine's Way,58, E1W 1LP, London

سوالات