Keystone logo
Northeastern University —Toronto

Northeastern University —Toronto

Northeastern University —Toronto

مقدمه

شمال شرقی در سال 1898 تأسیس ، یک دانشگاه تحقیقاتی برتر 50 جهانی و رهبر شناخته شده در یادگیری تجربی است ، که در بزرگترین و ابتکاری ترین برنامه آموزش تعاونی جهان لنگر انداخته شده است. ما مطالعات کلاس را با فرصت هایی برای کار حرفه ای ، تحقیق ، خدمات و یادگیری جهانی در 128 کشور جهان ادغام می کنیم.

Northeastern با ایده جدیدی شروع کرد: اینکه آموزش عالی با ادغام دروس دانشجویان با فرصت هایی برای تجربه در زمینه تحصیلی آنها غنی می شود. اینکه یک دانشگاه می تواند به بهترین نحو به دانشجویان خود خدمت کند و با تعامل مستقیم با جامعه خود از طریق مشارکت با کارفرمایان، نوآوری را رهبری کند. همانطور که دانشگاه در طول دهه ها رشد کرده است، وسعت جامعه ما و سطح تعامل ما نیز افزایش یافته است. امروزه، Co-op هسته اصلی بزرگترین برنامه یادگیری تجربی در جهان است که به بیش از 3300 کارفرما در 128 کشور گسترش می یابد. رهبری Northeastern در یادگیری تجربی پایه و اساس رهبری آن در توسعه مشارکت های آموزشی و پژوهشی جهانی در سراسر جهان است - و پردیس های فارغ التحصیل در سیاتل و شارلوت، کارولینای شمالی، و مرکز در دره سیلیکون آخرین تجلی این رهبری هستند. درست مانند سال 1898، نورث ایسترن با جوامعی درگیر مشارکت هایی است که به پیشرفت آموزش و رشد اقتصادی اختصاص یافته است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Toronto

    Northeastern University Canada, First Canadian Place 100 King Street West, Suite 4620, Box 400, , Toronto

سوالات