Keystone logo
North Greenville University

North Greenville University

North Greenville University

مقدمه

North Greenville University (NGU) یک موسسه خصوصی هنرهای لیبرال وابسته به کنوانسیون باپتیست کارولینای جنوبی است و به عنوان یکی از برجسته ترین دانشگاههای محافظه کار مسیحی در جنوب شرقی و حتی کشور شناخته شده است.

در قلب North Greenville University یک جامعه مسیحی -مرکز ، اعضای هیئت علمی و کارکنان دلسوز متعهد هستند که به هر دانشجو یک تجربه آموزشی با کیفیت و فرصت های عملی برای رشد و خدمات معنوی در دانشگاه در جامعه محلی و اطراف آن ارائه دهند. جهان

NGU دارای بیش از 50 گزینه در مقطع کارشناسی ، کارشناسی آنلاین و کارشناسی ارشد است و دانشجویان می توانند دوره های تحصیلی خود را در دانشگاه ها یا کاملا آنلاین بگذرانند.

North Greenville University برای پرورش جلال خداوند با پرورش فارغ التحصیلانی مجهز است که به عنوان رهبر تحول گرا برای کلیسا و جامعه خدمت کنند.

North Greenville University یک موسسه هنرهای لیبرال مشترک آموزشی است که در یک فضای مسیحی فرصت های آموزش عالی را فراهم می کند. این دانشگاه تلاش می کند تا دانشجویان را از طریق آموزش یکپارچه نظم دانشگاهی ، سبک زندگی مسیحی و یک تجربه فرهنگی غنی در حالی که دانشجویان بهترین فرصت ها را برای رشد معنوی ، آموزش آکادمیک و خدمات مسیحی ، به افراد ارائه می دهد ، برای پیشرفت بهتر آماده کند ، به اعضای جامعه کمک کند. مسیح باید مرکز دانشگاه برای آموزش مسیحی و شخصیت سازی مسیحی باشد. North Greenville University در یک محیط کتاب مقدس ، مسیح محور ، آموزش با کیفیت ارائه می دهد.

مکان ها

  • Tigerville

    North Tigerville Road,7801, 29688, Tigerville

    سوالات