Keystone logo
North China Electric Power University (NCEPU)

North China Electric Power University (NCEPU)

North China Electric Power University (NCEPU)

مقدمه

North China Electric Power University (NCEPU) یک دانشگاه کلیدی ملی "پروژه 211" و "پروژه 985" است که مستقیماً تحت رهبری وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کند. دفتر مرکزی آن در پکن و یک پردیس در باودینگ واقع شده است. این دو پردیس مدیریت یکپارچه را انجام می دهند. NCEPU اکنون حدود 3،000 عضو هیئت علمی و بیش از 20،000 دانشجوی کارشناسی تمام وقت و نزدیک به 10،000 دانشجو در مقطع تحصیلات تکمیلی دارد. مساحت آن بیش از 1600 هکتار با فضای بیش از 1 میلیون متر مربع است.

NCEPU در سال 1958 در پکن تاسیس شد ، که قبلا به عنوان کالج برق پکن شناخته می شد ، و وابسته به بخش برق ملی بود. در سال 2003 ، برای مدیریت به وزارت آموزش و پرورش منتقل شد و به طور مشترک توسط وزارت آموزش و پرورش و شورای دانشگاه اداره شد. این شورا توسط شرکت شبکه ایالتی چین و شش شرکت مهم ملی برق تأسیس شد. اکنون اعضای آن از جمله شورای برق چین به 9 عضو رسیده اند.

NCEPU دارای 11 مدرسه است ، از جمله دانشکده مهندسی برق و الکترونیک ، دانشکده انرژی و مهندسی مکانیک انرژی ، دانشکده کنترل و مهندسی کامپیوتر ، دانشکده اقتصاد و مدیریت ، دانشکده علوم و مهندسی محیط زیست ، دانشکده انرژی های تجدید پذیر ، دانشکده هسته ای علوم و مهندسی ، دانشکده ریاضیات و فیزیک ، دانشکده علوم انسانی و اجتماعی ، دانشکده زبان های خارجی و دانشکده مارکسیسم ، کاملاً 59 رشته کارشناسی. این دانشگاه دارای یک رشته اصلی در ساخت ملی "کلاس های جهانی دوگانه" (علوم و مهندسی انرژی و نیرو) ، دو رشته اصلی ملی (سیستم قدرت و اتوماسیون و مهندسی برق حرارتی) ، 25 رشته اصلی استان است. در دور چهارم ارزیابی رشته ، مهندسی برق و مهندسی نیرو و ترموفیزیک مهندسی به ترتیب در پرونده های A و A- رتبه بندی شدند. دو رشته مهندسی و محیط زیست / بوم شناسی وارد 1٪ برتر ESI در سراسر جهان شده اند. این دانشگاه دارای پنج مرکز برای تحصیلات دکترا ، 7 رشته سطح اول مجاز به ارائه Ph.D. درجه و 23 رشته سطح اول مجاز به ارائه مدرک کارشناسی ارشد هستند. علاوه بر این ، این دانشگاه دارای نه مقوله مجوز کارشناسی ارشد از جمله کارشناسی ارشد مهندسی ، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ، کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. همه اینها یک سیستم کامل برای آموزش کارشناسی ، کارشناسی ارشد و پزشکان تشکیل دادند.

مکان ها

  • Changping District

    Changping District, چین

    سوالات