Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
North Carolina State University College of Management

North Carolina State University College of Management

North Carolina State University College of Management

مقدمه

دانشگاه NC دولتی از مدیریت. واقع در سالن در محوطه دانشگاه نلسون اصلی NC امور خارجه در رالی، NC، کالج ارائه می دهد فارغ التحصیل و مدرک کارشناسی در حسابداری، مدیریت کسب و کار و اقتصاد است. حسابداری، مدیریت کسب و کار، اقتصاد و مدیریت، نوآوری و کارآفرینی: دانشکده ما این است که در چهار گروه های دانشگاهی سازمان یافته است. حسابداری و مدیریت کسب و کار برنامه های این دانشکده هم توسط AACSB بین المللی معتبر. بیانیه ماموریت کالج دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی از مدیریت آموزش رهبران آینده از طریق ادغام فعال دانشگاه از آموزش، پژوهش و تعامل. این کالج یک محیط نوآورانه و فکری با تمرکز بر رهبری و مدیریت در یک، بازار غنی از فن آوری جهانی ایجاد می کند. چشم انداز دانشکده مدیریت در دانشگاه ایالتی NC خواهد شد توسط برنامه های بسیار مورد توجه و تخصص مشهور مشخص شده است. ما به یک رهبر در مدیریت آموزش و پرورش از طریق مشارکت کسب و کار قوی، با تمرکز بر فن آوری و نوآوری، ترویج برنامه های کارآفرینی و توسعه طرح ها و پیمان های بین المللی. ارزش ما ارزش:

تأثیر پژوهش ما است. موفقیت دانش آموزان ما. برتری از آموزش ما. تنوع فرهنگ ها، ایده ها، و بینش. توسعه آگاهی اخلاقی دانشجویان. سهم ما را به توسعه اقتصادی محلی و جهانی است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Raleigh

    North Carolina State University College of Management Campus Box 8614,

    سوالات