Keystone logo
NIT Northern Institute of Technology Management

NIT Northern Institute of Technology Management

NIT Northern Institute of Technology Management

مقدمه

مدیریت فناوری مطالعه - آینده را شکل دهید!

در یک دنیای کاری چابک و دیجیتالی ، متخصصانی که در برخورد با چالش های تغییر دیجیتال شایسته و انعطاف پذیر هستند ، تقاضا می کنند. در Northern Institute of Technology Management NIT Northern Institute of Technology Management ، دانشجویان با استعداد و با استعداد از سراسر جهان محیط یادگیری ایده آل را پیدا می کنند که در آن می توانند روش ها را بیاموزند ، ایده های ابتکاری را تحقق بخشند و شخصیت خود را پرورش دهند . جامعه بین المللی دانشجویان و مدرسین ما یک فضای بین فرهنگی ایجاد می کند که در آن یادگیری فردی از طریق آزادی و پشتیبانی از یادگیری فشرده امکان پذیر است.

NIT in Hamburg, Germany!" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/10/105952_NIT-northern-institute-of-technology-management-hamburg-6-design-thinking-Raum-hamburg.jpg" alt="Ideal learning conditions at the NIT in Hamburg, Germany!" />

حقایق و ارقام در مورد NIT
اولین مدرسه تجاری خصوصی در شمال آلمان

تاسیس: در سال 1998 توسط اساتید دانشگاه فناوری هامبورگ (TUHH) به عنوان یک gGmbH - با حمایت مالی بنیاد Körber و شرکت ها
مکان: ساختمان NIT – Gebäude F، Kasernenstr. 12 - در پردیس TUHH در هامبورگ-هاربورگ است
مدیریت: پروفسور Dr.-Ing. اتو فون استورف (رئیس جمهور)، دکتر کلمنس کلیمینگر (مدیر عامل)


دانش آموزان
بیش از 650 فارغ التحصیل در سراسر جهان که با مدرک کارشناسی ارشد در NIT /TUHH فارغ التحصیل شده اند.
حدود 30 دانشجو در سال یک برنامه مطالعاتی را در NIT می گذرانند، از جمله حدود 30 درصد دانشجویان دختر
دو سوم دانشجویان از کشورهای دیگر، عمدتاً خارج از کشور هستند

معلمان
50 (30 نفر در حال حاضر فعال) استاد از دانشگاه های مشهور و مدارس بازرگانی در سراسر جهان ، مانند دانشگاه کرانفیلد ، انگلستان ، IE مادرید ، اسپانیا ، دانشگاه ایالتی پورتلند و کالج بابسون
40 (20 فعال فعلی) معلم با سابقه عملی
10 دستیار تحقیق از TUHH

ارزش های ما

ما در NIT خود را متعهد به توسعه پایدار و تعامل قدرشناسانه و محترمانه در جهان می دانیم و این هدف را در برنامه درسی خود پیاده کرده ایم.
هدف ما این است که شخصیت های بصیر را قادر به استفاده از فن آوری های جدید برای بشریت و محیط زیست کنیم. ما فضاهای ایده آل یادگیری را برای دانش آموزان و شرکت کنندگان آموزش بیشتر ایجاد می کنیم. ما انگیزه هایی برای نوآوری و تغییرات دیجیتالی فراهم می کنیم.

ما علاوه بر آموزش مهارتهای شغلی و شخصی ، هدف خود را بر روی یک جامعه منحصر به فرد قرار می دهیم که در آن از افراد با منشأ و رشته های مختلف شبکه می کنیم.
برای تقویت این جامعه ما یک شبکه بین المللی از فارغ التحصیلان ، معلمان و شرکا را حفظ می کنیم . ما همچنین برای تقویت پروژه های دانشجویی ، انجمن تقویت کننده باشگاه خود را راه اندازی کرده ایم.

تحصیلات کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری: کارشناسی ارشد، MBA یا مدرک کارشناسی ارشد: MBA و MSc

در Northern Institute of Technology Management NIT Northern Institute of Technology Management می توانید مدیریت فناوری را به صورت جداگانه مطالعه کنید. بسته به اهداف شخصی خود ، می توانید تحصیلات خود را در دانشگاه NIT با مدرک کارشناسی ارشد ، یک مدرک دو برابر با کارشناسی ارشد مهندسی یا علوم طبیعی در دانشگاه فنی هامبورگ (TUHH) یا یک گواهینامه ، به عنوان مثال با مدرک مدیر نوآوری.

مسیرهای یادگیری فردی متناسب با زندگی شما

ماژول های برنامه ما هر یک به عنوان یک مسیر یادگیری دیجیتال منفرد متشکل از مراحل کلاس و گروه و همچنین یادگیری آنلاین طراحی شده اند. دوره های کلاس تقریباً منحصراً در ساعات کم مصرف - جمعه شب ها و آخر هفته ها - برگزار می شود. بنابراین ، برنامه کارشناسی ارشد می تواند با توجه به وضعیت زندگی شما سازماندهی شود و می تواند به صورت نیمه وقت ، در کنار دکترا یا به عنوان مثال ، با زندگی خانوادگی هماهنگ شود.

20 سال تجربه در مدیریت فناوری

به مدت 20 سال ، NIT دانشجویان و سخنرانان برجسته ای را از سراسر جهان جذب کرده است. آنها از جو بین المللی و بین فرهنگی بهره مند می شوند که در آن ایده ها به طور آشکار مورد بحث قرار می گیرند و پروژه های نوآورانه عملی می شوند.
مطالعات مدیریتی در NIT همیشه جهت گیری عملی قوی را ارائه می دهد که با مبادله مداوم با شرکای تجاری و علمی ارتقا می یابد.

آمار

  • دانش آموزان بین المللی:

    75%

  • 0
  • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

    3 به 1

الزامات ویزا

بدون نیاز به ویزا - ویزای دانشجویی برای دانشجویانی که در NIT پذیرفته می شوند در دسترس است.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • Hamburg

    Kasernenstrasse 12, , 21073 , Hamburg

سوالات