Keystone logo
Nippon Veterinary And Life Science University

Nippon Veterinary And Life Science University

Nippon Veterinary And Life Science University

مقدمه

پرورش منابع انسانی که عشق به بشریت و حیوانات در علوم زندگی دارند

در اول اکتبر ، در اولین سال دوران ریوا ، من به عنوان دهمین رئیس Nippon Veterinary And Life Science University منصوب شدم. اگرچه دانشگاه ها هنوز هم با چالش های مختلفی روبرو هستند ، Nippon Veterinary And Life Science University متعهد به تعریف بیشتر نقش اجتماعی خود با استفاده از نقاط قوت و ویژگی های هر یک از رشته های تخصصی است.

در این زمینه ، فلسفه آموزشی دانشگاه ما تولید دامپزشکان ، متخصصان و محققان با کیفیت بالا است که در همه بخش های ما از جمله دانشکده علوم دامپزشکی ، دانشکده علوم کاربردی زندگی ، و دانشکده تحصیلات تکمیلی دامپزشکی و علوم زندگی. علاوه بر این ، دانشگاه ما به عنوان یک پیشگام در علوم زندگی ، علوم زیست محیطی و علوم غذایی در دوران Reiwa ، همچنین قصد دارد دانش و مهارت جامعی را در فارغ التحصیلان پرورش دهد ، که به عنوان محققان ، مربیان و متخصصان به جامعه کمک می کنند.

از سال 2000 ، ما اصلاحات ابتکاری و توسعه محیط آموزشی را اجرا کرده ایم. ما نام دانشگاه را تغییر داده ایم ، گروه های تحصیلات دوره کارشناسی را مرتب کرده و ساختمان های جدید احداث کرده ایم. ما برنامه ای میان مدت و بلندمدت تدوین کرده ایم که به عنوان نقشه ای برای آینده عمل می کند. این دانشگاه در حالی که به دستیابی به موفقیت های بیشتر ادامه می دهد ، همچنین در حال پرورش منابع انسانی است که عشق به انسانیت و حیوانات دارند.

Nippon Veterinary And Life Science University با بهره گیری از مقیاس کوچک خود ، از طریق تعاملات روزمره و رو در رو با دانشجویان از رشد علمی و انسانی حمایت می کند. علاوه بر این ، دانشگاه ما با هدف ارائه تجربیات خارج از دانشگاهیان برای پرورش پرسنل انسانی در علوم زندگی است که از دانشگاه به عنوان دانشجویان مستقل فارغ التحصیل می شوند که بسیار توانمند هستند و می توانند به جامعه کمک کنند.

در آینده ، من امیدوارم که دانشجویان انگیزه داشته باشند مسئولیت ها و نقش های مربوطه را در علوم زندگی ، علوم محیطی و علوم غذایی به عهده بگیرند. من امیدوارم که دانش آموزان ، جامعه محلی و جامعه بتوانند در یک محیط یادگیری کوچک اما سرگرم کننده در Musashi-Sakai با هم یاد بگیرند.

مکان ها

  • Musashino

    Musashino, ژاپن

    سوالات