Keystone logo
Nipissing University

Nipissing University

Nipissing University

مقدمه

دربارهی ما

مطمئنا، ما می توانیم شما را در مورد محیط زیبا و بگویید که چگونه دانش آموزان ما به ما امتیاز # 1 در نظر سنجی رضایت چند دانش آموز، و یا چگونه خوابگاه ما هستند که امتیاز یکی از بهترین در کانادا است، اما بهترین راه برای تجربه Nipissing است با مراجعه به ما.

تاریخ ما

در حالی که ریشه های دانشگاه Nipissing گسترش به 1900 با مدرسه عادی شمالی خلیج، دانشگاه کالج Nipissing در سال 1967 به عنوان وابسته از Laurentian دانشگاه تشکیل شد. دانشگاه Nipissing منشور خود به عنوان یک دانشگاه مستقل در سال 1992 دریافت کرد. امروز، Nipissing مفتخر است که یک دانشگاه در درجه اول در مقطع کارشناسی با شهرت برای برتری در آموزش معلمان، هنر، علم و برنامه های حرفه ای است. دانش آموزان خود را در یک محیط دانشگاهی با کیفیت بالا است که دانش آموز متمرکز و بر اساس شیوه های شخصی آموزش، روش های نوآورانه برای یادگیری، و یک فرهنگ پژوهش در حال رشد را پیدا Nipissing است به ایفای نقش مثبت در زندگی آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در تمام جوامعی که متعهد است.

تحصیلات تکمیلی

ماموریت دانشکده تحصیلات تکمیلی این است که تعریف و حمایت از تعالی در آموزش و پرورش کارشناسی ارشد در دانشگاه Nipissing. برای رسیدن به این هدف، نقش اصلی و توابع از دانشکده تحصیلات تکمیلی به بیان یک چشم انداز عالی برای جامعه فارغ التحصیل، به ارائه دیدگاه بین دانشگاه در آموزش و پرورش فارغ التحصیل، به منظور افزایش جامعه روشنفکری و پژوهش محققان در میان فارغ التحصیل دانشجویان و استادان فارغ التحصیل و به عنوان یک مدافع برای دانش آموزان آموزش و پرورش فارغ التحصیل و کارشناسی ارشد در نهاد خدمت می کنند.

کارشناسی ارشد هنر در استاد تاریخ استاد آموزش و پرورش علوم محیط زیست / مطالعات کارشناسی ارشد استاد حرکت شناسی علوم ریاضی دکترای تخصصی آموزش با تمرکز بر توسعه پایدار آموزشی

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Toronto

    100 College Dr., Box 5002 North Bay, P1B 8L7 , Toronto

سوالات