Keystone logo
Niigata College Of Nursing

Niigata College Of Nursing

Niigata College Of Nursing

مقدمه

Niigata College Of Nursing نیگاتا از زمان افتتاح ما در سال 2002 با ماموریت آموزشی و پژوهشی "مطالعه پرستاری ریشه در فرهنگ جامعه محلی" ، حرفه پرستاران ، پرستاران بهداشت عمومی و ماماها را در استان نیگاتا و سراسر ژاپن آغاز کرده است. با روحیه بنیادی "ایجاد سبک زندگی راحت و با کیفیت بالا".

شفقت یک عامل اصلی در پرستاری است و پرورش قلبی غنی که می تواند در شادی ها و ناراحتی های مردم سهیم باشد و اهمیت زندگی را در رأس اهداف آموزشی ما قرار دهد. از سال اول تحصیل ، ما سیستم یادگیری گروهی کوچک را در بر می گیریم و از کسب مهارت های یادگیری خودگردان پشتیبانی می کنیم و از همان ابتدا در مطالعات خود ، مطالعات عملی میدانی در جایی انجام می شود که دانش آموزان با اعضای جامعه در تعامل هستند. پس از ورود به تخصص های پرستاری ، دانش و مهارت های خاص مورد نیاز برای حرفه پرستاری به دانشجویان آموزش داده می شود و از طریق آموزش بالینی ، دانش آموزان به توسعه مهارت های پرستاری عملی خود ادامه می دهند. در سال آخر تحصیل ، دانش آموزان سال چهارم پایان نامه ای را با بررسی موضوعی با دنبال کردن یک فرآیند تحقیق تکمیل می کنند.

از نقاط قوت دانشکده پرستاری ما این است که می توانیم از طریق نزدیکی کارکنان هیئت علمی و دانشجویان به آموزش دقیق بپردازیم و دانشجویان با هدف مشترک پرستاری از یکدیگر یاد بگیرند.

علاوه بر این ، ما آموزش هایی را گسترش می دهیم که افق دانش آموزان ما را در سطح داخلی و جهانی گسترش می دهد ، از جمله مبادله با دانشگاه آموزشی Joetsu ، در شهر Joetsu ، و از طریق برنامه های آموزشی خارج از کشور با دانشگاه ها و موسسات پزشکی شریک در ویتنام و نیوزلند. در سال 2018 ، دانشگاه ما یک دوره دکتری ایجاد کرد که متعاقب برنامه کارشناسی ارشد مدرسه تحصیلات تکمیلی است. در حال حاضر ، در ژاپن ، انتظارات رو به افزایش برای متخصصان پرستاری برای تحصیل پرستاری در دانشگاه یا در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد. ما امیدواریم که بتوانیم توانایی ادامه تحصیل در رشته پرستاری را تقویت کنیم ، زیرا کالج ما نقطه شروع یادگیری مادام العمر است که صنعت پرستاری اکنون آن را می طلبد.

مکان ها

  • Joetsu

    Joetsu, ژاپن

    برنامه ها

    سوالات