Keystone logo
Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

مقدمه

یک مدل جدید از آموزش های بین المللی در ویتنام - به موسسه NTT آموزش بین المللی، و یا در NIIE کوتاه خوش آمدید. در NIIE، ما به دنبال به دانش آموزان با آموزش و پرورش در سطح جهانی است که آنها را با مهارت، دانش و ویژگی های شخصی برای یک شغل آینده بسیار موفق تجهیز خواهد شد. دانش آموزان در NIIE خواهد شد مطالعه برنامه هایی که دانش آموزان در انگلستان، استرالیا و سنگاپور خواهد شد و آنها را زیر دیپلم و یا مدرک کارشناسی با ارزش است که خواهد شد در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده به دست آورید. علاوه بر این، دانش آموزان روان تبدیل خواهد شد به زبان انگلیسی، زبان مهم برای کسب و کار و ارتباطات، که درب به بهترین شغل در ویتنام و در سطح جهانی باز خواهد شد. NIIE همه چیز را از آن می توانید برای اطمینان از دانش آموزان یادگیری، توسعه و موفقیت در مطالعات خود را انجام دهد. ما یک ساختمان جدید موسسه در 298A نگوین تات Thanh به خیابان مجهز با امکانات مدرن، یک کتابخانه جدید و طیف وسیعی از کلاس های درس و دیگر منابع برای کمک به دانش آموزان در مطالعات خود. یک خوابگاه جدید است که ساخته شده بیش از حد، که به سبک غربی امکانات رفاهی برای دانشجویان در برنامه های بین المللی ارائه دهد. کارکنان آموزش ما اختصاص داده شده و واجد شرایط هستند، و تا به تاریخ و روش های تدریس دانش آموز محور، و همچنین از آخرین فن آوری استفاده کنید، برای الهام بخشیدن به دانش آموزان برای یادگیری و پیشرفت در مطالعات خود را. همه خوش آمدید به درخواست NIIE هستند - یک موسسه نمونه است که راه در گرد هم آوردن بهترین جنبه های آموزش بین المللی در شهر هوشی مین منجر.

چشم انداز برای تبدیل شدن به یکی از موسسات آموزشی بین المللی برتر در ویتنام ارائه طیف وسیعی از برنامه های آموزشی با کیفیت است که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و که فارغ التحصیلان با مهارت ها و صلاحیت مورد نیاز ویتنام برای رشد آینده و توسعه آن فراهم می کند.

ماموریت به منظور توسعه یک موسسه آموزشی فراهم می کند که برنامه های با کیفیت بالا آموزش های بین المللی برای ویتنامی و دانش آموزان در خارج از کشور برای پاسخگویی به نیازهای از فارغ التحصیلان و ملت در قرن 21st

مکان ها

 • Ho Chi Minh City

  Nguyen Tat Thanh University 298A Nguyen Tat Thanh st., Distict 4, Ho chi Minh City, Vietnam, , Ho Chi Minh City

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات