Keystone logo
Niels Brock Copenhagen Business College

Niels Brock Copenhagen Business College

Niels Brock Copenhagen Business College

مقدمه

دانشکده کسب و کار کپنهاگ، که بخشی از نیلز بروک است، آشنا شوید. تاریخ نیلز بروک بیش از 130 سال است. در مورد داستان، ارزش ها، سازمان ها و تحصیلات ارائه شده توسط بزرگترین موسسه آموزشی در دانمارک اطلاعات بیشتری کسب کنید.

115397_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_204.jpg

درباره کالج تجاری کپنهاگ

برای کوتاه شدن داستان کوتاه ...

نیلز بروک در سالهای متمادی به سر می برد، اما این ما را متوقف نمی کند تا بهبود و ارتقاء مدرسه کسب و کار را ادامه دهد. ما به سادگی اجازه می دهیم که راه اندازی و اجرا شود. در عوض، ما در تلاش برای ادامه دادن به پیشرفت و استفاده از آخرین دانش و فن آوری در روش های آموزشی ما هستیم. ترکیبی از سنت هایی که طی دهه ها با روش های جدید ساخته شده است، موجب آموزش جامع و معاصر می شود که دانشجویان را برای گام بعدی در حرفه خود آماده می کند و توانایی های مناسب برای دنیای شرکت ها را فراهم می کند.

ارزشهای اصلی

در Niels Brock، هدف ما ایجاد محیطی برای رشد فکری و علمی است. تنوع و انعطاف پذیری کلید برای اطمینان از ارائه آموزش کسب و کار از بالاترین درجه است. نیلز بروک متعهد به تنوع در تمام ابعاد آن است، از جمله نمایندگی گوناگون در دانشگاه، جامعه متفاوتی از دیدگاه ها و زمینه ها، و پذیرش هویت های پیچیده در همه افراد وابسته به دانشگاه است. نیلز بروک معتقد است که این نهاد در نتیجه جمعیت متفاوتی از دانش آموزان، اعضای هیات علمی، کارکنان و اعضای هیئت مدیره قوی تر خواهد شد. نیلز بروک ارزش همه افرادی است که به دنبال مشارکت و بهبود در جامعه تحصیلات عالی ما هستند بدون توجه به منشاء ملی، جنسیت، سن، طبقه اجتماعی-اقتصادی، قومیت، باور مذهبی، گرایش جنسی و معلولیت.

ماموریت و چشم انداز

نیلز بروک تلاش می کند تا فرصت های آموزشی مناسب را فراهم کند، که دنیای کسب و کار دانمارک را با قابلیت های رقابتی ضروری فراهم می کند.

مأموریت

در Niels Brock، ما خود را متعهد به بلند پروازی و پایدار در هنگام توسعه و ارائه فرصت های آموزشی مناسب، که:

  • دنیای کسب و کار دانمارک را با صلاحیت های مناسب ارائه دهید
  • بهینه سازی فرصت ها برای دانش آموزان فردی.

این کمک نیلز بروک به قدرت رقابتی دانمارک است.

115401_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_146.jpg

چشم انداز

جاه طلبی Niels Brock به عنوان کالج بین المللی و نوآورانه کسب و کار در دانمارک است - برای کارکنان ما که برای فرایند یادگیری دانشجویان بهینه سازی و تسهیل می شود، شناخته شده است.

وضعیت حقوقی و اعتباربخشی

Niels Brock Copenhagen Business College یک کالج حرفه ای دانمارکی است که به طور رسمی تایید شده است و برنامه های آموزش عالی و برنامه های آموزشی حرفه ای را که توسط دولت به موجب قانون تثبیت در آموزش و پرورش و آموزش و پرورش وجود دارد، ارائه می کند. 1269 از 29 نوامبر 2017.

Niels Brock به عنوان یک مدرسه بین المللی ارائه می دهد که برنامه های پست مدرن بر اساس

  • توافقنامه حق رای دادن با دانشگاه De Montfort، لستر، انگلستان
  • توافقنامه Franchise با دانشگاه میدلسکس، لندن، انگلستان
  • اعتبار بخشی از شورای اعتباربخشی کالج ها و مدارس مستقل آمریکا (ACICS)

برنامه کارشناسی آمریکایی؛ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، قابل مقایسه با یک مدرک کارشناسی دانمارکی در مدیریت بازرگانی است. در نتیجه، فارغ التحصیلان کارشناسی در مدیریت بازرگانی واجد شرایط درخواست برنامه های تحصیلات تکمیلی در موسسات دانمارکی می باشند. اینجا را بخوانید:

لطفا توجه داشته باشید که استفاده از اعتبارات دریافت شده در برنامه BSc Niels Brock (معتبر ACICS) برای پذیرش در موسسه دیگری تصمیم گیری است که به طور انحصاری توسط دانشگاه یا کالج اعمال می شود. نیلز بروک هیچ نماینده ای در رابطه با انتقال قابلیت اعتبارات دریافت شده در برنامه کارشناسی ندارد.

Niels Brock - College of Business College کپنهاگ هر ساله تعدادی ارزیابی و اسناد اعتباربخشی را ارائه می دهد. ما آرزو می کنیم که اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بهترین آموزش و آموزش ممکن را دریافت می کنند. درباره اعتبارنامه های ما بیشتر بخوانید.

عضو ACIC ACICS

Niels Brock Copenhagen Business College توسط شورای اعتباربخشی کالج ها و مدارس مستقل تألیف شده است تا مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد مديريت کسب و کار آمریکا را به خود اختصاص دهند. شورای اعتباربخشی کالج ها و مدارس مستقل (ACICS) به عنوان یک موسسه اعتباربخشی ملی (آمریکایی) توسط شورای عالی اعتباربخشی تحصیلی آمریکا و وزارت آموزش و پرورش آمریکا فهرست شده است. در اینجا شما می توانید ارزیابی های ما، کاتالوگ و CAR را برای برنامه های معتبر ACICS پیدا کنید.

* اداره آموزش و پرورش تشخیص ACICS خود را از دسامبر 2016 تا آوریل 2018 متوقف کرد.

115400_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

دانشکده

کالج تجاری کپنهاگ واقع در قلب کپنهاگ، چند قدم از ایستگاه اصلی نورترپورت، خیابان اصلی خرید و بندر معروف "Nyhavn" واقع شده است. ساختمان هیات علمی در یک ساختمان دانشگاهی کلاسیک به تازگی بازسازی شده است.

علاوه بر رهبری در حوزه های علمی خود، بسیاری از اعضای هیئت علمی ما نیز دارای تجربه کسب و کار به عنوان تحلیلگران، مدیران، مشاوران، کارآفرینان، سرمایه گذاران، مشاوران، اعضای هیئت مدیره، نویسندگان و مدیران است.

اتاق های ملاقات

اگر میخواهید یک اتاق جلسه برای کار گروهی را رزرو کنید، با دفتر پیشخوان تماس بگیرید.

کتابخانه و مرکز آموزش باز

کتابخانه و مرکز آموزش باز برای دانشجویان بین المللی در Bispetorvet، 1-3 در طبقه پایین ساختمان قرار دارد.

این کتابخانه متشکل از مواد مورد استفاده در دوره های تحصیل شده در کالج تجاری کپنهاگ یا مرتبط با آن است. این مجموعه شامل کتاب های درسی، روزنامه، ادبیات علمی، نشریات و پایگاه های داده است. همه دانش آموزان، کارکنان و اعضای هیئت علمی می توانند از کتابخانه استفاده کنند.

این کتابخانه دارای رایانه ها و دسترسی به اینترنت و همچنین مکان هایی برای تحصیل و کار در گروه است.

امکانات اینترنت و چاپ کپی

اتصال اینترنت بی سیم در دانشکده ارائه می شود تا دانش آموزان بتوانند از لپ تاپ ها و گوشی های هوشمند خود به وب دسترسی داشته باشند.

فتوکپی و چاپگر در زیرزمین واقع شده اند که به دانشجویان اجازه می دهد تا اسناد چاپ، کپی و اسکن کنند.

115399_NielsBrock_SunnyCopenhagen096.jpg

مکان ها

  • Copenhagen

    Bispetorvet 1-3, 1167, Copenhagen

سوالات