Keystone logo
Nanhua University

Nanhua University

Nanhua University

مقدمه

مقدمه

تاریخچه 1.Brief

واقع در Chiayi در، تایوان، دانشگاه Nanhua در سال 1996 توسط استاد محترم سینگ یون تاسیس شد. از طریق حمایت از میلیون ها فو گوانگ شان نمازگزاران، اولین دانشگاه جامع از فو گوانگ شان تامین شده بود. این مدرسه همچنین عضو "آسوشیتد دانشگاه فو گوانگ شان،" اولین سیستم دانشگاه متقابل ملت این کشور است. در حال حاضر، این مدرسه دارای حدود 5200 دانشجو و هیئت علمی قوی از 220 معلمان تمام وقت. نسبت استادیار به معلمان تمام وقت بالا بیش از 96 درصد است، و نسبت دکترای در میان آنها 91٪، که به معنی صفوف مدرسه در میان دانشگاه خصوصی بالا است.
مدرسه در یک شیب کوه ساخته شده است و در مجموعه ای باغ عجیب و جالب. منطقه مدرسه در حدود 63 هکتار، با چمنزارهای وسیع و درختان بلند است. محیط زیست طبیعی منحصر به فرد از دانشگاه ظریف و آرام مدرسه نام به دست آورده است "دانشگاه جنگل است." گونه های نادر و محافظت شده و محیط زیست طبیعی و فرهنگی را در مدرسه مدل مناسب برای ترویج دانشگاه سبز و آموزش محیط زیست.

مدرسه در درجه اول بر آموزش عمومی و روح انسانی متمرکز است. این نهاد مهم در منطقه جنوب برای آموزش عمومی ملی است، و مدرسه در حال حاضر دارای یک مرکز آموزش و پرورش عمومی و پنج کالج: مدیریت، علوم انسانی، علوم اجتماعی، هنر، و علم و صنعت. 21 بخش در مقطع کارشناسی، برنامه های 24 کارشناسی ارشد، و یک برنامه دکتری وجود دارد. بخش زندگی و مرگ مطالعات مشهور در سراسر کشور است. دیگر بخش های شناخته شده عبارتند از: گروه بیوتکنولوژی، گروه مدیریت گردشگری، گروه معماری و طراحی منظر، وزارت اتنوموزیکولوژی، موسسه تحصیلات تکمیلی مطالعات مذهبی، موسسه تحصیلات تکمیلی مدیریت غیر انتفاعی، و موسسه تحصیلات عالی طبیعی علوم شفا. علاوه بر این، آموزش عمومی با برنده جایزه سال عملکرد پس از سال افزایش یافته بیشتر شهرت مثبت مدرسه.

در همان زمان، برنامه های آموزش فراملی، از جمله مبادلات بین المللی دانش آموز، مطالعه در خارج از کشور، و پلت فرم آموزش الکترونیکی (/ رسانه های دیجیتال / یادگیری زبان اینترنت بی سیم)، به شدت ترویج ویژگی های منحصر به فرد و رقابت در مدرسه.

2.Founding روح

این دانشگاه در توسعه متوازن از پنج اصل، انسانی، تخصص، دیجیتالی، صنعتی و بین المللی متمرکز شده است. ماموریت آموزشی منحصر به فرد این دانشگاه است برای رسیدن به هماهنگی مذهبی و فرهنگی در روح خیریه و عدالت، با آموزش با کیفیت بالا. این ماموریت منحصر به فرد شامل آگاهی زندگی، روح دینی و انسانی، و آرمان های خدمات عمومی دانشگاهی است، به روند آموزش تزریق می شود، ارتقاء رشد و تحول از هر دو معلمان و دانش آموزان، در حالی که افزایش شخصیت، چشم انداز، و صلاحیت حرفه ای هر دانش آموز . در همان زمان، دانش آموزان با پرورش آنها را به تبدیل شدن به شهروندان خوب و برای خدمت به دیگران تقویت شده است. پرسنل پرورش هدف:

 • (A) به منظور توسعه شهروندان مدرن با شخصیت و فضیلت را از طریق روح خدمات.
 • (B) به منظور توسعه شهروندان مدرن با چشم انداز وسیع بین المللی، سواد مدنی، و مهارت های ارتباطی قوی است.
 • (C) به منظور توسعه کارشناسان مدرن با حس مسئولیت، صلاحیت حرفه ای و توانایی خلاق است.

ویژگی های 3.The به رشد

ایجاد روح انسان از طریق یک آموزش و پرورش دانشگاه

به عنوان یک مدرسه دینی با روح عمیق انسانی، دانشگاه بر تقویت آموزش و پرورش عمومی و توسعه شخصیت دانش آموزان، تمرکز دارد. عمل ادامه سنت های دانشگاهی سن، از جمله عنوان "مراسم باستانی گذار" برای دانشجویان سال اول هر سال، تجدید روحیه انسانی مدرسه و از زمان آغاز آن از ویژگی های متمایز این مدرسه بوده است. این دانشگاه یک شهرستان فرهنگی، که در آن شخصیت آموزش و پرورش، آموزش و پرورش به طور کلی، و حرفه ای استعداد پرورش آموزش و پرورش و برنامه درسی آموزش و پرورش اخلاقی اقتباس به نیازهای جامعه مدرن کمک می کند تا تبدیل دانش آموزان به افراد مسئول و دلسوز از طریق روشنگری ایجاد کرده است.

مجتمع تاکید صنایع محلی در مورد "آموزش عملی"

کیفیت تدریس و دانش برنامه در محیط مدرسه که مراکز در "مبتنی بر آگاهی آموزش زندگی" و پرورش "یادگیری آگاهانه دانش آموزان است." مدرسه پیاده سازی دوره های صنعت یکپارچه و یک "یادگیری عملی" سیستم که یکپارچه نظریات دانشگاهی اتصال با استانداردهای صنعت، در نتیجه افزایش اشتغال و رقابت دانش آموزان. علاوه بر این، برجسته هر بخش با پالس از صنعت داخلی و جامعه هماهنگ شده است. توسعه آینده مدرسه در پایان زندگی مراقبت، مراقبت های بهداشتی، فلسفه، بیوتکنولوژی در کشاورزی ارگانیک، جهانگردی و اوقات فراغت، سازمان های غیر انتفاعی، و صنایع فرهنگی و خلاق تمرکز می کنند.

سیستم اول آسوشیتد دانشگاه تایوان می رود بین المللی

مدرسه به طور مشترک تاسیس نظام دانشگاهی "فواد گوانگ شان مرتبط دانشگاه ها،" برای اولین بار فراملی کشور مرتبط از جمله دانشگاه فو گوانگ، دانشگاه غرب در ایالات متحده آمریکا و موسسه تین نان در استرالیا. این سیستم ترکیبی از مزایای استفاده از چهار دانشگاه به ارائه طیف گسترده ای از منابع و همچنین توسعه چشم انداز بین المللی دانش آموزان. رویکرد "ثبت نام برای چهار مدرسه در یک مدرسه" خواهد شد به تصویب رسید برای کمک به دانش آموزان کسب مدارک دوگانه است. به منظور پرورش قابلیت انعطاف پذیری بین المللی دانش آموزان، مدرسه یک شبکه مهم با انجمن بین المللی نور بودا (BLIA) و معابد فو گوانگ شان در پنج قاره برای مبادلات بین المللی و یادگیری دانش آموزان تشکیل می دهد.

4.Fo گوانگ شان چهار در یک کنسرسیوم دانشگاه

توسط استاد محترم سینگ یون، دانشگاه فو گوانگ و دانشگاه Nanhua در تایوان تاسیس شد، همراه با دانشگاه غرب (UWest) در ایالات متحده و موسسه تین نان در استرالیا ترکیب در تاریخ 17 ژوئیه 2012، و هر چهار رئیس جمهور همکاری اعلام کرد بین المللی فو گوانگ شان چهار در یک دانشگاه کنسرسیوم است، که اولین از نوع خود در تایوان.
در 22 مارس 2013، تحت شاهد استاد محترم سینگ یون، Nanhua، FO گونگ، UWest و نان تین رئیس جمهور موافقت کنسرسیوم امضا شده در جشن سالگرد 17 دانشگاه Nanhua، که در آن رئیس دانشگاه فو گوانگ یونگ Chaur، ساق پا مدیر اجرایی منصوب شد.

در سال های پس اجرای کنسرسیوم، معلم و دانش آموز مبادلات، اعتبارات بین تک، برنامه های آموزش از راه دور، برنامه های آموزش از راه دور، و درجه دو معرفی شده اند. در حالی که دانشگاه ها منابع مشترک با معابد فو گوانگ شان در سراسر جهان. این اجازه می دهد تا دانش آموزان فرصت برای یادگیری و کار در خارج از کشور.

5.Three اعمال خوبی

استاد محترم سینگ یون ترویج سه پرده از خوبی شرح زیر است.

 • بدن - انجام اعمال خوب: شایستگی شگرف از اقدامات ساده در خدمت و کمک مانند ماه کامل درخشان در آسمان است.
 • دهان - صحبت می کنند کلمات خوب: کلمات محبت مثل آفتاب زمستانی هستند. تشویق و ستایش مانند گل های معطر گسترش عطر خود در همه جا می باشد.
 • ذهن - خوب فکر: صداقت و شرایط خوبی را به فرصت خوبی؛ با عقل از سر فرزانگان و مقدس در ذهن ما، ما برداشت خوب درو.

استاد سینگ یون امیدوار است که هر کس می خواهد اعمال عمل، و او معتقد است که دانشگاه Nanhua قادر به تبدیل شدن به یک سه پرده از مدرسه خوبی خواهد بود. تحت دکتر رهبری لین، دانشگاه Nanhua به سه اقدامات خوبی در ذهن همه دانش آموزان پرورش.

6.Message از رئيس جمهور

"احیای Nanhua، پاداش تعالی و کمک به محروم. دنبال شهرت و حرکت به سوی صحنه جهانی. "

دانشگاه Nanhua دانشگاه در همان قدرت جمعی از میلیون ها نمازگزاران فو گوانگ شان تاسیس شده است. این منطقه دارای بشریت، مذهبی و کیفیت های هنری. واقع در Chiayi در، آن را به یک مدرسه عالی با یک فضای فرهنگی قوی و اعضای هیات علمی قوی است. ما همکاری برای توسعه مدرسه در نوآوری، و اتخاذ فلسفه آموزشی بنیانگذار، استاد محترم سینگ یون، تا مطمئن شوید که Nanhua به عنوان یک مدرسه بین المللی نخبگان با شخصیت های صوتی و جایگاه علمی قوی در زمینه آموزش عالی، پدیدار شود.

جدید الگوی تازه چشم انداز از NHU

در پاسخ به شکوفایی مدرسه و استخدام دانشجویان بین المللی، امکانات مدرسه و چشم انداز دانشگاه در سال های اخیر گسترش یافته است. این برنامه شامل یک طراحی چشم انداز هنری و آموزشی، ساخت و ساز جدید شامل ساختمان های آموزشی، خوابگاه های دانشجویی، یک مرکز کنفرانس بین المللی، یک استادیوم، یک میدان بیس بال، و رستوران های گیاهی. از طریق روح انسانی و ویژگی های دانشگاه مدرسه، محیط دانشگاهی انسانی است که ساخته شده.

توسعه جوایز تعالی و کمک به مردم محروم و فقیر - استخدام دانشجویان بین المللی

به "پاداش تعالی و کمک به محروم" سیستم بورس تحصیلی نه تنها پاداش دانش آموزان برجسته، بلکه پس از خانواده های کم درآمد و دانشآموزان محروم به نظر می رسد. انواع کمک هزینه تحصیلی و کمک های مالی یارانه مطالعه در خارج از کشور بر اساس نتایج آزمون ورودی. برنامه های ترجیحی ارائه شهریه و هزینه حمایت از دانش آموزان از خانواده های کم درآمد و پایین به خانواده با درآمد متوسط. FO گوانگ شان تا کنون بیش از سه صد شاخه، از جمله کالج شانزده بودایی، چهار دانشگاه، مهد کودک، بسیاری از مدارس ابتدایی و متوسطه، و معابد در سراسر جهان، که تمام کانال های استخدام در حال توسعه هستند. از طریق چنین سیستم عامل و کانال، دانش آموزان جوان از سراسر جهان را تشویق به یادگیری و رشد با هم در Nanhua.

آموزش عالی - گذار جهانی

این مدرسه در "آگاهی زندگی"، "صلاحیت حرفه ای"، "تحرک بین المللی"، "اشتغال" و "معلم و هماهنگی دانش آموز متمرکز است." علاوه بر این، از طریق آموزش آگاهانه، مدرسه نیز با هدف ترویج نگرش صحیح را در دانش آموزان، ارائه داخلی و فرصت های کارآموزی بین المللی بهبود سواد و زبان خارجی مهارت های دانشجویان، و یارانه دانش آموزان برای شرکت در مسابقات به کسب افتخاراتی، اجازه می دهد هر دانش آموز برای به دست آوردن تفکر عمیق در زندگی، تجربه و تخصص شخصی، چشم انداز بین المللی، و به رسمیت شناختن گسترده Nanhua.

استخدام افزایش رقابت -Strengthened

نرخ اشتغال دانش آموختگان از بخش کارشناسی و موسسات فارغ التحصیل 90٪ و 93٪ بود. با توجه به بررسی رضایت کارفرما، بیش از 80٪ راضی یا بسیار راضی بودند، که نشان می دهد که استعدادهای مدرسه پرورش در حال ملاقات با نیازهای کسب و کار. از طریق تداوم سنت های دانشگاهی در حالی که بازسازی روح انسانی، فرهنگ سنتی چینی و علوم انسانی با سیستم های دانش مدرن ترکیب شده به منظور توسعه یک مدل رقابتی بین المللی و داخلی از تدریس در دانشگاه.

مکان ها

 • Chiayi City

  Nanhua University No.55, Sec. 1, Nanhua Rd., Dalin Township, Chiayi County, 62249, Chiayi City

  برنامه ها

  سوالات