Keystone logo
New York University (NYU)

New York University (NYU)

New York University (NYU)

مقدمه

NYU از زمان تأسیس در سال 1831 ، نوآوری در آموزش عالی بوده است و به طبقه متوسطی در حال ظهور رسیده ، هویت شهری و تمرکز حرفه ای را در بر گرفته است و چشم انداز جهانی را تبلیغ می کند که 19 مدرسه و دانشکده خود را آگاه می کند.

امروزه ، این روحیه هیجان انگیز NYU را به یکی از برجسته ترین و معتبرترین دانشگاه های تحقیقاتی در سطح جهان تبدیل کرده است که دارای برنامه های دانشگاهی با رتبه برتر و پذیرش کمتر از یک از هر پنج دانشجوی کارشناسی است. نیویورک که در نیویورک شهر لنگرگاه است و با پردیس های اعطای مدرک در ابوظبی و شانگهای و 11 سایت تحصیل در خارج از جهان ، رهبر آموزش جهانی است ، با دانشجویان بین المللی بیشتر و دانشجویان بیشتری در خارج از دانشگاه های ایالات متحده تحصیل می کنند.

دانشجویان NYU تقریباً از هر ایالت و 133 کشور می آیند. این دانشگاه با اطمینان از بورس تحصیلی و تدریس خود از طیف وسیعی از دیدگاه ها ، از زمینه های متنوع اساتید ، کارمندان و دانشجویان ما بهره می برد. NYU نقش خود را به عنوان موتور تحرک اجتماعی جدی می گیرد و از نظر نمایندگی دانشجویان کم درآمد و نسل اول در جامعه خود در میان دانشگاه های برتر ایالات متحده برجسته است.

در میان بزرگترین دانشگاههای خصوصی ایالات متحده ، NYU آموزش سخت و طلبکارانه ای را به بیش از 50،000 دانشجو ارائه می دهد و سالانه تقریباً 1 میلیارد دلار تحقیق انجام می دهد. این بالاترین افتخارات علمی را در بین دریافت کنندگان دانشکده خود دارد و بهترین تولید کننده حق ثبت اختراع و درآمد حاصل از صدور مجوز در بین دانشگاه های ایالات متحده است. NYU شبکه گسترده ای از فارغ التحصیلان دارد که در سراسر حرفه ها ، از علوم گرفته تا هنر و دولت در سراسر جهان موفق شده اند.

مکان ها

  • Manhattan

    Manhattan, آمریکا

    سوالات