Keystone logo
New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

New York Institute of Technology (NYIT)

مقدمه

موسسه فناوری نیویورک - دانشکده مهندسی و علوم رایانه

کاوش موسسه فناوری نیویورک - یک دانشگاه پویا، بسیار رتبه بندی شده و دارای مجوز غیرانتفاعی است که متعهد به آموزش نسل بعدی رهبران و نوآوری و پیشرفت کارآفرینی است.

111909_Picture1.png

درباره نیویورک موسسه فناوری:

موسسه فناوری نیویورک برنامه های دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل، و برنامه های حرفه ای را در بیش از 50 حوزه مطالعاتی شامل علوم کامپیوتر، داده ها و امنیت سایبری ارائه می دهد؛ زیست شناسی و مطالعات زیست پزشکی؛ معماری و طراحی؛ مهندسی؛ حرفه های بهداشت و پزشکی؛ تکنولوژی های فناوری اطلاعات و دیجیتال؛ مدیریت؛ ارتباطات و بازاریابی؛ آموزش و مشاوره؛ و انرژی و پایداری. دانشگاهی غیر انتفاعی، مستقل، خصوصی و غیرمتنام از آموزش عالی، دانشگاه بیش از 9000 دانش آموز در سراسر جهان را می پذیرد. این دانشگاه در شهر نیویورک و لانگ آیلند (نیویورک)، جونزبورو (آرکانزاس) و ونکوور (بریتیش کلمبیا) و برنامه های سراسر جهان است. بیش از 100،000 فارغ التحصیل شامل یک شبکه مشارکتکنندگان، سازندگان و نوآوران هستند که آماده تغییر جهان هستند، چالش های قرن بیست و یکم را حل و آینده می کنند.

از سال 1955، NYIT مأموریت خود را به انجام رسانده است:

 • ارائه آموزش حرفه ای حرفه ای
 • به تمام دانشآموزان واجد شرایط دسترسی به فرصت بدهید
 • حمایت از تحقیق و بورس تحصیلی که به جهان بزرگتر کمک می کند

ما که هستیم:

در موسسه فناوری نیویورک، تنوع از طریق یک موزاییک از دانشجویان مشغول به کار، که هر یک از آنها هدایای منحصر به فرد فکری، فرهنگی و خلاق را به یک جامعه دانشگاهی غنی و پر جنب و جوش ارائه می دهد، نمایندگی می شود. اعضای هیئت علمی و دانشآموزان دانشگاهی انواع دیدگاهها، ارزشها، ایدهها، زمینهها، سبکها، رویکردها، تجربیات و باورها را ارائه میدهند که شامل آموزش و پرورش و تحریک، پرورش و حقیقتهای جهانی در قرن بیست و یکم است. در اینجا نگاهی به NYIT نگاه کنید.

111914_Picture1.png

ما کجا هستیم:

 • لانگ آیلند، نیویورک (قدیمی وستبری)
 • نیویورک، نیویورک
 • Jonesboro، Ark.
 • ونکوور، کانادا

درباره دانشکده مهندسی و علوم رایانه:

111915_Picture1.png

موسسه فناوری نیویورک در میان سومین برنامه های مهندسی معتبر ذکر شده توسط US News رتبه بندی می شود

ایده هایی که به نظر غیرممکن است، هر روز در موسسه فناوری نیویورک شکل می گیرد که در آن دانش آموزان برای حل مسائل، کمک به راه حل ها و کار بر روی چالش های قرن بیست و یکم که به طور مستقیم بر جهان تاثیر می گذارد، یاد می گیرند. دانشجویان NYIT از درآمد قابل توجهی در سرمایه گذاری در تحصیل خود بهره مند می شوند: فارغ التحصیلی حرفه ای، مجهز به مهارت ها و تجربیات مورد نیاز کارفرمایان برتر، برنامه های فارغ التحصیل و موسسات تحقیقاتی در سراسر جهان است. گزارش حقوق و دستمزد کالج PayScale کالج علوم مهندسی و محاسبات را در میان 28 درصد از مدارس مهندسی بر اساس پتانسیل حقوق و دستمزد قرار می دهد.

برنامه های تحصیلی:

 • مهندسی برق و کامپیوتر، MS
 • مهندسی زیست محیطی، MS
 • مهندسی مکانیک، MS
 • علوم کامپیوتر، MS
 • اطلاعات، شبکه و امنیت کامپیوتر، MS
 • علوم داده، MS

مرکز نوآوری کارآفرینی و فناوری (ETIC)

مرکز نوآوری کارآفرینی و فناوری (ETIC) مرکز موسسه فناوری نیویورک است که به دنبال ایجاد کشف، پرورش کسب و کارهای جدید و محصولات و پیشبرد ایده های جدید در فن آوری، مهندسی و علوم کاربردی است. ETIC با گسترش مشارکت در میان صنعت، جامعه دانشگاهی و سازمان های حرفه ای، تلاش می کند تا در زمینه های حیاتی فناوری اطلاعات و امنیت سایبر، مهندسی زیست زیستی و وسایل پزشکی و فناوری های انرژی و سبز تفاوت ایجاد کند.

کارکنان در 8000 فوت مربع ETIC از آزمایشگاه ها و امکانات پیشرفته، دانش آموزان با شرکت های شریک و شبکه های سرمایه گذار کار می کنند و به آنها کمک می کند که رهبران تحول گر در این زمینه شوند.

تحقیقات کاربردی و بورس تحصیلی:

تلاش های پژوهشی موسسه فناوری نیویورک دریافت کمک های بی سابقه از سازمان های ملی و از طریق تلاش های مالی داخلی. تخصص دانشگاه در زمینه هایی مانند امنیت سایبری، رباتیک، فناوری های قابل برنامه ریزی / پوشیدنی، پزشکی، مراقبت های بهداشتی، پایداری و غیره، شهرت رو به رشد NYIT را برای ارائه راه حل های نوین فناوری برای مشکلات دنیای واقعی تقویت می کند.

اعتباربخشی: موسسه فناوری نیویورک توسط کمیسیون میانی ایالات متحده در زمینه آموزش عالی تایید شده است و توسط هیئت رجنتس دانشگاه ایالتی نیویورک تأسیس شده است؛ برنامه های فردی ما و مدارس، و همچنین دانشگاه های جهانی ما، همچنین دارای اعتبار معتبر هستند. یک لیست کامل از آژانس های اعتباری را مشاهده کنید.

مکان ها

 • New York

  1855 Broadway, 10023, New York

  • Old Westbury

   Northern Boulevard P.O. Box 8000, 11568-8000, Old Westbury

   • Vancouver

    701 West Georgia Street, 17th floor Vancouver, BC Canada, V7Y 1K8, Vancouver

    سوالات