Keystone logo
New Shores International College

New Shores International College

New Shores International College

مقدمه

New Shores International College یک کالج ابتکاری و پویا است که بهترین ها را در آموزش بین رشته ای به روشی منحصر به فرد و تحریک کننده ارائه می دهد. رویکرد بین رشته ای ما دانش آموزان را به تفکر گسترده و عمیق تربیت می کند و به عقل اجازه می دهد فراتر از محدوده آموزش سنتی کاوش کند. فارغ التحصیلان از New Shores به عنوان شخصیتی آگاه و گرد می روند که می توانند مهارتهای تحلیلی و خلاقانه گسترده ای را به کار گیرند و از جهان گسترده تر و پتانسیل خود برای فعالیت در آن آگاه هستند.

فلسفه آموزشی New Shores بین "گسترش قدرت ذهن" و "ذخیره آن با دانش" تمایز قائل می شود. به طور طبیعی ، دانش آموزان ما ملزم به یادگیری و نگهداری مجموعه ای از داده ها هستند ، اما مهمتر از همه ، به آنها آموزش داده می شود که از تجزیه و تحلیل انتقادی و خلاقیت برای هر داده ای استفاده کنند.

متمایز از سایر موسسات ، ما در New Shores تحصیلات دانشگاهی را به عنوان زمان کشف می دانیم ، جایی که کنجکاوی باید تشویق شود و سوالات هرگز نباید از بین بروند. ما می خواهیم دانش آموزان ما شجاع و خیال پرداز باشند و می دانیم که این نیز به معنای شکست - و سپس درس گرفتن از شکست - برای دستیابی به موفقیت های بیشتر است. ما از دانش آموزان خود می خواهیم که به موضوعات خارج از برنامه درسی محدودی که توسط مراکز آموزشی سنتی تحمیل شده است علاقه مند شوند: در نیو شورز ، ما معتقدیم که هنرمندان از دانشمندان ، دانشمندان از مدیران و مدیران از هنرمندان یاد می گیرند.

مکان ها

  • Bengaluru

    Bengaluru, هندوستان

    سوالات