Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
New Mexico State University College of Education

New Mexico State University College of Education

New Mexico State University College of Education

مقدمه

کالج آموزش دانشگاه ایالتی نیومکزیکو در سال 1956 با ویلیام بی اودانل به عنوان اولین رئیس دانشگاه تاسیس شد.

آماده سازی معلمان بخشی از تاریخ NMSU از دهه 1800 بوده است ، و برنامه های آموزشی در طول سال ها خانه های مختلف را اشغال کرده است. برنامه های آموزشی برای اولین بار در دانشکده کشاورزی قرار گرفت و در سال 1929-1930 یک بخش آموزشی متمایز ایجاد شد. در سال 1938 این گروه به دانشکده هنر و علوم منتقل شد. گروه آموزش و روانشناسی در سال 1956 با تغییر دپارتمان آموزش و روانشناسی به مدرسه تربیت معلم ، استقلال اداری به دست آورد. این اصطلاح ، کالج آموزش معلمان ، زمانی به کار رفت که دانشگاه در سال 1957 بدست آمد.

در سال 1968 ، دانشکده به خانه فعلی خود در سالن اودانل نقل مکان کرد و در سال 2008 ، دانشکده مراسم بزرگ سازی سالن اودانل را جشن گرفت ، که ساختمان را مدرنیزه کرد و فضای بیشتری برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی ایجاد کرد.

این کالج بیش از 2300 دانشجو دارد و یکی از تولید کنندگان برجسته معلمان ، مشاوران ، مدیران و سایر رهبران آموزشی در نیومکزیکو است. این کالج تقریباً 75 عضو هیئت علمی تصدی گری / تصدی منظم دارد و معمولاً 20-30 نفر از اعضای هیئت علمی نیمه وقت و موقت استخدام می کنند. برنامه کارشناسی تقریباً 1500 دانشجو و دوره تحصیلات تکمیلی سالانه حدود 750 دانشجو دارد. کالج آموزش و پرورش از تعداد دانشجویان و اساتید متنوعی برخوردار است ، تنوع دانشجویان در مقطع کارشناسی بیش از 50 درصد و تنوع دانشکده در سال جاری 55 درصد با 30 درصد نمایندگی اسپانیایی است.

این کالج دارای پنج بخش است که شامل برنامه درسی و آموزشی ، مشاوره و روانشناسی تربیتی ، حرکت شناسی و رقص ، اختلالات آموزش ویژه و ارتباطات و رهبری و مدیریت آموزشی است. برنامه های این کالج از لیسانس تا دکترا را شامل می شود و این کالج معمولاً بزرگترین تولیدکننده فارغ التحصیلان دکترا در دانشگاه ایالتی نیومکزیکو است.

کالج آموزش و پرورش با مشارکت ، ابتکارات بودجه و برنامه های ارتباطی با مناطق محلی و کنسرسیوم های منطقه ای همکاری می کند. بسیاری از برنامه ها از پیشرفت حرفه ای معلمان ، در ریاضیات و علوم ، مدیریت ، مشاوره و بهداشت جامعه پشتیبانی می کنند. چندین اقدام ریاضی و علمی ما تأثیر مستقیمی بر عملکرد دانش آموزان داشته است. اخیراً برنامه اختلالات ارتباطی از طریق کلینیک گفتاری و شنوایی ادگار گرت به تازگی ارائه خدمات برای افراد اوتیسم را آغاز كرده است

دانشکده آموزش متعهد است فرصتهای آموزشی را برای کسانی که معمولاً دسترسی ندارند فراهم کند. این کالج همچنین به ارائه فرصت های عالی آموزشی برای دانش آموزان سنتی و مشارکت با مدارس برای تقویت آموزش کودکان نیومکزیکو اختصاص یافته است.

مکان ها

  • Las Cruces

    East University Avenue,1780, 88003, Las Cruces

    سوالات