Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
New Jersey City University

New Jersey City University

New Jersey City University

مقدمه

New Jersey City University جمعیت متنوعی از زبان آموزان با تحصیلات عالی را فراهم می کند.

این دانشگاه متعهد به بهبود محیط آموزشی ، فکری ، فرهنگی ، اقتصادی اجتماعی و فیزیکی منطقه شهری اطراف و فراتر از آن است. امروزه NJCU در میان جامع ترین دانشگاههای ایالت در سال 1927 به عنوان مدرسه آموزش معلمان تأسیس شده است. واقع در شهر جرسی ، نیوجرسی ، یکی از متنوع ترین شهرهای کشور ، و تنها چند دقیقه با شهر نیویورک ، کالج علوم و علوم ، آموزش و پرورش ، مطالعات حرفه ای و دانشکده تجارت NJCU ، 47 برنامه کارشناسی و 30 فارغ التحصیل فاصله دارد. برنامه ها ، از جمله زمینه های نوظهور و میان رشته ای.

دانشجویان NJCU درگیر تجارب یادگیری کاربردی دقیق می شوند که شامل فرصت هایی برای تحصیل در خارج از کشور و دوره های کارآموزی تعاونی می باشد. NJCU دو سایت پردیس اضافی را اداره می کند - دانشکده تجارت NJCU در Harborside Plaza 2 در منطقه مالی شهر جرسی و NJCU در بروکدیل در Wall Township در شهرستان مونوث. علاوه بر این ، NJCU به زودی محل دانشگاه خود را در فورت مونموث ، نیوجرسی افتتاح خواهد کرد.

چرا NJCU؟

برای یادگیری وارد شوید ، برای خدمات خارج شوید

میراث شما اشتیاق ماست.

 • مقرون به صرفه ترین موسسه در ایالت نیوجرسی
 • واقع در متنوع ترین شهر کشور و چند دقیقه با بزرگترین شهر (شهر نیویورک) فاصله دارد
 • 10 بهترین "بهترین شهرها برای گریدهای اخیر کالج"
 • اندازه کلاس کوچک ، اتصالات بزرگ
 • برنامه های مدرک چالش برانگیز و مشهور
 • زندگی دانشجویی پر جنب و جوش

بیانیه مأموریت

New Jersey City University (NJCU) جمعیت متنوعی را با تحصیلات عالی ارائه می دهد. این دانشگاه متعهد به بهبود محیط آموزشی ، فکری ، فرهنگی ، اقتصادی اجتماعی و فیزیکی منطقه شهری اطراف و فراتر از آن است.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg
Jopwell / pexels

تاریخچه NJCU

در حالی که New Jersey City University در طول تاریخ خود اصول تأسیس دسترسی و تعالی خود را کاملاً پایدار نگه داشته است ، با گذشت سالها رشد و تکامل یافته و به م theسسه فرصتی بزرگ تبدیل شده است.

New Jersey City University که در سال 1927 به ثبت رسیده در سال 1929 به عنوان مدرسه عادی ایالت نیوجرسی در شهر جرسی افتتاح شد. در سال 1935 به کالج معلمان ایالتی نیوجرسی و در سال 1958 به کالج ایالتی جرسی سیتی تغییر نام یافت و در سال 1998 وضعیت و نام امروزی خود را تصویب کرد.

مدارج و رشته ها تکامل می یابند

NJCU تاریخ خود را به عنوان تنها کالج تربیت معلم کشور با یک برنامه سه ساله آغاز کرد. در یک ساختمان واحد واقع در 10 هکتار در امتداد بلوار آن زمان هادسون ، به 330 زن و یک مرد آموزش داده شد که بیشتر آنها ساکنان شهرستان هادسون بودند. در سال 1958 این مدرسه مجاز به اعطای درجه لیسانس هنر شد و سال بعد مدرک کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش اضافه شد. در سال 1962 ، هنگامی که اداره مدرسه A. هری مور را آغاز کرد ، مدرسه ای که با آن ادغام شد ، در سال 1963 به یکی از معدود کالج های ایالات متحده با یک مدرسه نمایشی آموزش ویژه تبدیل شد. در 1968 ، کالج ایالتی شهر جرسی یک لیبرال را توسعه داد برنامه هنری

در سال 1998 ، کمیسیون تحصیلات عالی نیوجرسی درخواست مدرسه برای وضعیت دانشگاه و تغییر نام به New Jersey City University و این موسسه بازسازی شد و شامل موارد زیر شد:

 • دانشکده هنر و هنر ، به افتخار دانش آموخته سال 1958 ، رئیس برجسته ، و استاد برجسته تاریخ و معارف ، به عنوان کالج هنر و علوم ویلیام جی ماکسول اختصاص داده شده است.
 • دانشکده آموزش و پرورش ، به افتخار دانش آموخته ، معلم ، الهیات و انسان دوست سال 1937 به عنوان دانشکده آموزش و پرورش دبورا کانتون پارتیج ولف اختصاص داده شده است
 • دانشکده مطالعات حرفه ای

محیط های پیشرفته

از زمان تاسیس ، موسسه ای که اکنون به عنوان NJCU شناخته می شود ، به طور مداوم با اضافه کردن امکانات پیشرفته دانشگاه ، از جمله:

 • اولین خوابگاه آن ، تالار وودرا (1963)
 • کتابخانه فارست ا. اروین (1968) ، که در سال 2000 به عنوان کتابخانه کنگره فرانک جی گوارینی تجدید اهدا شد
 • ساختمان اتحادیه دانشجویی (1976) ، اختصاص داده شده به عنوان ساختمان اتحادیه دانشجویی مایکل بی. گیلیگان در سال 1985
 • مرکز ورزش و تناسب اندام (1994) ، که به افتخار دانش آموخته سال 1956 و رئیس هیئت امنای 1989-2005 به عنوان مرکز ورزش و تناسب اندام جان J. Moore اختصاص داده شده است
 • یک ساختمان جدید و دو طبقه از هنرهای تجسمی با یک باغ مجسمه سازی با اثری از هنرمند مشهور بین المللی مایا لین (2003)
 • تالار هنر و علوم جورج کارنوتسوس با طراحی مایکل گریوز ، به افتخار دانش آموخته سال 1955 و استاد بازنشسته فلسفه که 2.5 میلیون دلار به دانشگاه اهدا کرد (2006)

با هر قدم در طول تاریخچه خود ، NJCU از مدرسه ای برای ساکنان منطقه به مدرسه ای تبدیل شده است که پذیرای دانش آموزان از سراسر نیوجرسی و ایالات متحده و از کشورهای جهان است. از آنجا که جامعه NJCU بسیار متنوع رشد کرده است ، گزینه های تنظیمات علاوه بر دانشگاه ، که اکنون شامل 27 ساختمان با مساحت 51/46 هکتار است ، نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

در سال 2002 ، NJCU و کالج Brookdale Community در وال ، نیوجرسی ، "مشارکت Community‚Äù برای ارائه برنامه های اتمام دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد برای ساکنان در مرکز و جنوب نیوجرسی ، و در سال 2007 ، NJCU مرکز Harborside خود را برای تجارت فارغ التحصیلان افتتاح کرد. برنامه ها در منطقه مالی ساحلی جرسی سیتی.

در سپتامبر 2015 ، دانشکده تجارت NJCU ، یک ساختمان پیشرفته و با طراحی سفارشی ، در Harborside Plaza 2 مستقیماً در ساحل ، مجاور ایستگاه Exchange Place PATH و قدم های دورتر از ایستگاه راه آهن سبک در هادسون افتتاح شد خیابان این مرکز دو طبقه دارای 18 فضای آموزشی ، دو مرکز علوم داده ، یک طبقه تجارت شبیه سازی شده ، یک سالن اجتماعات ، دفاتر ، مناطق مطالعه ، سالن دانشجویی و یک مرکز همایش بزرگ در کنار آب با چشم اندازهای خیره کننده از منهتن سفلی است.

در حالی که جامعه NJCU تاریخ مشترک ما را می ارزد ، این تنها بخشی از داستان ما است. ما شما را به بازدید و تجربه فضای پرنشاط ، دعوت از بسیاری از برنامه های عالی علمی ، دیدار با افراد برجسته ما دعوت می کنیم. ما به تاریخ خود افتخار می کنیم ، اما حتی بیشتر از آنچه در آینده انتظار داریم هیجان زده هستیم. امیدواریم که برای فصل های بعدی به ما بپیوندید.

در مرکز آن همه در جرسی سیتی باشید

مرکز شهر جرسی سیتی

مرکز شهر جرسی سیتی محل زندگی "وال استریت وست" است که یک منطقه مالی پررونق و محل مدرسه تجاری جدید NJCU با مساحت 70،000 فوت مربع در Harborside است. منطقه مرکز شهر فرصت های بی پایان برای کارآموزی و شغل را فراهم می کند و با گالری ها ، تئاترها ، رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی پر شده است.

گنجینه های پنهان را کشف کنید

به عنوان دومین شهر بزرگ ایالت ، جرسی سیتی چیزهای زیادی برای ارائه دارد: خیابان های شلوغ شهری ، محله های اجتماعات ، هکتار فضای سبز و نشانه های تاریخی. در NJCU ، ما درک می کنیم که محیط جدید و خواسته های زندگی در دانشگاه گاهی اوقات طاقت فرسا است. ما از به اشتراک گذاشتن گنجینه های شهر افتخار می کنیم و تلاش می کنیم تا هر دانش آموزی در خانه خود و خارج از خانه احساس خوشایندی کند.

شهر جهانی

جرسی سیتی با داشتن یکی از متنوع ترین جمعیت ها در کشور ، واقعاً یک ملیله جهانی است و از نظر میراث غنی است. در محله های آن محل اجتماعات مردمان ایتالیایی ، کوبایی ، فیلیپینی ، لهستانی ، یهودی ، هندی ، ایرلندی ، پورتوریکو ، دومنیکن ، آفریقایی ، عربی و آسیایی تبار و غیره است. این غنای فرهنگی و قومی چیزی است که شهر جرسی را به مکانی هیجان انگیز برای زندگی ، یادگیری و رشد تبدیل کرده است.

دسترسی به NYC

واقع در دقایقی از شهر نیویورک که به راحتی واقع شده است ، NJCU به دانشجویان امکان دسترسی به سرمایه مالی جهان و همه آنچه را ارائه می دهد ، از جمله بهترین هنرهای تجسمی و نمایشی ، موزه های مشهور ، رویدادهای ورزشی و فرهنگی و فرصت های شغلی بی نظیر را ارائه می دهد. حمل و نقل عمومی به راحتی از دانشگاه به قلب شهر نیویورک در دسترس است.

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

مکان ها

 • Jersey City

  2039 John F. Kennedy Boulevard, 07305, Jersey City

سوالات