Keystone logo
New College Of Florida

New College Of Florida

New College Of Florida

مقدمه

کالج جدید یک فضای یادگیری شخصی و مشارکتی را ارائه می دهد ، جایی که اساتید و دانشجویان در کاوش عمیق ایده ها و موضوعات درسی شرکت می کنند ، و دانشجویان در آن آزاد هستند که دوره آکادمیک خود را ترسیم کنند و برای آینده شغلی خود آماده شوند.

به عنوان "کالج افتخارات هنرهای لیبرال" در ایالت فلوریدا ، "کالج نیو" تنها کالج یا دانشگاه دولتی در این ایالت است که تنها مأموریت آن ارائه آموزش کارشناسی با بالاترین سطح برای دانشجویان برجسته از سراسر کشور است. دانشکده جدید که در محوطه 110 هکتاری زیبا در خلیج آفتابی ساراسوتا واقع شده است ، یک محیط یادگیری ایده آل را برای دانشجویان با انگیزه ، با انگیزه از نظر عقلی که با یادگیری فعال رشد می کنند و به یک برنامه درسی دقیق فکری جذب می شوند ، فراهم می کند.

سال به سال ، اعضای هیئت علمی و دانشجویان کالج جدید جوایز و جوایز برتر را به دست می آورند. مأموریت تحصیلی دانشجو محور ما به طور مداوم رتبه های بالایی را از معتبرترین سازمان ها جذب می کند. ما توسط انجمن کالج ها و دانشگاه های اسپانیایی زبان (HACU) به عنوان یک نهاد عضو وابسته شناخته می شویم زیرا حداقل 10٪ از دانشجویان فعلی ما اسپانیایی زبان هستند. فارغ التحصیلان ما در محل کار تمایز کسب می کنند ، به پیشرفت علمی کمک می کنند و به خدمات عمومی و تغییرات جهانی کمک می کنند.

New College Of Florida عضو کمیسیون انجمن کالج ها و مدارس جنوب در کالج ها است ، نهاد منطقه ای برای اعتباربخشی موسسات آموزش عالی اعطا کننده مدرک در ایالت های جنوبی. نیو کالج عضوی افتخارآمیز شورای کالج هنرهای لیبرال عمومی (COPLAC) و کنسرسیوم محیط های نوآورانه در یادگیری (CIEL) است.

مکان ها

  • Sarasota

    Bay Shore Road,5800, 34243, Sarasota

    سوالات